Treść opublikowana przez mcm
-
SPOTY RADOMSKIE
wszystko zalezy od kierowcy
-
SPOTY RADOMSKIE
"stuka i puka" zawiecha z przodu , motorem bym zajechał ale zimowek nie mam mam cos dla ciebie chcesz przed świętami ?? zawsze mile widziani, jest okazja żeby nową klubową furę przetestować zgodnie z tradycją
-
SPOTY RADOMSKIE
ja mogę podjechac jutro jak sie nic nie zmieni auto w warsztacie ale moze jutro wyjedzie
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak ktoś reflektuje mogę jutro podjechać [emoji41]
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kupili sobie drugiego Niemca do wygrywania
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany w Radumiu albo okolicach ktoś handluje Qudami elektrycznymi takimi 800 - 1000 W ?
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
A chociaż wiesz przez kogo i w jakiej sytuacji użyty był ten cytat? oglądałem niedawno w TV ale nie pamiętam co to był za program
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ma to jak powielać durne stereotypy zaczytane gdzieś w sieci. Oczywiście poza Radomiem, wszystkie sprzedawane samochody mają prawdziwy przebieg. Nie ma jak zaklinanie rzeczywistości. Radom to teraz szwajcarska dolina. Zaznacz w wyszukiwarce allegro mocną benzynę (rarytasy typu 4.2 V8, 2.7BiT, czy 1.8T BEX), dobre wyposażenie i zostanie tylko szwajcar z Radomia. Przypadek? Kiedyś tak było w Garwolinie, teraz jest w Radomiu. Armi, nie chodzi mi o komisy tylko o konkretny tekst mcm'a. cytat nie tekst
-
SPOTY RADOMSKIE
bo Radom to nie miasto to stan umysłu
-
SPOTY RADOMSKIE
i niskie przebiegi zazwyczaj 180 tyś
-
SPOTY RADOMSKIE
bo to zagłębie motoryzacyjne Polski
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/obwodnica-radomia-jej-otwarcie-zaplanowano,201,0,1721801.html gdzie ta parcianka bedzie przebiegać
-
SPOTY RADOMSKIE
i pozdro od Majkiego
-
SPOTY RADOMSKIE
A gdzieś była [emoji6]
-
Strefa motocyklistów
fakt, zatańczyłem parę razy
-
SPOTY RADOMSKIE
Sezon rozpoczęty wcześniej [emoji6]
-
Strefa motocyklistów
Sezon rozpoczęty wcześniej...
- SPOTY RADOMSKIE