Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rns-e z seata do audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zarzuć foto jak możesz jak sie prezentuje ten nowy ekran.

tutaj masz kilka fotek

Seat Exeo RNS-E retrofit in a B6 : Completed.

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

i filmik z dzialania

RNS_E Seat Exeo - YouTube

Opublikowano

Mam zwykłego RNS-a w B7 i RNS-e 2011 z Exeo w B6 - moje obserwacje - ta w B6 jest szybsza, ma lepszy ekran który ma lepsze kąty widzenia. Czyta większe karty - ale dziś sprawdzę czy SDHC. Minusy to trudniejszy dostęp do Aktualizacji i PL menu.

Opublikowano

Czyta sdhc na 100%

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Wg mnie dla troszkę lepszego ekranu nie ma co sie ładować w koszty.

Opublikowano
Wg mnie dla troszkę lepszego ekranu nie ma co sie ładować w koszty.

Jest dużo lepszy - menu jest też czytelniejsze. Po za tym nie zapomnij o psujących się laserach z wersjach z Japonii, a te z Exeo produkowane są w Belgii.

Opublikowano

eeee nie przekonałeś mnie... mój laser póki co sobie radzi... a wogóle to kto zauważy taki mod. Zbyt mało zmian.

No chyba że jak bym na żywo zobaczył to może zmienie zdanie, póki co nie napalam się.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Wg mnie dla troszkę lepszego ekranu nie ma co sie ładować w koszty.

Różnic jest znacznie więcej ;) Z resztą ekran nie tylko jest lepszy (LED) ale ma podwojoną rozdzielczość w stosunku do RNS-E 1generacji.

Nowe RNS-E ma rozdzielczość 800x480px gdzie stare ma 400x240px

Przeskok w samym ekranie jest więc ogromny i różnicę widać gołym okiem, mapy są dużo czytelniejsze.

Druga sprawa - RNS 2 gen ma szybszy procesor od poprzednika, mianowicie taktowany zegarem 600Mhz, nie dotarłem do informacji jaki procek siedział w starszej RNS-E, wszędzie jednak ludzie wskazują na fakt, że nowe RNS-E jest znacznie bardziej responsywne od starego. Przekłada się to też na szybkość kalkulacji tras, płynność interfejsu itp. Mamy też więcej pamięci operacyjnej, nie dotarłem w prawdzie do informacji ile tego RAM-u jest, ale na forach ludzie o tym wspominają.

RNS-E obsługuje karty SD do max 4GB, w nowym mamy obsługę kart SDHC do 32GB.

Jeśli to nadal dla niektórych mało to dodam że RNS-E 2gen obsługuje w pełni graficznego asystenta parkowania (działa w A4 B6/B7 po zastosowaniu emu can gateway) oraz w pełni korzysta z zalet AMI (Audi Music Interface)

Różnic między starą a nową jednostką jest zatem o wiele więcej i uważam, że warto dopłacić. Ja właśnie swoją odebrałem :wink:

Opublikowano

Artur wstaw fotkę jak to w oryginale wygląda bo te obrazki z aukcji jakoś tak mnie nie przekonują:wink:

Opublikowano

AMI-13.jpg

AMI-02.jpg

AMI-03.jpg

AMI-04.jpg

AMI-07.jpg

AMI-09.jpg

Opublikowano

Może jakąś fotkę w dzień:naughty: a powiedz pasuje wszystko P&P?

Opublikowano

To nie są fotki mojego autorstwa. Ja montuje dopiero jutro :)

Pasuje P&P, tylko mając navi z Exeo trzeba odpowiednio ustawić kodowanie na A4.

Jeszcze filmik jak wyglądaja samo nawigowanie, tutaj też chyba zaszły zmiany w stosunku do RNS-E pierwszej gen

geo24.de Test: Audi RNS-E 2009 - YouTube

Opublikowano

Jeszcze filmik jak wyglądaja samo nawigowanie, tutaj też chyba zaszły zmiany w stosunku do RNS-E pierwszej gen

geo24.de Test: Audi RNS-E 2009 - YouTube

Wszystko sie zgadza :naughty:

09c8ec64705eee51med.jpg

2cb8f5b72454774fmed.jpg

65b3553605690af4med.jpg

4fd6f2bddbf686f9med.jpg

Jeszcze tylko spolszczenie i bedzie gicior :wink:

dfdcbe43a9c53b40med.jpg

Opublikowano

I to jest navi od Exeo?

Opublikowano

Exeo i A3, R8,TT,lambo.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

Exeo jako jedyna podejdzie bez przekladania panelu

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Nono tak patrzę to na alledrogo jest jedna prawie 3 koła:facepalm:

Opublikowano
Nono tak patrzę to na alledrogo jest jedna prawie 3 koła:facepalm:

Za nowa trzeba dac 13500 w serwisie wiec te 3 kola to git cena.

Ja swoja wyrwalem wczoraj w smiesznej kasie ale gosc nie mial pojecia czym handluje :)

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Jeśli to nadal dla niektórych mało to dodam że RNS-E 2gen obsługuje w pełni graficznego asystenta parkowania (działa w A4 B6/B7 po zastosowaniu emu can gateway) oraz w pełni korzysta z zalet AMI (Audi Music Interface)

Wyjaśnij ,o co chodzi z tym graficznym asystentem parkowania i emu can gateway.

Zainteresowała mnie ta możlliwość.

Opublikowano
Jeśli to nadal dla niektórych mało to dodam że RNS-E 2gen obsługuje w pełni graficznego asystenta parkowania (działa w A4 B6/B7 po zastosowaniu emu can gateway) oraz w pełni korzysta z zalet AMI (Audi Music Interface)

Wyjaśnij ,o co chodzi z tym graficznym asystentem parkowania i emu can gatway.

Zainteresowała mnie ta możlliwość.

Film wyjaśni wątpliwości

Opublikowano

No to WRC, ja i turzol mamy nowe RNS-e na forum. Jakie jeszcze ciekawe nowości w stosunku do RNS-e 2005 ma ta navi prócz w/w. Turzol zmieniłeś ekran startowy. No i jakie jest najnowsze SW - ja mam 210 a wy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.