Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spalanie 3.2 V6 BKH trasa Nowy Sącz - Rzeszów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

Ostatnio na trasie Nowy Sącz - Rzeszów nagrałem 3 filmiki ze spalania w trasie.

Zapakowana cała rodzinka - 2 osoby dorosłe i 1 dziecko oraz bagaże na weekend :)

Skrzynia automat 6 biegów TipTronic.

Filmiki pokazują 3 punkty na trasie, średnie spalanie, średnia prędkość, przejechany dystans.

W Nowym Sączu był reset komputera i jazda :)

Filmiki z odcinków trasy są tutaj:

Odcinek 1 -

Odcinek 2 -

Odcinek 3 -

Wrzucam filmiki, żeby pokazać jak to auto spala, zaznaczam, że nie starałem się jakoś specjalnie oszczędzać, po prostu jechałem.

Oczywiście nie szalałem z wyprzedzaniem i gwałtownym przyspieszaniem bez potrzeby, taka rozsądna jazda :)

Jak będzie chwila to zrobię spalanie w mieście, ale ciężko nagrać ;), dorzucę spalanie na autostradzie z pedałem w podłodze dla porównania :), ale to jak będę bez rodzinki jechał ;)

Opublikowano

Realne tankowanie sprawdzisz lejąc pod korek i po przejechaniu 100-200 km dotankowujesz znów do pełna wtedy zobaczysz realne spalania, wskazaniom na FIS bym za bardzo nie ufał bo często zaniżają spalanie :P

Opublikowano
  • Autor

Realne tankowanie sprawdzisz lejąc pod korek i po przejechaniu 100-200 km dotankowujesz znów do pełna wtedy zobaczysz realne spalania, wskazaniom na FIS bym za bardzo nie ufał bo często zaniżają spalanie :P

Tu mi się akurat sprawdza, w NS leję pod korek, w RZ też, odchyłki niewielkie 0,1l.

Opublikowano

U mnie jeżdżąc tylko po mieście spalanie wychodzi na poziomie 23-26 litrów lpg z pedałem w podłodze a na trasie np zory-Wrocław autostrada do 140km/h na tempomacie ok 13l

Jeśli chodzi o pb to troszkę mniej w mieście bo miedzy 18 a 22 trasa generalnie tak samo jak na lpg ale przy spokojnej jeździe....

Edytowane przez PrzemoS4

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Alfar, na jakiej długości robiłeś te pomiary z jazdą na tempomacie?

U mnie tempomat@94km/h non-stop (dwupasmówka) spalanie z takim samym "ładunkiem" jak u Ciebie wyszło 7,3l/100km - mierzone na długości ok. 50km, z górki i pod górkę ;)

Silnik 3.0 220KM


Przekłamanie FIS-a u mnie to ok. 0,1l/100km, gdy chodzi o pomiary z trasy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.