Treść opublikowana przez alfar
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zapraszamy za 2 tygodnie, już wiem kto stawia kawę na kolejnym spocie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na podpromiu się widzimy, potem się zobaczy Jesteśmy na macu jak coś Skromnie nas dzisiaj było 3 osoby, ale zacnie w macu przy stoliczku z kawą w ręku Dzięki i do następnego. A stać na podpromiu nie polecamy, trzeba będzie znaleźć miejscówkę, bo jak tak dalej będzie to tam zamarzniemy, chyba że ktoś ma farelkę podpisaną do zapalniczki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ktoś chętny bo narazie to ja i Holowczyc20 ktoś jeszcze ? Jaro uważaj żeby Durex wytrzymał https://youtu.be/6Gxlve579Vs
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak dzisiaj będziecie ? Ja się wybieram.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja bym się pojawił na chwilę, może na kawę do maca pojedziemy ? I tam spocik
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Najlepszego żeby fury się nie psuły, żeby więcej koni miały i żeby zawsze się audi nazywały
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dziękujemy, Życzę Wam i Waszym Rodzinom radosnych Świąt Bożego Narodzenia Do zobaczenia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A jaki silnik ? A widzę już na profilu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A ta b7 sedan niebieska ? Kto to i co to za ciekawy wydech
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja nie dam rady
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Były 4 auta Ale spocik udany jak zawsze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie trzeba się przeprowadzać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Będę, Wysłano ze Strefy Mroku Ktoś chce kawę z McDonalda? Wysłano ze Strefy Mroku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Głos oddany Grzesiek startujesz w wyborach ? bo przynajmniej nie miał bym problemu na kogo głosować Pozdrowionka i do jutra
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ten czwartek u mnie odpada, a następny tydzień pasuje Wam ? Środa czwartek ?Wysłano ze Strefy Mroku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja się będę wybierał Wysłano ze Strefy Mroku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no musiał pare puścić Napisałem i potem zobaczyłem Twój post :/ Następnym razem będę uważny Wysłano ze Strefy Mroku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To przymiarka, wydrukował na razie, ale pasują mu Wysłano ze Strefy Mroku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ale za alcantarke szacun, czekamy na kolejne boczki Wysłano ze Strefy Mroku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzięki za spocik, piz*ziało troszkę ale daliśmy radę. Tomek wrzuć fotkę Wysłano ze Strefy Mroku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Będę na bank Wysłano ze Strefy Mroku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A to nie w Radawie dzisiaj . Ja dzisiaj jeszcze w Zakopanym siedzę, na zlocik nie dotrę. Wysłano ze Strefy Mroku
-
Spalanie 3.2 V6 BKH trasa Nowy Sącz - Rzeszów
Tu mi się akurat sprawdza, w NS leję pod korek, w RZ też, odchyłki niewielkie 0,1l.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
O widzisz, jakbyś B7 jechał to na pewno bym zauważył Pozdrówki Wiesz jak jest taniej służbówką Do następnego
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dzisiaj okolice 7 rano na podkarpackiej na skrzyżowaniu obok akademików Avant Kornela Jechałem służbowym Punciakiem, nie było jak pomachać nawet Pozdrowienia Kornel