jarekj1964

O jarekj1964

Osiągnięcia jarekj1964

Reputacja

1. bpw 2006 model 2007 kupiony z p;rzebiegiem 68000.teraz mam430000 i nie narzekam.autko smiga ale tez o nie dbam.miłśc odwzajemniona
  2. witam-mam podobny problem jak kolega dzolix.jak to naprawic.jak dobrać sie do zapinki aby jej nie uszkodzić.
  3. witam-czy MCE z literką N będzie obsługiwał fotochrom,czujnik deszczu i coming home
  4. witam -taki odgłos szurania to koło pasowe na alternatorze.miałem podobnie.pozdrawiam
  5. witam -mam zmieniarke cd 8E 035111 CX-CA1090L ori audi,czy podejdzie ona pod radio chorus II.jakiego kabla szukać do podlączenia tego.proszę o pomoc przeczytałem prawie wszystko i zrobił się mętlik.
  6. mam już ori zmieniarkę i chcę ja wpiąc do chorusaII jak w ori.z tego co znalazlem na forum muszę mieć kabel do zmieniarki 12pin czarna kostka i do radia iso 8pin niebieska kostka.gdzie szukać tego kabla ma ktoś na zbyciu.i czy potrzebuję jakąs przejściówkę.
  7. radio chorus II ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- -właśnie mam to radio i jak zrobić to podłączenie ze zmieniarką.
  8. witam-zamierzam podlączyć ori zmieniarkę w schowku pasażera do radia chorus.nie wiem jakie kable będa mi potrzebne do spięcia tego razem.proszę o pomoc.co i jak należy zrobić. ---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ---------- dotyczy a4b6
  9. dziękuje za podpowiedz ale gdzie podpiąc brązowy kabel/mase/od strony zmieniarki jest to pin3,natomiast od strony rns-e jest obcięty.gdzie fabrycznie ta masa jest podłączona do jakiej kostki.pozdrawiam ---------- Post dopisany 22-02-2013 at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany 19-02-2013 at 19:14 ---------- temat rozwiązany.masa od zmieniarki jest wpięta pod pin 14 w 16pinowej kostce rns-e.tgz masa dwa od centralnego komputera sterującego systemu komfortu.kolor kabla brąz.
  10. witam-dziękuje za posta ale wiadomości z w/w tematu z a4 b6 nie pasują do mojego problemu.posiadam oryginalną wiązkę inst do zmieniarki i rns-e.z auta o takim samym wyposażeniu.kierownica mf i rns-e.wnioskuję ze ten brązowy kabel to kan lub masa,ale gdzie on idzie gdzie go podpiąć.pozdrawiam
  11. witam-zamierzam podłaczyc do duzej nawigacj rns-e z otwieranym panelem zmieniarke cd chowaną w schowku.mam już ori zmieniarke i kabel ori do jej podłączenia z rns.od stronyzmieniarki mam12 pinowa czarna wtyczke i jest ok, a od strony rns jest niebieska wtyczka 12 pinowa.i tu problem gdyz ucieto wychodzący przewód koloru zielonego wychodzi on z 9w 12 pinowej kostce niebieskiej i gdzie on ma isc dalej? i drugi przewód brązowy odchodzi od brązowego i gdzie go podczepić.proszę o pomoc w poprawnym podłączeniu instalacji zmieniarki.pozdrawiam ---------- Post dopisany 19-02-2013 at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2013 at 12:23 ---------- witam-cd zapytania może bardziej sprecyzowanego.w ori instalacji zmieniarki do podłaczenia z rns-e od wtyczki czarnej 12 pinowej która wchodzi do zmieniarki.z niej z 3 wychodzi brązowy kabel.w całej wiązce jest tylko jeden brązowy.i moje pytanie gdzie go podpiąc w jaka kostke.proszę o pomoc.pozdrawiam.
  12. mam a4b7 ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- a wizualnie niby to samo tylko ta zaślepka więc w czym problem,bo obie są od b7 z mf
  13. witam-zamierzam wymienić kierownicę 4ramienna na 3 ramienna.moje pytanie czy airbag ze starej podejdzie do 3 ramiennej.czy da się zmienić zaślepki na airbagu czy muszę kupić poduszkę nową.
  14. witam-a drążki kierownicze i końcówki też wymieniłeś.u mnie taż tak stukało na nierównościach,na szarpakach bez luzów,amory ok.a stukot był.zacząłem od wymiany poduszek górnych amorów nic, potem sam amor i nic.pojechałem do aso skody w wejherowie i zdignozowali ze to drążek i końcówka,choć luzów nie bylo.dziś wymieniłem i cisza cisza cisza.wymienione części oddali i w rękach wyglądają jakby mogły jeszcze dlugo chodzić, a jednak luzik do luzika i wychodzi łomot trudny do zdiagnozowania.
  15. czy istnieje możliwość dołożenia chromowych obwódek na przelączniki multifunkcji na kierownicy .czy mozna je dokupić osobno,jesli tak to proszę o nr części.czy ktoś probował to zrobić.