-
-
Audi A4 B7 2.0 Tfsi BUL-proszę o ocenę
Witam,wstawiłem wykres z hamowni mojego auta i mam pytanko co może być przyczyną gwałtownego spatku przyśpieszenia przy osiągnięciu ~380Nm a nie równomiernego jak na innych wykresach?Z góry dzięki.
-
PIP zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Już za te lampy na foli się pilnuję a jeszcze bez widocznej tablicy to zaraz by mnie gdzieś na mieście skosili ?
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie wiem jaki zacisk planujesz,ja dałem 4ro tłoczkowe Brembo z Q5 i musiałem zmienić felgi na 17" ET 35 żeby był luz bo przy tej 16tce zacisk był prawie na styk a teraz mam luz.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich jestem tygodniowym posiadaczem Audi A4 1.8T[AEB] 98r.pochodzę z Legnicy i wpadłem na wasze forum aby się dowiedzieć parę ciekawostek o tym aucie Pozdrawiam