sprezyny sportowe

82 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zibi76

witam wszystkich i pytam zarazem gosc proponuje na allegro sprezyny do a4 sportowe uzywane za 200zl nie gwarantuje ze sa jak nowe ale jak zapytalem ile cm autko opusci do gleby to kolega odpowiada ze nie wie.warto takie cos zakupic?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    takie cos zakupic?

Jak moze nie wiedziec ile opusci ? Lepiej sie dowiedz, bo to wazne, zebys pozniej nie zalowal, cena raczej niska, ciekawe co to jest ....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakie to sa sprezyny(firma)? Do jakiego silnika? Nie mozna tak ocenic sprezyn na odleglosc. Podaj linka, jak z allegro, to wtedy bedzie mozna powiedziec cos wiecej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość Keżor

kolo nie wie ile opuszczaja sprezyny bo sprowadzil auto i wymienia albo znalazl sprezyny na niemieckim szrocie jak byl po auto :) przynajmniej ja tak uwazam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem nie warto kupować używek... za niewiele więcej masz nowe z Allegro, tyle że firma jakaś mniej znana...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość Murzyn

sprezyny uzywki to w sumie nic zlego (jakies KW, Einbachy) natomiast sa 3 kwestie.

1. Czy to jest sprezyna pogresywna czy linearna...

2. Jak autko siadzie wiecej niz 3-3,5 cm no 4 to juz max, to seryjny amorek wogole nie bedzie pracowal...bedziesz mial taczki, ktore skacza na kazdej nierownosci

3. czy to sa sprezynki dokladnie do Twojego modelu (avant/sedan, silnik)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

elo, orentuje sie ktos gdzie mozna dostac sprezyny na przod do a4 z 97-go roku tak zeby pasowaly do seryjnych amorkow i nie oposcily przodu bardziej jak 2 cm...:?: :?: :?:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    elo, orentuje sie ktos gdzie mozna dostac sprezyny na przod do a4 z 97-go roku tak zeby pasowaly do seryjnych amorkow i nie oposcily przodu bardziej jak 2 cm...:?:

Allegro, gielda, jakies sklepy tuningowe ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Prasulek ja mam na sprzedanie sprężyny firmy Supersport spręzyny wyjąłem ze swijego auta a4 97 rok mam rodzinę i jazda na sport trochę już mnie nie bawi obniżają 3 cm . Więc jak coś to pisz gg 8409489 fotki prześlę rocznik produkcji 2002 gdzie 4 lata w niem a od 4 mich wPolsce. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Witam Prasulek ja mam na sprzedanie sprężyny firmy Supersport spręzyny wyjąłem ze swijego auta a4 97 rok mam rodzinę i jazda na sport trochę już mnie nie bawi obniżają 3 cm . Więc jak coś to pisz gg 8409489 fotki prześlę rocznik produkcji 2002 gdzie 4 lata w niem a od 4 mich wPolsce. Pozdrawiam

Tylko nie wiadomo czy kolega ma sedana czy avanta . Rezacze mi napisali ze do 4 cm moge obnizac bez zmiany amorkow .... :roll: ?? Ja bede chcial przod 2 tyl z 3-4 max :razz:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Ja bede chcial przod 2 tyl z 3-4 max :razz:

Zdecydowanie ładniej wyglądałoby jakbyś przód obniżył 3-4 max, a tył 2 tylko nie odwrotnie :mrgreen:

Bo tak to będziesz cały cuk powietrza brał pod auto i jeszcze gdzie odlecisz ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No pewnie że łaedniej będzie wyglądało gdy przód będzie bardziej obniżony

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    No pewnie że łaedniej będzie wyglądało gdy przód będzie bardziej obniżony

Ale fabrycznie chyba przod jest ciut nizej od tylu ?? Nie pamietam ale na zlocie koles z AKP mial w A4 przod chyba cos 2,5 a tyl 3,5 , bylo super ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Zdecydowanie ładniej wyglądałoby jakbyś przód obniżył 3-4 max, a tył 2 tylko nie odwrotnie :mrgreen:

Bo tak to będziesz cały cuk powietrza brał pod auto i jeszcze gdzie odlecisz ;)

Hej wojtas co do obniżania to TRAWIZ ma rację przód się bardziej obniża niż tył logiczne. Mam avanta ale te sprężynki pasują także do twojego sedana spytaj w sklep. tunung. Efekt obniżenia przodu właśnie użyskasz na tych spręż ok 1 cm bradziej przód z racji tego że jest cięższy. Pozdrawiam i polecam się ( w razie gdy te sprężyny nie spełnią twoich oczekiwań odeślesz w ciągu 2 tyg.)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak przód będzie wyżej od tyłu to będzie wyglądało tak jak by tylne zawieszenie siadło albo jkby coś ciężkiego w bagażniku było :grin:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość Murzyn

pet3r, a amorki w jakim masz stanie? Z tego co wiem to w A4 tylne szybciej siadaja :roll:

Z tym obnizaniem przodu bardziej niz tylu to z umiarem...auto bedzie sie calkiem inaczej prowadzic i niestety bedzie bardziej podsterowne (jak sie przesadzi)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Z tym obnizaniem przodu bardziej niz tylu to z umiarem...auto bedzie sie calkiem inaczej prowadzic i niestety bedzie bardziej podsterowne (jak sie przesadzi)

Normą jest różnica 20mm :D ale to w sumie zależy od rozstawu osi...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość Murzyn

dokladnie...prosta fizyka :cool: ja juz sie nakombinowalem tyle z zawiasami...w FWD,RWD...charakterystyk prowadzenia mozna lekko zmieniac nawet przez zmiane zbieznosci o kilka promili

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Hej wojtas co do obniżania to TRAWIZ ma rację przód się bardziej obniża niż tył logiczne. Mam avanta ale te sprężynki pasują także do twojego sedana spytaj w sklep. tunung. Efekt obniżenia przodu właśnie użyskasz na tych spręż ok 1 cm bradziej przód z racji tego że jest cięższy. Pozdrawiam i polecam się ( w razie gdy te sprężyny nie spełnią twoich oczekiwań odeślesz w ciągu 2 tyg.)

Ty masz o 3 cm ? masz jakies fotki jak to wygladalo a jak wyglada na normalnych ?? Napisz cos wiecej albo na PW i cene , oraz jak sie sprawowalo ... :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak ktos chce zobaczyc jak wyglada auto obnizone o 40mm to piszcie i wysle jutro fotke :grin:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

poka poka fotke na forum! ktos mial tu kiedys sprezynki bodajze -45mm na sprzedaz - nawet zastanawialem sie czy ich nie kupic ale to jest hardcore :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jutro zrobie kilka fotek i wrzuce, ale wstyd pokazywac tak brudne auto :razz:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To njpierw trzeba auto umyć :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Jutro zrobie kilka fotek i wrzuce, ale wstyd pokazywac tak brudne auto

Uuu Peter szaleje, na samych sprezynach ?? Rzuc jutro fotki przed i po .... mmmm :razz:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam caly kit Supersporta -40/40 i auto wyglada o niebo lepiej, juz nie wspominajac o prowadzeniu :razz:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Mam caly kit Supersporta -40/40 i auto wyglada o niebo lepiej, juz nie wspominajac o prowadzeniu

Cena tez pewnie extra ?? ;) Czekamy na fotki ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość Murzyn

mnie bardziej interesuje czy haczysz o progi zwalniajace...ja sierra haczylem...ale prowadzila sie jak zloto

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

o, Murzyn chyba w ogole nie spi i mimo poznej godziny mysli praktycznie :) ja mam dojazd do szkoly przez progi zwalniajace a o tym nie pomyslalem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta