Treść opublikowana przez many
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
Masz auto typowe dla wiejskiego panka, a chyba nie o to Ci chodziło... Przykro patrzeć jak audi a4 robi się autem pokroju calibry,golfa II/III i bmw e36 :ranting1: przynajmiej byś miał swoje zdanie a nie coś mówisz a potem to obracasz jak kota ogonem!!! :ranting1:
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
człowieku jakbyś poczytał cały wątek to byś wiedział ze mi grill kamei, i te lampy też się nie widzą, ale pomału audi kupiłem w tym za***nym pakiecie wiejskiego tuningu, a że jest w niej pare spraw technicznych do dociągnięcia, to najpierw muszę je postawić jako priorytet !!! następnie wezmę się za przód który będzie cały zmieniony na po-lift, teraz rozumiesz ! więc nie wyjezdzaj mi tu że zepsułem auto bo takie je kupiłem,
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
to przejedz się buforową, powyżej 80
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
szczerze mówiąc po naszym mieście tzn. WROCLAW, na 17" nie da rady jechać szybciej niż inni jak chce się mieć proste 17" a co do przyśpieszenia auta poza terenem zabudowanym, to mam kilka ale, z tym że jak chcę pojechać szybko to siadam w jaguara, a jak się polansować to audi :gwizdanie:
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
felgi nie wystają są idealnie spasowane, a co do lamp to pisałem ze juz poluje na polifty !! jednak znalazłem chwilę żeby wypolerować, maleństwo wyszła miodzio, zdjęcia jutro dodam ze względu na dzisiejsze % i ciemność hehe [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 08:06_________________________________________________
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
wiesz co narazie brweki zostają ściągne je razem z lampami jak już kupię polifty no i oczywiście atrapa :gwizdanie:
-
[B5 AJL] Black Arrow :) Czas sie pochwalić
ładna sztuka jak dla mnie to tylko szyba czarna i jakieś pełniejsze polerowane koło
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
chyba masz rację :> http://www.polskajazda.pl/Samochody/Jaguar/S-,Type/38734no i zapodaje jakieś fotki, pierwsza jeszcze na starych oponach, druga zaś po zmianie na 225/45 zr17 co o tym myslicie? aha polerka dopiero w sobotę będzie robiona ze względu na chwilowy brak czasu
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
za roVera??? sory - niedopatrzenie w takim razie + za jaguara a z kąd wiesz że mam jaguara???
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
NIE SPAMOWAĆ WĄTKU !!!!!!
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
panowie nie spamować mi wątku !!![br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 22:14_________________________________________________ za roVera???
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
witam odświeżam wątek, dzisiaj a4 poszła do malowania prawego tylnego błotnika (rysa parkingowa poprzedniego właściciela), po powrocie w piątek, czeka na nią 300g farecli 3g, maszyna i moja ręka hehe, w sobote zakładam opony 225/45zr17, i przepoleruje ranty przy okazji dzisiaj kupiłem dekielki na felgi orginalne audi wzór rs-line, i nowe czarne dywaniki do srodka. dodatkowo audiczka zyskała radio bluepunkt melburne mp74, i zestaw helixa, w domciu czeka tuba Magnat Bull Power 1200w rms!!! jednym słowem pomału do przodu
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
ktoś tam mówił o zdjęciach wysokiej rozdzielczości więc są, takie troche przykurzone audi, ale wkońcu po weekendzie
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
moje tylne to oryginały dymione in pro, super wyglądają z ciemną szybą dlatego chyba ich nie zmienie na polift, puki co chcę zakupić lampy przednie lifty i gril dzisiaj kupiłem opony 225/45zr17
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
kierowcy nie jest przyciemniona posiada tylko pas górą [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 21:08_________________________________________________policja niech łapie przestępców a nie się xenonami zajmuję hehe
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
to są lampy DEPO z gładkimi szkłami na H7, co do tego jak onę będą swieciły w deszcz to mnie nie obchodzi a4 jest zakupione jako drugie auto tzw. zabawka liczy się wizualka, ale z tego co widzę bardzo podobają mi się lampy po lifcie i chyba w takie zainwestuję
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
witam! jako że wszyscy chwalą się swoimi autkami tak i ja pokaże co mam no więc audi a4, 1997r. sliczny kolor bordo metal. szyby wszystkie przyciemniane, koła 17" RH Cup ranty na lustro, tył 8,5" przód 8", ksenon dzisiaj montowałem 10000k, lampy tylne in-PRO black, przód kamei, auto zakupione 2 dni temu, w planach puki co opony na tył 225/45 zr17, polerka na szkliwo całego auta, i parę dupereli zobaczymy co czas pokaże narazie muszę się oswoić z audiczką fotki podglądowe robine na szybko telefonem, felgi prawdopodobnie idą na sprzedaż, lub na zamianę na s-line 17", te paski bardzo mi się podobają, jeżeli jest ktoś zainteresowany to pytać dogadamy się, a o wartośći i dostępności moich kół chyba nie muszę znawcą tematu mówić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich serdecznie, wczoraj stałem się posiadaczem audi model A4 B5, myślę iż będziemy sobie służyć pomocnymi radami, pozdrawiam wszystkich klubowiczów many.