Treść opublikowana przez alfar
-
Jak wyciągnąć piny z takiej wtyki :)
Dziękuję, pomogło, piny wyciągnięte. Używałem grubej igły, raz z dołu raz z góry i poszło Potem odginałem uszka i wskoczyło jak nowe do drugiej wtyki
-
Jak wyciągnąć piny z takiej wtyki :)
Jak ten pin wygląda po wyciągnięciu ? Latwiej by mi było skumac gdzie i jak pchać Ooo dzięki, czytasz mi w myślach Czyli góra i dół, dzięki taraz dam radę
-
Jak wyciągnąć piny z takiej wtyki :)
A gdzie to pchać, od przodu ? Czy od tyłu No cena mega
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Z chęcią
-
Jak wyciągnąć piny z takiej wtyki :)
Cześć, Muszę przerzucić pakiet światło ze starego schowka do nowego i chciałbym wyjąć piny z tej wtyczki, żeby nie bujać się z przelutowywaniem i kupowanie pinów itp itd Zaznaczam, że nie chcę zniszczyć obecnej wtyki Fotki tego co mam do rozebrania Będę wdzięczny za pomoc. Próbowałem igłą, ale lipa ... Jak znacie narzędzie, które można kupić to proszę o nazwę linka cokolwiek co pomoże mi wyciągnąć piny Pozdrawiam Tomek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Eeee myślę, że im starszy będę tym większy silnik będę kupował. V6, v8, v12, a na starość w12
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie jest tak źle z MB jeżeli chodzi o elektryczne auta, https://youtu.be/5gFGX43vubM Nigdy nie zamieniłbym brzmienia silnika na ... elektryczną ciszę
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrawiam, się właśnie zastanawiałem któż to :-)Dawno Cie na zlocie nie bylo, to zapomniałeś twarze Musisz nadrobić Pozdrowionka i do zobaczenia
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
16.04.2016 Sobota godzina około 13 na stacji Orlen na krakowskiej, strąbiony kolega w Czarnej A4 b5 Sedan z wlepką na bagażniku 19.04.2016 17:30 Ten sam pod Profamilią
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Gości miałem, urwałem się na zakupy, ale się troszkę przedłużyły , nie mogłem nie być na zlocie Do następnego
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja byłem tylko na chwilę, ale było co oglądać Dużo samochodów zjechało, jak nigdy
-
Logi ktoś chętny pomóc.
Jak jeszcze szukacie, to mam program, mogę pomoc, ale metodykę wykonania logów musicie sami znać bo jeszcze nie robiłem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jasne, zapraszamy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na chwilę będę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wesołych świąt i mokrego dyngusa. Panowie uwaga na pisanki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja będę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ciekawe czy wszystkie słupy parkingu są całe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No i jak gdzie ekipa, jakieś hondy zajmuje miejscówkę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ty Sławek ze świńską grypą lepiej nie przyjeżdżaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja będę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja się 20 min się spóźnię, poczekajcie na mnie albo napiszcie gdzie idziecie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Podpromie, a potem się zobaczy, może kręgle ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To jest nas dwóch ktoś jeszcze ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak dzisiaj, ktoś będzie ? Kto planuje się wybrać ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Można na lwowska pojechać tam jest frac i mc