Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ovider

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ovider

  1. ovider odpowiedział(a) na ovider temat w Audi A4 B5
    No i po problemie! Pierwsze próby odpowietrzania nie wiele pomogły. Zdecydowałem się płukanie nagrzewnicy. Oczywiście pomogło! Polecam w takich przypadkach jednak zacząć od płukania. W tej chwili po kilku minutach już cieplutko. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
  2. ovider odpowiedział(a) na ovider temat w Audi A4 B5
    Zastosowałem się do rad icemana i niestety czasami tylko ciepło dmucha. Zsunąłem lewy wąż i przez jakaś minutę ( przy włączonym silniku) uciekało powietrze, aż do momentu pojawienia się płynu. Wtedy założyłem przewóc i w samochodzie cieplutko do momentu uruchomienia samochodu za jakiś czas. Powtórzyłem cały proces. Za drugim razem juz praktycznie od początku wydostawał się płyn więc uważałem, że już odpowietrzone. Niestety grzeje tylko przez chwile. zbiornika nie podnosiłem. Czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły? Poziom płynu chłodzącego prawidłowy, przewody gorące. Czy to kwestia faktycznie porządnego odpowietrzenia czy coś poważniejszego? Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc.
  3. ovider odpowiedział(a) na ovider temat w Audi A4 B5
    hm:) a tak w skrócie jak to zrobić i czy łatwo da się samemu?
  4. ovider opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Temat był poruszany, ale w moim przypadku jakby zlokalizowałem ( chyba) usterkę. Od jakiegoś czasu nie mam ogrzewania, być może jest to związane z wymianą przez mechanika płynu w chłodzącego. Dzisiaj zaważyłem, że jak kilka razy nacisnę (podpompuję) dwa czarne, gorące przewody wchodzące pod szybę ( chyba od nagrzewnicy) wtedy w samochodzie jest ciepły nawiew. Czy to znaczy że mam przytkane i jak nacisnę kilka razy coś się odetka? Co z tym robić? Pozdrawiam Tomek
  5. dzięki zdeniu:) Pomogłeś mi:) Zapewne był to VAG i tylko odczytał z licznika ( z różnicą 2km) Pozdrawiam.
  6. ok w każdym razie jakieś oprogramowanie było podłączone i wyświetlał się na laptopie przebieg. Tylko dlaczego różny niż na liczniku?
  7. Witam, Po podłączeniu do kompa swojej A4, sprawdzałem błędy i między innymi przebieg km. Co się okazało. VAG pokazał 2km mniejszy przebieg niż wyświetlał licznik. Dlaczego taka różnica? Czy w takim razie on odczytuje oryginalny przebieg? Pozdrawiam
  8. Dziękuję za odpowiedź, jednak nie wiele mi to mówi. Tzn, że nawiew ( silnik) ma jakieś fizyczne uszkodzenie, czy to tylko kwestia "poprawek" komputera? Akumulatora nikt nie odłączał i pali bardzo dobrze. O sprężarce wiem, pewnie trzeba będzie wymienić. Pozdrawiam.
  9. Witam, Od tygodnia jestem wydawałoby się szczęśliwym posiadaczem Audi A4 1,9 tdi 110KM, do czasu... Przywiozłem go z niemiec, ze zdjętym paskiem od sprężarki klimatyzacji (jeszcze nie założyłem). Nawiem działał prawidłowo i radio ....do dzisiaj. Uruchomiłem rano samochód i na radiu napis SAFE a nawiew nie działa. Wyświetla się wszystko, słychać pracę jakiś łopatek, przekładni ale nie dmucha. Podłączyłem do komputera i mam następujące błędy: 01272 Motor klapy głównej powietrza – V70 01273 Nawiew świeżego powietrza – V2 00792 Przełącznik ciśnienia klimatyzatora – F29 00532 P1746 Moduł kontroli transmisji – napięcie zasilania (B+) usterka słabej baterii lub złe uziemienie 00532 P1750 Napięcie (B+) Dodam jeszcze, że wymieniana była pompa wspomagania, wiec może to miało jakiś wpływ na taki stan rzeczy. ps. to mój pierwszy post tutaj, więc proszę o wyrozumiałość i jednocześnie o pomoc. Pozdrawiam.
  10. Witam. Piszę do Was z Ostrołęki. Jestem posiadaczem srebrnej Audi A4 110 KM, 1998 rok. Mam nadzieję, że będę mógł wymieniać tu swoje doświadczenia i liczyć na cenne rady. Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.