Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilvolt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilvolt

  1. najprawdopodobnie wysprzęglik, spróbuj odpowietrzyć kilka razy
  2. lepiej czekać znałem przypadki że była gleba a prawko było w "trasie" bez sensu ale wierze w niecierpliwość bo to jest najgorszy czas pozdrawiam
  3. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: piękna nawet troszke podobna do mojej pozdrawiam
  4. proton ja mam twoje gg jak narazie mi wystarcza a jak co to będę dzwonił że ja to ja pozdrawiam i do środy
  5. Siemian nie jechałeś o godzinie 19.40 przez Tychy ? :evil: pozdrawiam
  6. Jakie wyposażenie ? silnik ? quattro ? Avant ? kuźwa a ja dopiero za miesiąc będę zakładał AC
  7. to postaram się zmienić sorka, trzeba też zmienić miejscówkę NR REJ WYKASOWANE
  8. przecież mówiłem że mam aparat :>
  9. Spocki AUCHAN 22 Kwiecień 2009 Do zobaczenia w Środę
  10. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: świeta, kupa serca włożone właściciel również pozdrawiam właściciela i niech uważa na białe Corsy
  11. słodki a wy jak tam długo jeszcze byliście ??
  12. Szkoda że nie puściłeś "siemian" na Corse bąka jak Dawid :polew: hahaha właśnie jeszcze jak by Turbo poszło takim olejem mniam :polew: :polew:
  13. to na następnym spocie trzeba się zgadać i ustalić wszystko Myślę że dzisiejszy skład się zgodzi ładnie byś dzisiaj przywalił ;] hahahaha ten z Corsy był coś wkurzony ;]
  14. :gwizdanie: Myślę że w szczyrku wypali, tylko to musi być najlepiej Piątek albo Sobota bo musi być, ja załatwie grilla i może jakieś pole do spania i będzie
  15. :polew: no widzisz :evil: teraz to będziemy Hardcorowe Audiczki
  16. mój pierwszy raz już nie jestem dziewicą :evil: :evil:
  17. Dzięki wielkie za spocika było mi przyjemnie poznać was że w szczyrku wypali jak co to biorę grilla i będzie pozdrawiam
  18. Ja dzisiaj się nie przejechałem bo pucowałem autko i jest mi żal ale jak pojadę na Auchana to mam to gdzieś
  19. oczywiście melduje się też dziś i myślę że się nie spóźnię nie zapomnijcie tam o kalendarzykach co mówiliście pozdrawiam
  20. Piękna jutro będziemy oglądać i podziwiać, ale ja wyśmienitego trunku się nie napije
  21. nie przepadam za skórką :gwizdanie: miałem passata b5 i tam miałem pół skóre i juz tego nie chce
  22. "pierwszeństwo ma zawsze ten kto ma AutoCasco wnuku" ;] cytat z Job a to co ci sie stało kolego
  23. oczywiście że ja też zasłynę swoją obecnością pozdrówka i nie zapomnijcie o kalendarzykach aha jeszcze będę z dziewczyną i szwagrem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.