Treść opublikowana przez sebanglia
-
[B7 BRD] Dziwny dźwięk z silnika
Dzieki za pomoc , skoro wielu to mialo i jest to taka charakterystyka tego Turbo to to zostawie bo koszta nie sa male ( chociaz jestem osoba uczulona na rozne dziwne dzwieki w aucie ). Jezeli jest ktos z okolic Bristolu w UK kto pomoglby mi z LOGAMI to chetnie bym zrobil. Pozdrawiam
-
[B7 BRD] Dziwny dźwięk z silnika
Dziekuje wszystkim bardzo za pomoc , chętnie zrobiłbym te Logi ale nie mam sprzętu i pojęcia jak to zrobić. Jest może ktoś z okolic kto mogl by to zrobić dla mnie i w jakiej cenie
-
[B7 BRD] Dziwny dźwięk z silnika
Tak jestem z UK a dokladniej okolice Bristolu
-
[B7 BRD] Dziwny dźwięk z silnika
Witam jakis czas temu kupilem A4 B7 170Km. Autko fajne i wydaje sie byc ok ale od niedawna pojawil sie dziwny dzwiek przy dodaniu gazu w momencie jak auto schodzi z obrotow slychac taki jak by suchy szurajacy dzwiek ( jak by sie cos zacieralo ). Mechanik posluchal i stwierdzil ze to Turbo jednak ten dzwiek jest rowniez gdy przegazuje go do 1500 obrotow gdzie Turbo sie jeszcze nie zalacza lub nawet przy stalej jezdzie na rownych obrotach tak kolo 1500-2000. Czy ktos ma jakis pomysl co to moze byc? Dziekuje bardzo
-
[B6 AWA] Dziwny warkot silnika
moze sprobuje nagrac bo ciezko mi to tak opisac
-
[B6 AWA] Dziwny warkot silnika
Witam, moj problem jest tego typu ze gdy odpalam na zimnym silniku moja A4 2.0FSI, czasami slysze dziwny warkot, nie jest to typowy glosny klekot. Nie wiem czym to jest spowodowane lub czy jest to normalne w tego typu silniku poniewaz jest to od kad ja posiadam, czasami troche ciszej czasami glosniej ale nie jest zbyt donosne jak wyzej napisalem nie jest to klekot np zaworow itp bo z takim mialem wczesniej do czynienia, raczej delikatny warkot. Dziekuje za wszelka pomoc
-
[ALL B5] Klekotanie w silniku - hydrauliczne popychacze
Witam, tez mialem taki problem z moja 1.8T. Na poczatk klekot zdazal sie zadko a z czasem coraz czesciej. bylem u mechanika i powiedziano mi ze trzeba wymienic samoregulatory ( jezeli dobrze pamietam bo nie znam sie ) poniewarz nie moga stwierdic ktory klekocze wymienia sie wszystkie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich milosnikow tej marki. Mam na imie Sebastian i obecnie mieszkam w Anglii, od paru dni stalem sie szczesliwym posiadaczem Audi A4 2.0FSI 2003r, wczesniej mialem Audi A6 1.8T 1999r