Treść opublikowana przez Booggy
-
[ALL B6] Ogrzewanie
sluchajcie mam 90 stopni na postoju. a jak dodam gazu na postoju to leci cieple powietrze jak ujme to za nadal cieple poleci ale z czasem slabnie i jest zimne;:/
-
[ALL B6] Ogrzewanie
ok zrobie jak mowisz i dam znac:) ale rozrząd był wymieniany w salonie audi ;/
-
[ALL B6] Ogrzewanie
ale przy wymianie rozrządu pompa by nie została wymieniona?
-
[ALL B6] Ogrzewanie
Witam wszystkich. pisze otóż chciałbym się dowiedzieć czy to normalne ze u mnie w B6 ciepłe powietrze leci dopiero jak ruszę samochodem?a jak stoi w miejscu (zapalony) to temperatura spada silnika i leci znowu zimne powietrze. z góry dzięki za pomoc:)
-
[ALL B6] Odpiecie akumulatora a zamknięcie samochodu
Witam.Dzisiaj postanowiłem wyjąc akumulator z moje a4. Wszystko ładnie pieknie do momentu gdy akumulator został wyjety a samochodu otwarty. I tu moje pytanie czy jest jakis sposob na zamknięcie wszystkich drzwi bez uzycia centralnego?Czy musze załozyc akumulator, zamknąc samochod i dopiero go odłączyc? z góry dzieki za odp. [mod]prosze odpowiednio umieszczac tematy i nie mieszać kilku zagadnień w jednym wątku[/mod]
-
[ALL B6] Jak obsługiwać klimatyzacje
nio tez tak myślałem ale kumpel chciał zebym sie upewnił co do tego dzieki wszystkim za odpowiedzi:)
-
[ALL B6] Jak obsługiwać klimatyzacje
dzieki Bieniek
-
[ALL B6] Jak obsługiwać klimatyzacje
Witam wszystkich. Pisze ponieważ mam mały problem otóż mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak obsługuje się panel od klimatyzacji B6.Chodzi mi o to jak włączyć np zwykły nawiew (nie klimatyzacje) na szyby a jak włączyć to samo tylko ze przez klimatyzacje.?? I drugi problem to juz nie mnie dotyczy tylko kolegi. Kupił on B6 naprawde ładny model tlyk ojest jeden mankament otóz szyba od kierowcy jest z 2002r a samochod pochodzi z 2004:/ wiecie moze dlaczego tak jest? z góry dzieki za odpowiedzi.
-
[B6 AVF] Moja A4
a prosze bardzo zmieniłem a raczej wymazałem
-
[B6 AVF] Moja A4
kółeczka zmienie ale nie teraz bo brak srodków narazie ale jak tylko sie pojawia to zmienie:)
-
[B6 AVF] Moja A4
wewnątrz również co nieco z sline, jak znajdę coś czasu to zrobię zdjęcia wnętrza:)
-
[B6 AVF] Moja A4
Witam:) oto moj nowy nabytem którego od stycznia szukałem:/ ale wazne ze znalazłem:) oto kilka zdjec zrobionych tak na szybko:
-
[ALL B6] Płyta z nawigacją
ja mam jeszcze pytanko czy jesli włoze pirata to odczyta mi czy musi być oryginał?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siema wszystkim .Prosiłbym o pomoc gdyż potrzebuje namiary na jakies dobre warsztaty w Rzeszowie gdzie bede mogł podpiac samochod pod kompa i go sprawdzic gdyz w czwartek jade obejzeć i jak cos to kupic A4:) z gory dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłośników Audi