Treść opublikowana przez kudlaty1
-
[ALL B6] Co to za listwy zderzaków ?
a da się to jakoś ściągnąć bo chyba lepiej by wyglądało bez czy może nie jest tak zle i zostawić co o tym myślicie bracia ?
-
[ALL B6] Co to za listwy zderzaków ?
Witam Z racji tego że jestem nowicjuszem i niedawno kupiłem B6 proszę o info w sprawie listwy zderzaków ponieważ mimo zapewnień sprzedającego że są one oryginalne bo miał już takie wersje coś mi mówi że tak nie jest i nie wiem co zrobić czy próbować je odkleić a może zostawić co o tym bracia myślicie
-
[ALL B5] Wymiana filtra kabinowego
piszecie ze po wymianie filtra przestały wam parować szyby a mi zaczeły i to bardzo nawet w słoneczną pogode a czasami na zakrentach z kratki zaczyna wydobywać sie para czy ktoś wie o co chodzi?
-
[ALL B5] Czy panel klimatronika 8D0 820 043 H można zmienić na 8L0 820 043 M ?
szukałem ale konkretnej odpowiedzi nie znalazłem i pojechałem do specjalisty który stwierdził że proste to nie będzie i musiałby nad tym posiedzieć więc na razie odpusciłem
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
niech ktoś mi powie czy jest możliwa wymiana panelu sterowania 8D0 820 043 H podświetlany żarówkami na nowszy 8L0 820 043 M podświetlany diodami dodam że po podłączeniu panelu 8L0 820 043 M wszystko wydaje się działać poprawnie niestety nie działa nawiew zimnego powietrza tzn dmucha kontrolka sie zapala ale nie zimnym a ciepłym powietrzem (może wystarczy przepiąć kable w kostkach) jeśli ktoś zrozumiał o co mi chodzi i bawił sie z podmianą paneli proszę o pomoc
-
[ALL B5] Czy panel klimatronika 8D0 820 043 H można zmienić na 8L0 820 043 M ?
Witam Wszystkich Posiadam Audi A4 1.9TDI 110KM z 1996r Mam takie pytanie czy jest możliwość wymiany panelu sterowania klimatronikiem 8D0 820 043 H podświetlany żarówkami na nowszy 8L0 820 043 M podświetlany diodami dodam że po podłączeniu panelu 8L0 820 043 M wszystko wydaje się działać poprawnie niestety nie działa nawiew zimnego powietrza tzn dmucha kontrolka sie zapala ale nie zimnym a ciepłym powietrzem (może wystarczy przepiąć kable w kostkach) jeśli ktoś zrozumiał o co mi chodzi i bawił sie z podmianą paneli proszę o pomoc ps: Prosze nie pisać żebym jechał na serwis czy do elektryka bo nie po to poruszam ten temat. * uzupełnij proszę dane silnika w profilu - Łukasz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[Rzeszów] Witam wszystkich!!!