Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. Pewnie bez kwitów paru jeździło [emoji41] Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  2. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    W piątek może znajdę chwile na jakiegoś spota... [emoji41] Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  3. Ja mam trzech synów i to mi skutecznie hamuje zapędy wyścigowe podczas jazdy
  4. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    na Struga nabijają w spraya ?
  5. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  6. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  7. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Opisze wrażenia jeśli go wcześniej lekarz na obdukcji nie opisze Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  8. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Na chwilę w niedzielę i poniedziałek a na dłużej przed świętami Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  9. Ja otworzyłem tydzień temu Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
  10. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a co wybierasz się
  11. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie jeszcze nie, a co masz kogoś, bo chyba się sam wezmę zawsze a do klekota od kudłatego pewnie długo nie bedziesz sie dotykał
  12. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Daj cyne do piątku bo w niedzielę wyjeżdżam i chciałbym to podrzucić max w sobotę Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
  13. Ja na lato kupuje coś takiego Zobacz ofertę: http://allegro.pl/showItem2.php?item=5712183786 Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  14. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pany nie mam czasu samemu ogarnąć moto i potrzebuje jakiegoś zaufanego śpeca, gdzie można zostawić moto do drobnych napraw przed sezonem. Czujecie coś w temacie ?
  15. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jutro możemy na Aqua parku Neptun
  16. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  17. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  18. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  19. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    eee tam lekko zimno
  20. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wesołych Świąt !!!
  21. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tu nie chodzi o silniki, ale o wygląd
  22. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tyko że te TT-ki to takie raczej babskie autka
  23. Moja stoi pod płaszczykiem
  24. ja używam pinlocka
  25. Zakończyłem dziś sezon...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.