Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wymontować telefon, a raczej uchwyt na niego z podłokietnika?


STRAZAK2701

Rekomendowane odpowiedzi

Z podłokietnika? Czy z tunelu środkowego?

Nie widziałem jeszcze uchwytu na tel w podłokietniku.

Ogólnie, jeżeli uchwyt jest na widoku, to tylko wymiana elementu wchodzi w grę, bo zostaną ci dziury montażowe po uchwycie, no chyba że był klejony.

Uchwyt można wykorzystać np do zawieszenia gruchy z CB radia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w B7 to wygląda, ale u mnie w B5 w podłokietniku był taki metalowy stelaż, który po naciśnięciu guzika wysuwał telefon do góry na tym stelażu. Przymocowany był 4 metalowymi kołkami z kołnierzem, wciśniętymi w otwory w podłokietniku. Płaskim śrubokrętem podważałem ten kołek i ładnie wychodził z lekkim oporem. Może się coś przyda z tego co napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten uchwyt co na zdjęciu to jego wyjęcie to kwestia odkręcenia 4 śrub. Trzeba go tylko podnieść i śruby są na widoku

22619374171.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja mam w B6 uchwyt na tunelu. Demontował to ktoś ? Nie ściągałem tego elementu konsoli więc jakaś drobna podpowiedź by się przydała żebym nie zepsuł czegoś niepotrzebnie. Jak zostaną jakieś małe dziury to chyba będą mnie mniej drażnić niż ten nie używany uchwyt. z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też próbuje usunąć ten uchwyt z podłokietnika ale te 4 śrubki się kręcą i nie chcą się odkręcić. tak jakby gwint się zerwał. ktoś też miał z tym problem ?? wszystkie 4szt stawiają taki opór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...