Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilvolt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilvolt

  1. Wycisz wnętrze głośników , wzmacniasz i głośniki mocniejsze i będzie :good:
  2. witam Mój brat ma 25 lat chodzi z dziewczyną z Lublina już 8 lat i jeszcze nie są po ślubie :> ale odcinek 400 km to nie gratka dla związku
  3. To wszystkiego najlepszego piter :kwiatek: :kwiatek: dodam ci też krótką i żartobliwą myśl "Miej oczy szeroko otwarte przed ślubem i przymykaj je później. Benjamin Franklin" pozdrówka :good:
  4. może też się przejadę do gliwic, ile osób by jechało ?
  5. mi się nie chce ruszać za "stary" jestem lepsze szachy, karty itp
  6. Te kozy były na tej prostej z 300m od naszego parkingu. Z Wojtkiem wyhamowaliśmy do 0 Droga powrotna zahaczyłem 210 ;]
  7. Wojtek ale byśmy przyje**** w te kozy :evil:, później jakiś pies mi wyleciał, ale go otrąbiłem szczeknoł i poleciał gdzieś, pozdrówka dla ekipki miły spocik jak zawsze :hi:
  8. moge z boniem się spotkać w cz-dz na mcdonaldzie i pojedziemy razem
  9. a ja nie mam grilla może znajdę to wezmę, gdzieś mi się zapodział
  10. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  11. Zgadzam się grilla i tak idzie tam zrobić zadaszenie jest więc GIT Ten kto nie wie gdzie to jest mogę się z kimś spotkać w cz-dz albo na mcdonaldzie w jasienicy pozdrawiam ps Jeszcze nie mam kompa
  12. Ja też nie wiem czy będę bo zapierdzielam od dziś :wallbash:
  13. Hi all ładna pogoda, oby utrzymała się do środy
  14. Ja już też felge zrobiłem koszt 40zł thx siemian za info
  15. Hey :hi: to może w środę grill
  16. Felga się prostuje tam gdzie mówiłeś ale nie wiem czy dam rade być bo mam dużo roboty a co z dzisiejszym spotem ? gdzie będziecie ?
  17. Mnie też dzisiaj chyba nie będzie postaram się dotrzeć
  18. Witam co z jutrem panowie, znowu grill ?? to fajnie :> Proton weź jutro swój aparat popstrykamy jakieś mądre zdjęcia :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
  19. Siemian od ciebie się mogę uczyć
  20. Witam wszystkich Proton jak byś miał fotki na emailu inne jak ci wysyłałem ze spotów to wyślij mi na [email protected] pozdrawiam bo chyba Damian pstrykał ostatnio RAMKI A4 ZAŁOŻONE tylko nie wiadomo czy będę w środę bo z felgą jade dziś
  21. Nie no naprawdę Piter Ładna robota ale wiesz... ja pstrykłem to zdjęcie :cool1: ale i tak piękna robota Dobranoc Wszystkim PS kompa będę miał w poniedziałek, wtorek
  22. piter wyślij mi te zdjęcia przerobione na [email protected] za***iście to zrobiłeś :good:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.