Skocz do zawartości
IGNOROWANY

głośniki przestają grać


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, braciszek w a4 ma ten sam problem ... rozebral plytke i wsjo gra - zalozyl inne radio tyl nie gra wleci w dziure gdzies pojedzie zaczyna grac ... mysle ze to cos z tylnymi glosnikami a raczej ze stykami ... tam idzie okolo 8 przewodow ! od radia (glosniki nokia) grzebalismy i nic nie wygrzebalismy - jak graja mu to jest oki a jak nie pojezdzi troche i same sie wlaczaja - czysta magia , chetnie poslucham ekspertow i poddam bracholowi mysl o ile taka padnie . PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to za dwa kable: jeden czerwony, drugi brązowy zakończone stykiem w gumowej izolacji. Na zdjęciu czerwony jest połaczony z drugim czerwonym , a brązowy jest niepodłaczony. U mnie w aucie oba te kable nie są podłączone.

PS. Dziekuję autorowi zdjęcia za to, że mogłem się wesprzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to za dwa kable: jeden czerwony, drugi brązowy zakończone stykiem w gumowej izolacji. Na zdjęciu czerwony jest połaczony z drugim czerwonym , a brązowy jest niepodłaczony. U mnie w aucie oba te kable nie są podłączone.

PS. Dziekuję autorowi zdjęcia za to, że mogłem się wesprzec.

Pod przewód czerwony powinno podchodzić zasilanie dla radia z instalacji samochodu ("po stacyjne" ING i ACC). Jest możliwość zasilania radia podłączając pod przewód żółty, stałe zasilanie dla radia (urochomi się także bez kluczyka w stacyjce).

Drugi z przewódów - może to mało widoczne - nie jest brązowy tylko pomarańczowy i jest to wyciszenie dla telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie byl taki wał ,ze dajac balans lewy i prawy tyl gral caly czas, mysle,ze "chochlik" tkwi w tym pseudo wzmacniaczu, ktory znajduje sie na jednym z tylnych glosnikow.. Na szczescie nie mam juz problemu z tylnymi glosnikami :P zreszta po moim fabrycznym systemie zostala tylko kostka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...