Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grybel1982

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. a sprawdzałeś podświetlanie tablicy rejestracyjnej ??????
  2. kupiłem kiedyś taki wzmacniacz ale nic nie pomógl wręcz przeciwnie pogorszył sie odbiór pozdrawiam
  3. no niestety nie ma mapy jedynie jedna firma produkuje mapy na Islandie GARMIN a ta firma nie produkuje audio![br]Dopisany: 27 Październik 2009, 20:33_________________________________________________może coś zaproponujecie ?????
  4. Witam ! Mam takie małe pytanko , przymierzam się do zakupu Rns-e ale nie mieszkam w Polsce, i w tym kraju nie jestem wstanie dostać mapy do navi wiec moje pytanie jest takie czy mogę podłączyć inną jakąś navi pod rnse ?
  5. Witam ! ja też zamontowałem filtr węglowy a przed miałem zwykły ! podejrzewam ze nic to nie robi! pozdrawiam
  6. mogę Ci jeszcze napisać gdzie możesz mi zajrzeć do auta ! hehehe[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 21:40_________________________________________________noo
  7. http://allegro.pl/item789676361_alarm_powiadomienie_odpalanie_metalowy_pilot_lcd.html no to może ten?
  8. witam czy w b6 podobnie się wymienia wkład lusterka prawego bo mam pęknięte?
  9. http://allegro.pl/item756743602_alarm_powiadomienie_modul_odpalania_najbogatszy.html Witam !! co myślicie o tym alarmie ? mi bardziej zależy na tym module odpalania ! dzięki
  10. z tym że to rozwiązanie jest tańsze! ale jeszcze pomyślę ! czy ktoś może mi zaproponować jakieś dobre webasto z pilotem ? do mojej a4
  11. tak mam automatyczną skrzynie ! powiem wam że to jest zaje sprawa ! miałem to kiedyś w innym samochodzie a teraz chciałbym to założyć w swojej audiczce ! pozdrawiam i dzieki :good:
  12. Witam ! mam takie małe pytanko ! Otóż przymierzam sie do montażu w moim pięknym Audi a4 b6 modułu odpalającego i moje pytanie wiąże się z tym czy ktoś już coś takiego montował ? Jeśli tak to proszę o jakieś info . dodam tylko że na allegro sprzedają te moduły z alarmami ! pozdrawiam i dzięki
  13. moim zdaniem nie ma się czy przejmować ! od prawie roku mam audi a4 b6 2,0l benzynka 2003r 131hp i wesz co w mieście bierze mi 11l/100 a na trasie schodzi poniżej 7l/100!! wiec sam widzisz
  14. http://allegro.pl/item708981243_modul_kata_skretu_kierownicy_8e0_953_549_n.html może komuś sie przyda !! dodaje tu bo nie mogę dodać w sprzedam
  15. tam sa trzy kostki ktora to air bag??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.