-
[B5 ABC] Duże spalanie
ja mam dokładnie tak samo abc automat ośka z przodu 225 z tyłu 235 i nieważne czy klima czy nie, miasto czy trasa, lpg czy pb zawsze 20l/100km sprawdzalem błędy, wymieniłem filtry, wymieniłem sondy, dawałem do regulacji, sprawdzałem szczelność układu i jeden h...... kiedyś na niemieckiej stronce przeczytałem ze częstą przyczyną dużego spalania w silniku abc jest sparciała uszczelka mieszczaca się na końcu rury idącej z filtra powietrza do kolektora ssącego... newer mor lpg...
-
[B5 ABC] ile sond lambd i jakie ?
witam! ile jest sond lambda w audi 2.6 abc 2 czy 4 i jakimi sondami moge zastapic orginalne? oczywiście chodzi o względy ekonomiczne...
-
[B5 ABC] problem z zawieszeniem
w moim samochodzie po obnizeniu go zauważyłem że lewa strona (przód) stoi nizej od prawej i na dziurach lewe koło mi obciera o plastik w nadkolu. Co może być tego przyczyną źle zamontowane wachacze????
-
falgi z seata do a4
witam mam okazje tanio nabyc felgi 17 z seata (chyba leona) czy bendą one pasowały do mojej b5??
-
sprezyny sportowe
mam pytanko czy sprężyny od avanta b5 -60/-40 podejdą do sedanka...???
-
sprezyny sportowe
mam okazje dostać sprężynki -60/-40 do a4 b5 i sie zastanawiam czy je zakładać, boje sie troche o to ze bede musiał co 2 miesiące wachacze wymieniac a robie spore przebiegi sporo minimum to 2000 miesięcznie... co o tym myślicie???? ma moze ktoś jeszcze jakieś fotki z takimi sprężynkami??
-
zmiana z automatu na manual 2.6 abc
witam! mam pytanie dotyczące przekładki skrzyni biegów z automatycznej na manualną jakie są tego koszta co oprócz skrzyni biegów trzeba jeszcze kupić? czy auto na manualnej skrzyni duzo lepiej przyspiesza?? auto to 2.6 abc z napędem na przód.
-
[B5 2.6] Stag300 - mapa wtrysku - porównajmy
witam potrzebuje pilnie mapy wtrysku dobrze wystrojonego ABC 2.6 do instalacji dream XXI gdyby ktoś zrzucił screan shoota byłbym bardzo wdzięczny
-
A4 95 ,ile obniżyć zawieszenie dla tych alufelg?
a dysponuje moze ktoś fotką jak to wygląda?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów! jestem z olsztyna i forum obserwuje juz od dłuzszego czasu od 6 miesięcy jestem posiadaczem audi a4 w wersji 1.9TDI. pozdrawiam!
-
A4 95 ,ile obniżyć zawieszenie dla tych alufelg?
chcial bym zalozyc do swojego a4 fele 18x8,5 na oponkach 215/40 i do tego obnizyc auto o ok -40mm czy jezdzi ktos z was na takim setupie? da sie tym wogóle jezdzic? moze ma ktos jakies fotki jak to wygląda??
FREDD
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta