Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booggy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booggy

  1. sluchajcie mam 90 stopni na postoju. a jak dodam gazu na postoju to leci cieple powietrze jak ujme to za nadal cieple poleci ale z czasem slabnie i jest zimne;:/
  2. ok zrobie jak mowisz i dam znac:) ale rozrząd był wymieniany w salonie audi ;/
  3. ale przy wymianie rozrządu pompa by nie została wymieniona?
  4. Witam wszystkich. pisze otóż chciałbym się dowiedzieć czy to normalne ze u mnie w B6 ciepłe powietrze leci dopiero jak ruszę samochodem?a jak stoi w miejscu (zapalony) to temperatura spada silnika i leci znowu zimne powietrze. z góry dzięki za pomoc:)
  5. Witam.Dzisiaj postanowiłem wyjąc akumulator z moje a4. Wszystko ładnie pieknie do momentu gdy akumulator został wyjety a samochodu otwarty. I tu moje pytanie czy jest jakis sposob na zamknięcie wszystkich drzwi bez uzycia centralnego?Czy musze załozyc akumulator, zamknąc samochod i dopiero go odłączyc? z góry dzieki za odp. [mod]prosze odpowiednio umieszczac tematy i nie mieszać kilku zagadnień w jednym wątku[/mod]
  6. nio tez tak myślałem ale kumpel chciał zebym sie upewnił co do tego dzieki wszystkim za odpowiedzi:)
  7. Witam wszystkich. Pisze ponieważ mam mały problem otóż mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak obsługuje się panel od klimatyzacji B6.Chodzi mi o to jak włączyć np zwykły nawiew (nie klimatyzacje) na szyby a jak włączyć to samo tylko ze przez klimatyzacje.?? I drugi problem to juz nie mnie dotyczy tylko kolegi. Kupił on B6 naprawde ładny model tlyk ojest jeden mankament otóz szyba od kierowcy jest z 2002r a samochod pochodzi z 2004:/ wiecie moze dlaczego tak jest? z góry dzieki za odpowiedzi.
  8. Booggy odpowiedział(a) na Booggy temat w Audi A4/S4 B6
    a prosze bardzo zmieniłem a raczej wymazałem
  9. Booggy odpowiedział(a) na Booggy temat w Audi A4/S4 B6
    kółeczka zmienie ale nie teraz bo brak srodków narazie ale jak tylko sie pojawia to zmienie:)
  10. Booggy odpowiedział(a) na Booggy temat w Audi A4/S4 B6
    wewnątrz również co nieco z sline, jak znajdę coś czasu to zrobię zdjęcia wnętrza:)
  11. Booggy opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Witam:) oto moj nowy nabytem którego od stycznia szukałem:/ ale wazne ze znalazłem:) oto kilka zdjec zrobionych tak na szybko:
  12. ja mam jeszcze pytanko czy jesli włoze pirata to odczyta mi czy musi być oryginał?
  13. siema wszystkim .Prosiłbym o pomoc gdyż potrzebuje namiary na jakies dobre warsztaty w Rzeszowie gdzie bede mogł podpiac samochod pod kompa i go sprawdzic gdyz w czwartek jade obejzeć i jak cos to kupic A4:) z gory dzieki
  14. Witam wszystkich miłośników Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.