-
Szukam dobrego pompiarza
Witam! Może mi ktoś polecić jakiegoś dobrego pompiarza w Gliwicach i okolicy bo mi się pompka rozciekła
-
brak połączenia z sterownikiem silnika
Już sprawdzałem czysto i sucho, prawdopodobnie to będzie sterowanie tym przekaźnikiem bo jak go ręcznie zasterowałem to wszystko działa auto odpala po świętach będę działał dalej
-
brak połączenia z sterownikiem silnika
Niestety przekaźnik jest sprawny , pożyczyłem przekaźnik od kolegi i zero poprawy a mój u niego normalnie pracuje wiec przekaźnik odpada chyba że jego sterowanie
-
brak połączenia z sterownikiem silnika
Witam Mam problem z moją 4, żonie jadąc z pracy nagle zgasła i nie dało się jej odpalić wiec zcholowałem ją pod dom, podłączyłem się kabelkiem i chciałem odczytać błędy a tu lipa brak połączenia z modułem silnika, inne moduły odczytuje bez kłopotu np. airbag . Zacząłem sprawdzać dalej i doszedłem że brak jest napięcia na elektrozaworze n109 na pompie wtryskowej więc zrobiłem mostek bezpośrednio z akumulatora i auto odpaliło ale jak rozłączę to gaśnie więc podpiąłem jeszcze raz mostek na n109 i komunikacja się pojawiła odczytałem błędy 2 Faults Found: 18008 - Power Supply Terminal 15: Voltage too Low P1600 - 35-00 - - 17946 - Fuel Shutoff Solenoid (N109): Open or Short to Ground P1538 - 35-10 - - - Intermittent panowie o co kaman dodam jeszcze że sprawdzałem już przekaźnik od n109 czyli 219 i jest dobry.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Kolejny raz zakupy u Marcina, kolejny raz super cena i szybka przesyłka. Dzięki Marcin. Pozdro
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Komplet hamulców, filtrów oraz olej doszedł. Co do ceny z Marcinem idzie się dogadać Pozdrawiam
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam. Interesują mnie tarcze i klocki na przednią oś oraz komplet filtrów i olej. Czekam na propozycje
-
[ALL B5] Miga rezerwa - ile litrów ropy zostało ?
Coś masz nie tak, może masz gdzieś zassany zbiornik? Co masz na myśli pisząc "zassany zbiornik"
-
[ALL B5] Miga rezerwa - ile litrów ropy zostało ?
Ja tez mam taki kłopot na rezerwie zrobię max 40km juz dwa razy sprawdzałem i dwa raz sie zapowietrzył
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak ta fiesta smigała rok temu jeszcze przed zmiana silnika dawała rade wszystkim no moze oprócz jednej corsy a tu corsa To chyba ich problem, ze polamali sobie gwintownik i musza sciagac glowice ciekawe jak go wykreca z aluminiowej głowicy i jakie jeszcze koszty cie czekaja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i ja wam zycze wszystkiego naj.....
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to widocznie ja byłem tym drugim
-
[B5 AFN] Nagle zgasł
Jak jeszcze nie palił sprawdzałem czy zawór na pompie ma napiecie i przy przekręconym zapłonie nie miał ale w chwili kręcenia rozrusznikiem napiecie sie pojawiło wiec chyba dobrze było pozyjemy zobaczymy narazie pali wielkie dzięki wszystkim
-
[B5 AFN] Nagle zgasł
Dziś z rana zabrałem sie za sprawdzanie paska poustawiałem wszystko na znakach ,bolec w pompę i wszedł i załamałem sie ze wsio ok wiec chciałem jeszcze sprawdzić czy pompa podaje paliwo na wtryski i zacząłem popuszczać je i odpalił :naughty: wiec teraz nie wiem jaka była przyczyna czy źle ustawiona rezerwa(bo jak to sie stało to mi kontrolka sie zaświeciła i zrobiłem z 10 km na rezerwie) lub wtrysk sterujacy bo dopiero jak go ruszyłem to zatrybił był jako 3 odkręcany co o tym myślicie?
-
[B5 AFN] Nagle zgasł
gdzies wyczytałem ze to moze byc sterownik pompy tyko pisało o innym silniku jutro postaram sie sprawdzic czy pasek nie przeskoczył ale jak nie? moze znacie gdzies jakiegos dobrego mechaniora w okolicy gliwic?