Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

carny

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez carny

  1. hej ) ladna a4... wszystko z gustem... i popieram z lampami po lifcie o wiele lepiej niz z tymi ringami... ringi to tylko bmw... oczywiscie jak dla mnie.... Kolor robi wrazenie.. w koncu RS Blue... PS. Jaki zestaw xenonKit? 6tys czy 8 tys? PS2. SIlniczki tez wymieniales? bylo to konieczne przy lampach TYC czy po prostu nie miales w poprzednich lampach? Mam wersje przed liftem i bardzo zastanawiam sie przerobic na ta po ... ale chyba silniczki powinny pasowac...
  2. Ladna a4 a szczegolnie duzo uroku dal grill i lampy przod po lifcie.... ps. Depo czy valeo??? xenon???
  3. a no bywa... jak sie trafi na "milego" pana wladze ;-)))) a jaka to byla folia black czy jakis inny odcien?? dobre fele 18 to 18.... wyglad cudowny ale szkoda ze drogi sa jakie sa.....
  4. na maxa dobre Audi... szybki kolorek.... silnik.... poezja.... masz jakies progi albo cos?? bo ladnie z boku wyglada :-)) ja zamontowale zderzaczek od s4 i strasznie duza roznica jest miedzy poziomem progow a zderzakiem z przodu
  5. na maxa dobre autko..... z lamp tylnych zadowolony?? masz jakies fotki?? w dobrym swietle?? znalazlem gdzies na forum ale slabo bylo widac.....
  6. hej :-)) czy ktos zakladal zestaw hid (xenony) do soczewek valeo po lifcie z elektryczna regulacja?? co z autopoziomowaniem i spryskiwaczami?? i jaki byl efekt przerobek?? pozdrawiam:))) [ Dodano: 27-02-2007, 21:21 ] i czym nie mozna zastapic autopoziomowania regulacja elektryczna??
  7. Bardzo fajnie wygladaja diodki z tylu.... kilka latek do przodu.... a do przodu to jakie zalozyles? bo chyba xenon widzilem???
  8. Piekna A4 :-))) Mam podobna 2,5tdi, co za szybki masz?? przyciemniane czy fotochromy?? Bardzo ladnie wyglada.... ze smakiem zrobiona, pozdrawiam
  9. Ma ktos fotke, jak wygladaja na aucie tylne swiata w tech. led (najlepiej avant)?? bardzo mnie to ciekawi.... pozdrawiam i dziekuje.... :twisted:
  10. carny odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Wojtek_A4, Witam:) http://members.lycos.co.uk/audiupl2/audi1/a22.jpg http://members.lycos.co.uk/audiupl2/audi2/1.jpg na tych zdjeciach jaki masz rozmiar felg?? i przy jakich oponach?? Tak sie szczesliwie skalda ze posiadam taka sama audi, ten sam kolo, jasna tapicerka w srodku, rowniez 2,5 v6, i co najciekawsze rowniez na lusterkach chrom Przesylam pozdrowienia:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.