Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kacza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kacza

  1. idz se zrob kaszke, albo gryzik . . .[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 14:42_________________________________________________ "...lustereczko,lustereczko,powiedz przecie,kto jest największym lamusem na świecie..." :polew: Lustereczko na to ... Tomeks jest najwiekszym lamusem i pipka na swiecie ;]
  2. Ty Alona nie zmieniaj tematu tylko powiedz jak to sie robi ze trase Gda - Wawa ze obracasz w 2h
  3. Lodówa ...nauczyłeś się już tak http://www.youtube.com/watch?v=-skAeYBSMX4 :polew: :polew:Ps. I co Alona ... dojechalas w 2 h???
  4. Nie chce inaczej jechac jak tylko na "R"
  5. juz ja to widze jak Ty w 2h obracasz trase Gda - Wawa ... jak se namalujesz ;]
  6. A czy w mojej wypowiedzi zauwazyles stwierdzenie ? Oj AlDona bedzie ciezko
  7. Antonio jestes chetny ?
  8. kazda kobieta potrzebuje . . . a jezeli Ty nie . . . to jestes jakas inna
  9. A kto Ci to powiedział :?: Robert, po ocenie stanu tychże wałków, który jest idealny :tongue4: [br]Dopisany: 16 Październik 2009, 22:04_________________________________________________ps. robimy siakis spocik jutro czy cuś?? :cool1: :cool1: steskniłam sie :naughty: :naughty: Rob ? zapiał vaga? i zrobil logi ? hahah juz nie irlandczyk ? :polew: :polew: Irlandczyka już nie ma :tongue4: :tongue4: Aaaa teraz ktos w PL vaguje ? czy irlandczyk wrocil ? :gwizdanie:
  10. A kto Ci to powiedział :?: Robert, po ocenie stanu tychże wałków, który jest idealny :tongue4: [br]Dopisany: 16 Październik 2009, 22:04_________________________________________________ps. robimy siakis spocik jutro czy cuś?? :cool1: :cool1: steskniłam sie :naughty: :naughty: Rob ? zapiał vaga? i zrobil logi ? hahah juz nie irlandczyk ?
  11. a co Ci?? Alonka po prostu nie lubi jak sie zle mowi o 2.5 tdi a szczegolnie o jej aucie ;] ...tak to juz wlasnie jest ;P :decayed:
  12. To samo mu mowilem . . . chlopak chce szalec to niech szaleje i kupuje 2.5 . . .
  13. zwiewalo transfer ?
  14. kazdy chyba wie o co kaman ;]
  15. Ja mam tez swoja kaczke aaaa i se wsadzcie w wydech te wasze druty
  16. to wpisz tomeksciagniedruta.com.ru.pl to na pewno bedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.