Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rns-e z seata do audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanie czy rns-e z seata pasuje do a4 b7? jak wyglada podłaczenie i czy np rozki z kierownicy beda dzialac normalnie ?

Opublikowano

Z seata exeo dział bez problemu.

Opublikowano

Ale będzie logo Seata na starcie :decayed:.

Opublikowano

Da się to przekodować.

Opublikowano

Ale ja cos slyszalem ze nie da sie w nim video podczas jazdy VIM - odblokowac. Jak to z tym jest?

Opublikowano

Z seata nie mają funkcji sds

Opublikowano
  • Autor

jakie koszty przekodowania z logo seata na logo audi plus jezyk pl?

Opublikowano

Ekran startowy zmieniasz VAGiem a polskie menu znajdziesz na chomiku.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

A wykonczenia rogów radia jest takie samo ?

Wprowadzi coś nowego w Seacie ? czy toczka w toczke takie samo oprogramowanie jest ?

Opublikowano

EXEO ma deskę rozdzielczą z AUDI B6/B7 Cabrio.

RNS-E z seata ma tak jak z AUDI po 2010r lepszy ekran i obsługuje karty SDHC.

Opublikowano
  • Autor

Wykończenie rogów jest identyczne pasuje idealnie jak krok po kroku zmienic starter z seata na audi , vagiem?

Opublikowano

Ja kiedyś przekładałem do siebie od kolegi z exeo. A ekran startowy zmienia się chyba w adaptacjach tylko nie pamiętam na którym kanale.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Z seata nie mają funkcji sds

Już jest soft który obsługuje SDS-a, tym samym RNS-E z Exeo jest nr 1 na mojej liście zakupów. Nie dość że 100% plug&play z A4 B6/B7 to na dodatek w pełni funkcjonalna

audi-rns-actualizacion-sds-mod2010_1.jpg

Opublikowano

na jakims watku na forum seatowym o instalowaniu rns-e z a4 do exeo bylo, ze we wtyczce 2 kabelki trzeba zamienic zeby "kabelkiem" sie z radiem laczym... ale czy tam jest to nie wiem

Opublikowano

Ja u siebie mam takie podpowiedzi z poczatkowego kodowania

0 xxxxx: Pojazd

1 = Lamborghini Gallardo

2 = Audi A3 (8P)

3 = Audi A4 (8E) OR Seat Exeo (3R)

4 = Audi A4 Cabriolet (8H)

5 = Audi A6 (4B)

6 = Audi TT (8J)

7 = Audi R8 (42)

0x xxxx: Hochtonlautsprecherüberwachung / Optyczny czujnik parkowania

+1 = Hochtonlautsprecherüberwachung nieaktywne przodu

Zainstalowana +2 = Optyczny czujnik parkowania (OPS) / aktywny

Xxx 0xx:

0 = liniowa charakterystyka dźwięku

1 = Audi A4 (8E) OR Seat Exeo (3R)

2 = Audi A6 (4B)

3 = Audi A4 Cabriolet (8H)

4 = Audi TT (8J)

5 = Audi A3 (8P)

9 = system dźwięku Bose

Opublikowano

Ja wczoraj założyłem te ustrojstwo do siebie. Po przekodowaniu ekran startowy Seat Media System E zniknął. Płyty z mapą działają. Wie może ktoś konkretnie skąd wziąć do tego spolszczenie i SW?

---------- Post dopisany at 08:12 ---------- Poprzedni post napisany at 08:06 ----------

Ja kiedyś przekładałem do siebie od kolegi z exeo. A ekran startowy zmienia się chyba w adaptacjach tylko nie pamiętam na którym kanale.

Kanał 18 - tylko jest jeden szkopuł przynajmniej w moim - jest tam stała wartość 6 której nie idzie zmienić - jeżeli wpisujesz inne nie możesz wciśnać test i save

Opublikowano

0 = domyślny ekran główny

1 = Audi S3 (8P) Home Screen

2 = Audi S4 (8E) Home Screen

3 = Audi RS4 (8E) Home Screen

4 = Audi TT (8J) Home Screen

5 = Audi R8 (42) Home Screen

6 = Exeo

7 = S Audi TT (8J) Home Screen

8 = Audi TT RS (8J) Home Screen

9 = Audi R8 GT (42) Home Screen

Opublikowano
0 = domyślny ekran główny

1 = Audi S3 (8P) Home Screen

2 = Audi S4 (8E) Home Screen

3 = Audi RS4 (8E) Home Screen

4 = Audi TT (8J) Home Screen

5 = Audi R8 (42) Home Screen

6 = Exeo

7 = S Audi TT (8J) Home Screen

8 = Audi TT RS (8J) Home Screen

9 = Audi R8 GT (42) Home Screen

Tylko aby zmienić kodowanie trzeba mieć SW wyższe niż 210 (u mnie się nie da tego zrobić).

Opublikowano

Zarzuć foto jak możesz jak sie prezentuje ten nowy ekran.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.