Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ditomek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ditomek

  1. LEDy stosuje sie głownie po to aby obnizyc pobór prądu. Jaki jest sens stosowania LED i rezystorów podnoszących pobór prądu do pierwotnej wartości. To chyba lepiej wykonać ingerencje w elektronikę pilnującą przepalonych zarówek. Jesli jest to trudne/nieopłacalne chyba lepiej zostawić tak jak zaprojektował to producent. Bo zaden z tego zysk...chyba ze świadomośc ze ma sie ledy
  2. Witam. Przepraszam za odgrzewanie kotleta ale chciałbym napisać o czym o czym być możne nie wiedzą (jeszcze) wszyscy posiadacze Audi. Jeśli to oczywista oczywistość to z góry przepraszam Oglądaliście kiedyś amerykańskie filmy z wojny w wietnamie ? Nie przypadkowo latarki używane przez żołnierzy są koloru czerwonego. Jest to kolor który powoduje ze akomodacja oka w ciemnym pomieszczeniu następuje najszybciej. Inaczej mówiąc czerwony oślepia najmniej (oczywiście umiejętnie dawkowany). Zastanawiam sie czy Audi zdawało sobie z tego sprawe.. pozdrawiam
  3. Panowie, serdecznie dziękuje za okazaną pomoc (prawną :-) ) dzisiaj rano zadzwonił poprzedni własciciej z informacją ze dobry samarytanin odniosł mu zgobione dokumenty. Jak sie nad tym zastanowić to mam niezłego fuksa. Moze zaczne powaznie myśleć o uprawianiu sportów ekstremalnych Teraz czeka mnie wyjazd do miasta oddalonego o 50 km. Troche jestem panikarz i nie lubie jezdzić bez 'kwitów'. Jakie moga byc konsekwencje gdy w drodze po odbior papierów złapie mnie drogówka na zwykłą kontrole (nie zakładam innej mozliwoście bo bede jechał grzecznie jak baranek - no chyba ze ktos we mnie puknie). Czy posiadanie przy sobie umowy i wyuczonej na pamięc gatki pomoze ? Jeszcze raz dzieki za podpowiedzi. Pozdrawiam
  4. Witam. Niestety zgubiłem dokumenty jakie przekazał mi wraz z zakupionym autem poprzedni własciciel. Był to dowod rejestracyjny, karta pojazdu i ubezpieczenie. niestety pech chiał ze odbyło sie to zaraz po zakupie wiec auto czeka dopiero na przerejestrowanie. Cała odpowiedzialnosc tkwi po mojej stronie. Nic dodac nic ujac. Jak w takiej sytuacji postąpić? pozdrawiam
  5. głosnik grający w łapie ma duzo mniejszą sprawnośc niz taki zabudowany. Gra po prostu duzo ciszej. Temat jest dośc obszerny bo efektywnośc zależy od czestotliwości (także) Ale tak jak inni stawiam na zbyd duze wymagania w sotunku do posiadanego sprzetu. Zabuduj najpierw ten głosnik a pózniej pisz czy jest cicho czy nie. pozdrawiam
  6. Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.