Treść opublikowana przez herman82
-
[ALL] Problem z łącznością
Zainstalowało mi na com3. Tzn. tylko na nim pojawia sie ten komunikat jaki zamieściłem z pierwszym poście...Myslisz że jak zmienie program na vag4.9pl to cos sie zmieni??nie sądze...mysle że przyczyna tkwi w ustawieniach...
-
[ALL] Problem z łącznością
Jaka prędkość?? Gdzie sie to zmienia??
-
[ALL] Problem z łącznością
Właśnie z niczym. Próbowałem wchodzić we wszystkie zakładki Engine, ABS brakes itd., program próbuje kilkakrotnie łączyć sie i nic:(.
-
[ALL] Problem z łącznością
Witam, Jestem świeży w tych tematach. Starałam się sam dociekać różnych tematów żeby nie zadawać "głupich" pytań na forum ale ma problem. Nie mogę połączyć sie z żadnym modułem. kupiłem taki kabelek: http://allegro.pl/item759819206_kabel_vag_usb_obd_ii_obd_2_vw_skoda_audi_seat_869.html robiłem krok po kroku wszystko co zaleca instrukcja zamieszczona na formu. pojawia sie taki komunikat(nie wiem czy dobrze czy nie) Dioda na wtyczce od kabla sie świeci. Z tego co wiem nikt nie grzebał przy gnieździe. Co może być przyczyną braku łączności?? Może coś ominąłem??
-
[ALL] Problem rozmiarem zimówek!!
Powiem szczerze ze nie wiem czy ktoś grzebal przy zaciskach. Jak założyłem ten zapas 205/65/15 to wszedł bez problemu tylko jak pisałem felga była bardzo bliska tego zacisku. co do felg będą stalówki. Jakie powinno byc ET??
-
[ALL] Problem rozmiarem zimówek!!
witam wszystkich!! mam mały problem z doborem zimówek. teraz mam letnie 225/45/17. juz sie prawie zdecydowałem na Dębice 195/65/15( mniejsza o firme), na próbę założyłem zapas w rozmiarze 205/65/15 żeby zobaczyć jak to mniej więcej będzie wyglądać i tu zauważyłem coś niepokojącego: 1- zacisk hamulca jest bardzo blisko felgi-tak na oko to ledwo zmieścił by sie tam palec reki 2- przy skręconych na maxa kołach opona jest blisko nadkola i na nierównościach pewnie by obcierało Nie miałem dotąd problemu z doborem opon do innych aut a tu z moja niunią zgłupiałem dodam że mam zawias 1BE, i nie wiem czy ktoś nie kombinował z obniżeniem auta. Jaki w taki razie rozmiar byłby odpowiedni??????? 195/55/15 czy 205/55/16???????
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
kolego Ty masz PD i musisz mieć olej spełniający normy 505.01 Jest takie zamieszanie z tymi olejami że sam już nie wiem . Czyli mogę zalać MOBIL 1 SYNT S SPECIAL 5W-40?? Z tego co czytałem spełnia normy 505.01
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Słyszałem że castrol wcale nie jest gorszy od motula...Ja u siebie mam wlany shell półsyntetyk, jeszcze trochę i też bede wymieniał, czytają forum zastanawiam sie czy ponownie wlać shella czy może coś innego, i czy może być syntetyk... ???Musze przyznać że na 6tys km niunia nie wzięła nawet grama oleju...
-
[B6 AWX] Przeciek w miejscu zamontowanej anteny na dachu
Zrobiłem tak jak dominikt1. Wszystko jest ok . W sumie to chyba będę i tak musiał wymienić tą antenę bo mam problem z navi , nie widzi satelit...ale to nie temat do tego wątku...dzięki!!pozdrawiam
-
[B6 AWX] Przeciek w miejscu zamontowanej anteny na dachu
Witam wszystkich!! Mam problem z przeciekiem w aucie a dokładnie w miejscu zamontowanej anteny na dachu- jestem tego prawie na 100% pewien- po wyjechaniu z myjnie zauważyłem trochę wody na rolecie bagażnika, podsufitka też była mokra w miejscu zamontowanej anteny. Poza tym widać, że ktoś chyba wcześniej przy niej grzebał(albo sama się troche odkszałciła) bo odstaje od dachu. Teraz pytanie: jak sie dostac do tej anteny? Trzeba będzie zdjąć podsufitke czy dostanę sie tam przez lampke oświetlenia bagażnika? Jak w razie czego zdjąć tą podsufitke? I czy trzeba bedzie wymienić ją na nową?? Proszę o pomoc i z góry WIELKIE DZIĘKI!!!!(Audi A4 Avant)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich!!!