Treść opublikowana przez REKIN1206
-
[ALL B5] Wymiana lusterka wewnętrznego
dzięki! jutro lecę po szrotach Pzdrwm!
-
[ALL B5] Wymiana lusterka wewnętrznego
dziękuje bardzo!!! brakowało mi odwagi na zrobienie tego - bałem się,że szyba nie wytrzyma ale udało się!!! a co do wymiaru małe czy duże to nie wiem,nie znam się więc zamieszczam fotke pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki
-
[ALL B5] Wymiana lusterka wewnętrznego
Witam Rozwaliłem lusterko wewnętrzne (jak się okazuje nie jest niezniszczalne). Lusterko fotochromatyczne. i chciałbym je wymienić na nowe... i tu pytanie-wymieniał ktoś lusterko wewnętrzne? jak to zrobić? część która jest przyklejona do szyby jest na stale integralna częścią lusterka czy tylko mocowaniem do którego np."przykręcona" jest reszta? złamały mi się dwa plastikowe elementy drugie pytanie to czy ktoś wie gdzie to można kupić za ludzkie pieniądze? (najlepiej Gdańsk i okolice) pzdrwm
-
[ALL B5] Woda w środku
no chyba jush po problemie-czarnym silikonem wciznalem sie wokol szyby tylnej i jest lepiej:) zobaczymy jak dlugo...
-
[ALL B5] Woda w środku
kurcze-uszczelki pod lampami suche, po ściągnięciu części tapicerki nic nie wyskakuje dając znać co jest przyczyną... wezmę napcham silikonu wokol szyby tylnej i przy rynienkach-moze to to?
-
[ALL B5] Woda w środku
szyberdach posiadam-w sobote rozkladam cala tapicerke i wprowadzam sie na jakis czas do bagaznika...
-
[ALL B5] Woda w środku
to czekam, aż się ściemni...
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
a jak sprawy sie maja w gdansku? i jak oni to robia-wyciagaja szyby? bo w strachu jestem myslac o tylnej pzdrwm
-
[ALL B5] Woda w środku
od jakiegoś czasu zauważyłem,ze w bagażniku znajduje się woda, która przedostaje się na tylną kanapę (było to m.in. powodem uszkodzenia pompy od centralnego). nie wiem gdzie szukac przyczyny. woda jest widoczna po większym deszczu (nawet jeśli auto cały czas stoi zaparkowane). woda zbiera się głownie z prawej strony i nie jest to raczej wybicie z pod klosza czy od podłogi bo woda pojawia się nawet w górze bagażnika-po otworzeniu klapy (jest to sedan z 98 roku) od dołu pod szyba jest mokro -nie przecieka tez pod uszczelka od bagażnika,bo wokół niej sucho. pomóżcie proszę lub dajcie namiary na jakiegoś speca w tej dziedzinie najlepiej w Gdańsku. pzdrwm i przepraszam jeśli dubluje watek ale nie mogłem znaleźć podobnego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam serdecznie :hi:dopiero co kupiłem audi a4 1.9 tdi i na razie jestem zadowolony-rok 98' (niestety automat) pzdrwm