-
[ALL B6] Piski z układu hamulcowego
Ja mam dokładnie ten sam problem z klockami ,choć są nowe juridy piszczą przy hamowaniu aż wstyd
-
[ALL B6] Zestaw głośnomówiący - adapter
Witam, Mam Audi A4 (b6) w której oryginalny zestaw głośnomówiący na stare typy nokii, czy jest możliwość zamontowania jakiejś przejściówki by podłączyć nokię nowszej generacji? * skoro masz takie Audi to uzupełnij proszę profil użytkownika tak jak to powinno być zrobione
-
[B6 BVF] Wymiana żarówki mijania - stron lewa
hehe zły dubbing nam dali jakbyś mógł mi przybliżyć co to są bi xenony i samopoziom
-
[B6 BVF] Wymiana żarówki mijania - stron lewa
dzięki takiej odpowiedzi oczekiwałem a jakie żarówki xenonowe proponujesz??
-
[B6 BVF] Wymiana żarówki mijania - stron lewa
fizycznie ktoś to wymieniał? bo teoretycznie to wiem jak szło by to zrobić. Ale np nie odchylę zbiornika gdyż jest w ramie
-
[B6 BVF] Wymiana żarówki mijania - stron lewa
To jest normalna wymiana żarówki? Nic nie poprzestawiam?
-
[B6 BVF] Wymiana żarówki mijania - stron lewa
Witam:) Spaliła mi się żarówka z lewej strony i jest problem z jej wymianą, gdyż gniazdo zasłonięte jest zbiornikiem płynu układu wspomagania czy jest na to jakiś sposób?
-
[B6 AVF] Gdzie lub Czy mam włącznik chwilowego zużycia paliwa
No i dziękuję ślicznie teraz tylko się bawić
-
[B6 AVF] Gdzie lub Czy mam włącznik chwilowego zużycia paliwa
przy wycieraczkach niestety nie mam tego przełącznika. A jak sprawdzić jaki mam FIS
-
[B6 AVF] Gdzie lub Czy mam włącznik chwilowego zużycia paliwa
ok z tego co rozumiem mam nie pełne oprogramowanie ok ale to i tak dalej nie wiem gdzie miał bym to włączyć
-
[B6 AVF] Gdzie lub Czy mam włącznik chwilowego zużycia paliwa
Witam, Czy orientuje się ktoś czy w moim Audi A4 B6 2002 combi z maja znajduje się włącznik chwilowego zużycia paliwa, bo tam gdzie powinien być (czyli przy przełączniku wycieraczek) go nie ma a na wyświetlaczu pokazuje mi przybliżone kilometry które mogę przejechać na baku pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, nazywam się Grzegorz i od nie dawna jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 (B6) A co za tym idzie mam wiele pytań Na początku na pewno będzie mi ciężko pomagać innym ale na pewno będę się starał pozdrawiam
kraxxx
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta