Treść opublikowana przez PMW
-
PMW S4 B6 Avant 03
No i na mnie przyszła kolej, ponieważ amortyzacja wozu powoli dobiega końca, a dodatkowo zapragnałem s8 d3, s4 jest do sprzedania: http://otomoto.pl/oferta/audi-s4-manual-recaro-skora-alcantara-solar-navi-bose-ID6ybJfF.html#xtor=EREC-55-[id1]-20151003-[diplayLink]-2752523@1-20151003213140
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
u mnie to samo dzisiaj padła propozycja zamiany na sti gh 08' za 99 koła z moją dopłatą - nawet gdybym dysponował takim budżetem to pod domem stałaby rs6c6 a nie jakiś plastik
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
- [B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
ja swoje również wystawiłem na sprzedaż i jest dokładnie taka sama sytuacja - tysiace wyswietleń dostałem nawet propozycję zamiany na mazdę 3 z 2011 na full wypasie- S4 B6 S4 4.2 pytanie o spalanie
u mnie na blacie pokazuje 16,7 pb 98 średnie, ale tak naprawdę nie wiem ile spala - nie interesuje mnie to- Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
widziałem dzisiaj na żywo - zbierałem szczękę z chodnika- Dupowóz S4 b6
http://www.catalog.polcar.com/Catalog polecam... wczoraj obsikało mi nogawkę jak przechodziłem obok wozu ... chłodnice nie wiadomo jakiego producenta lecz bardzo dobrze wykonana (jak oryginał) trzyma wymiary a cena jest smiesznie niska 400 z groszami odnośnie poduszek mam takie u siebie i niestety to poli jest za miękkie... po roku użytkowania siadły o 1 cm - trzeba twardsze tuleje... plus jest taki że i tak są sztywniejsze niż oryginał utwardza się w miare obciążenia ale to zbyt wolno reaguje... i moment silnika idzie w ugięcie poduszki... delikatne wibracje są na silverprojectach lecz nasze wozy sa tak dobrze i dokladnie poskladane że nic nie trzeszczy i nie brzęczy - można zakladać "bez obawień" jedynie zamówić więcej niż 65 sh - myślę że 80-90 sh będzie ok.- Dupowóz S4 b6
zadzwon do ic moze mają nissensa (w katalogu jest) na stanie nie widac- Dupowóz S4 b6
jest okazja na zrobienie sufitu w alcantarze jak w rs6- S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
zbyt uboga mieszanka ... to chyba niebezpiecznie dla tłoków... jaki tam masz afr? sprawdzałeś wogóle? poza tym że z takimi wozami to nie jeździ sie do gaziarza a do profi tunera- S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
Avant? No jak nie rodzinny? Z tyłu miesci się idealnie dwójka dzieci + teściowa na upartego... wóz zwarty, nie przerośnięty, nadaje się do szybkiego przemieszczania po mieście jak i komfortowego w trasie- PMW S4 B6 Avant 03
przy normalnej ludzkiej jeździe nic, natomiast przy kręceniu pod odcinkę łapaniu się z innymi mocniejszymi wozami czy gonitwie za motocyklami czy autostradowych 200+ zł trzeba dolać 0,3-0,4 litra / 1000km czyli z zapasem miesci się w normie ... podchodze do tego tak - zazwyczaj zdrowe 4 cyl 2 litrowe turbo lub wolnassące brało mi 0,1-0,2l na 1000 km tu jest 2x więcej garów i 2x większa pojemność więc luzik oraz jescze jedno foto znalazłem: Super, naprawdę poniżej normy, nic tylko gratulowac no ta norma 1l wg. książki to troche z tyłka w przypadku newage'owych samochodów, wygląda na to że to zabezpieczenie producenta przed reklamacją w przypadku jakiegoś fakapu ... kiedyś miałem a6 c5 2,5 tdi i tam od wymiany do wymiany był full- PMW S4 B6 Avant 03
przy normalnej ludzkiej jeździe nic, natomiast przy kręceniu pod odcinkę łapaniu się z innymi mocniejszymi wozami czy gonitwie za motocyklami czy autostradowych 200+ zł trzeba dolać 0,3-0,4 litra / 1000km czyli z zapasem miesci się w normie ... podchodze do tego tak - zazwyczaj zdrowe 4 cyl 2 litrowe turbo lub wolnassące brało mi 0,1-0,2l na 1000 km tu jest 2x więcej garów i 2x większa pojemność więc luzik oraz jescze jedno foto znalazłem:- S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
bardzo ładna tylko szkoda że w inwalidzie... te skrzynie zabijają całkowicie frajdę z prowadzenia tego wozu... no bokiem nie pójdzie niestety- PMW S4 B6 Avant 03
do 140 idzie gorzej o jedną długość wozu od 400+ s4b5 kolegi więc conajmniej wystarczająco- PMW S4 B6 Avant 03
w końcu umyłem wóz i zrobiłem kilka fotek- PMW S4 B6 Avant 03
oczywiście że jest... k&n ma o piczy włos lepszy przepływ co za tym idzie gorzej filtruje zanieczyszczenia, lepiej słychać siorbanie fałósemy (jest głośniej) oraz jest odrobinę lepsza reakcja na gaz ... ale największym plusem jest naklejka dołączona w zestawie - inni producenci takiej nie dają wóz po serwisie, przeglądzie itp ori amorki sprawne więc nie zapowiada się na razie jakiś tjun zawiasu oraz znowu przyzwyczaiłem się do mocy ... zawsze tak jest z każdym kolejnym mocniejszym samochodem- PMW S4 B6 Avant 03
tymczasem udało mi się zamontować stary emblemat który woziłem w schowku od maja zabierałem sie do starej gumy i kleju jak pies do jeża oraz kurierzy powoli dowożą towar na wiosenny serwis czuje że od razu będzie +50hp i ze czterdzieści niutków- PMW S4 B6 Avant 03
i wygląda bardziej bojowo moim zdaniem optimum opona to 255/35/19 nie w s4 oczywiscie więc następne na 100% bedzie RS- PMW S4 B6 Avant 03
235/35/19 Continental CSC V-MAX ale są jak 245/35 innej firmy tzn że mają szerszy bieżnik niż konkurencja - nie ma naciągu opony wystają po 5 mm z przodu poza obrys ... oraz mają najtwardszą ściankę boczną jaką widziałem ever- PMW S4 B6 Avant 03
u mnie jeszcze 12 letnie ori amorki i sprężyny nie wylane tłumi itp- PMW S4 B6 Avant 03
przydałoby się ze 3 cm niżej ale nie wyrzucę na śmietnik sprawnego zawieszenia musze poczekać- Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
s5 speedlines albo- Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Przejrzałem wątek i musze powiedzieć że jestem pod wrażeniem wytrwałości i podziwiam zapał. Chcę zobaczyć ten wóz na nowym kole ... pewnie z większym j@$$%%##@- PMW S4 B6 Avant 03
w międzyczasie esa dostała jescze kilka prezentów Przemek z Przemocar poprawił wydech po eltecu usunał pordzewiałe cybanty zamieniając je na ładne spawy. Zostały równiez usunięte precaty więc i spaliny zostały uwolnione... o wiele lepiej teraz gada i poprawila się reakcja na gaz. dodatkowo znalazłem prezencik na tylnej półce: szyba znalazła się nowa ori następnego dnia więc luz ale tydzien później pani na parkingu nie spodobało się moje auto - wszystko na moich oczach Wóz robi sie teraz u Szewczyka a ja poruszam się zastepczym 120 konnym Passatem 1,4 tsi dla mnie sztos 19x8,5 et 35 - [B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)