Parkiet

Osiągnięcia Parkiet

Reputacja

1. Krk, srebrny avant B7 na skrzyżowaniu między Decathlonem a Plazą ok. 14-15ej
  2. Jeszcze raz to powtórzę, ale tym razem na tym forum - genialny samochodzik - jak zrobisz co trzeba z zewnątrz, wypolerujesz wydmuchasz i wychuchasz będzie prze cudo!
  3. Dzięki za miłe słowa Co do temperatury, to nie ma się czym przejmować - ten licznik tak ma i koniec Jak będzie mnie kto widział na mieście to mrugajta - na pewno odmrugnę
  4. Witam wszystkich! Przedstawiam swoją a3'kę - "Śnieżynka" Wyposażenie AMBIENTE: klimatronik, alcantara, podłokietnik, podświetlenie lusterek w osłonach przeciw słonecznych, oświetlenie drzwi (czerwone z boku i białe od spodu), halogeny, asr, abs, alarm, centralny zamek, 4 fabryczne głośniki, 4 poduchy, el. szyby i lusterka, uchylne szyby z tyłu, 5 biegów, kierownica (4ro ramienna) wraz z mieszkiem i gałką zmiany biegów obszyte skórą... Zapraszam do galerii zdjęć: Praktycznie seria, gdyż każde moje przychody inwestuję w sprzęt fotograficzny, ale jeśli bym coś wygrał czy dostał duży spadek to: Planowane zmiany (pewnie na przeciągu kilku lat): - przemalowanie czarnych spodów zderzaków i progów na kolor nadwozia - nawigacja - felgi 17ki - ramki rejestracji z przezwiskiem i grafiką z gier wideo z lat 80' (białe) Wprowadzone zmiany do tej pory: - automatyczne zamykanie samochodu po przekręceniu kluczyka + po wciśnięciu pedału hamulca, oraz po wyjęciu kluczyka otwarcie samochodu, - nowy komplet opon letnich i zimowych. - piórka wycieraczek Przednich Valeo SILENCIO XTRM - ori gumowe dywaniki (szare) przód + tył - pomalowany Bluetooth ze srebrnego na Piano Black - piórko wycieraczki tylnej Valeo Silencio Więcej grzechów nie pamiętam.
  5. Witajcie, Co prawda nie jestem użytkownikiem audi A4, a audi A3, nasze kluby (A3-club.net) już nie jednokrotnie się ze sobą spotykały, więc postanowiłem się tu zarejestrować - mam nadzieję, że nie zabiorę zbyt dużo miejsca Pozdrawiam !