Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piekarxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piekarxxx

  1. Witam wszystkich !! Przeszukałem forum przez 3 dni od dechy do dechy i nie wiem co jest u mnie !! Opiszę swój przypadek : Jechałem z Niemiec autem Audi A4 96rok, tdi 110KM, po zrobieniu bezproblemowo 600km nagle chce wymijać a on sie trzęsie jak by na 3 gary chodził, ale nie dymił, dojechałem do domu i na wolnych dymił, sprawdziłem olej wody nie ma, w zbiorniczku z płynem chłodniczym oleju nie ma, stan do dziś taki sam oleju jak i płynu, następnego dnia po czytaniu na forum wykręciłem wtryski każdy po kolei (miałem dobry na podmiankę) przeczyściłem i dalej to samo trzęsie się na wolnych wiec nic jadę do elektryka powyżej 2000 obr. normalnie pędzel idzie ładnie, na wolnych po dojechaniu do świateł trzesie się i dymi, przejechałem tak z 2-3 km nagle przy dojeżdżaniu do świateł 5000 obrotów i dymi że świata nie widać, zgasiłem go kluczykiem ale nadal wyje więc jedynka i szrpłem i spadły obroty, zgasiłem i jeszcze raz odpaliłem i znów 5000 obr., zgasiłem i odpaliłem i jadę , do domu kuleje nie ma siły jechać dymi, pod domem odpaliłem go jeszcze z 2-3 razy i coraz trudniej odpalał, dziś rano po nocy już niestety nie odpala (kręcenia pół dnia aż bateria siadła), sprawdziłem : na zawór odcinajacy nie dochodzi prąd 12V więc podałem na sztywno, odkręciłem od wtrysku rurkę i włożyłem w butelkę, baniak z paliwem i podałem wąż z pompy do baniaka,zaciągnął ropę i leje w butelkę więc pompa chyba działa - czy glebę ciśnienie bo tak lał bo lał), jak kręciłem to dymił podczas kręcenia Więcej pomysłów nie mam co jeszcze mogę sprawdzić i jak !! Czy pozostaje mechanik który postawi auto na miesiąc pod płotem i za 3 mies go odbiorę Dziękuje wszystkim za wypowiedz i pomoc !!
  2. Witam ! Mam Audi 98 rok 1,8 5V sedan !! Miałem taki przypadek czyli błąd 515 czyli czujnik Halla. przeczytałem wszystkie posty na tym forum i wszystko posprawdzałem co inni radzili, ale nadal wyskakiwał ten błąd - na odpalonym silniku nie można było go skasować, wymieniłem na inny czujnik ale nic to nie dało !! Objawy były takie ze strasznie mulił czasami ciągnął na każdym biegu a za 5 minut już mulił , troszkę też było czuć na wolnych obrotach takie delikatne trzęsienie co parę sekund tak jak by przewody WN miały przebicie ! Wreszcie nadszedł czas na sprawdzenie paska rozrządu czy nie przeskoczył i co sie okazało był przestawiony o 2 ząbki ! Ustawiłem tak jak powinno być i po odpaleniu i podłączeniu pod komputer błąd 00515 bez problemu można było skasować, więc jada próbna i wreszcie Auto idzie jak powinno wkręca sie na obroty pojeździłem dzisiaj cały dzień i jak narazie jest OK :) Opisuje to ponieważ w wielu postach nikt nie pisał o ustawieniu na nowo rozrządu i czy usterka znikła , było w paru postach zeby to sprawdzić bo to że pasek przeskoczy to może być przyczyną mulenia auta i błędu 515, ale nikt nie napisał " ustawiłem znaki na rozrządzie i teraz jest OK" Tak że myślę że komuś ten opis sie przyda !! Pozdrawiam
  3. Jestem z Poznania mam Audi A4 1,8 5V ! Od 2 tygodni wreszcie jeżdzę tym "marzeniem"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.