-
[A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...
widac jako tako tylko fele ale ja na takie choruje. tylko nie zapomnij zrobic fotek w dzien i wstawic pozdro
-
[A4 B5 1.8T] Czas ją Wam pokazać...
racja do dołu i bedzie naprawde ok
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no no moze i warto sie przejechac
-
głośniki przestają grać
Witam. problem polega na tylnich głośnikach i orginalnym subie. w czasie grania wylanczaja sie i wlaczaja. zmienilem radio na nowe i jest ten sam problem . czy moze byc to klopot z ta plytka? do czego sluzy ta plytka??
-
pytanko dla uzytkownikow avant
Mam takie pytanka czy u was tez trzeszczy roleta bagaznika? strasznie mnie to drazni. moze ktos ma na to rade? czy roleta jest do bani i trzeba nowa?
-
to moj avancik
smig niezle nie ma na co narzekac z miejsca troszke jest leniwa ale od 40 jest juz czuc ta moc
-
to moj avancik
avancik 1,8b v5 125km 96/97 4xel szyby+lusterka 2xairbag el.szybrdach klimatronik komputer pokladowy podgrzewane siedzenia tempomat aut.skrzynia musze szybko zmienic fele te sa beznadziejne:)) Pozdrawiam wszystkich;)
nianiek55
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta