Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maruda69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maruda69

  1. Po naładowaniu akumulatora i ponownym jego podłączeniu w aucie, mogą świecić się cały czas kontrolki ESP ew. ABS (gasną po przejechaniu kilkunastu metrów i zahamowaniu) oraz obligatoryjnie kontrolka AirBag-ów (skasowanie jedynie VAG-iem)
  2. Halusio dla użytkowników Galicji
  3. Nie chę się doktoryzować, ale w temacie kółek GrzeskaKBC napisałem co najmniej jeden post, ale jakoś go tutaj i teraz nie widzę. Może mi ktos powiedzieć o co chodzi ; w czym zawiniłem, że moje posty skasowano ?!
  4. Jarko - czy mam się w tej chwili poczuć obrażony i "strzelić focha", bo jakoś nie rozumiem do czego pijesz
  5. Autka teraz nie mam bo jest u lekarza Po hospitaliuzacji wróci dopiero za tydzień czasu. Jak dam radę to podjadę w niedzielę do Galerii w jakiś inny sposób
  6. Witam Kolegów z KR Tak czytam ten temat ( w końcu trochę świeży jestem) , o co chodzi z tym drugim klubem gdzie jest RS-ka rasowana na 320 PH - nie lubicie się
  7. Po co cały kluczy - wystarczy pilot do scyzoryka ... zaadoptować go i wszystko będzie gites ... sam tak zrobiłem
  8. Można spokojnie wymienić transponder, tylko po tym (jak nie ma się oryginalnego zamówionego przez ASO) trzeba przypisać go do centralki VAG-iem
  9. Wina może leżeć po stronie transpondera w kluczykach ... ja tak miałem
  10. Czekaj bo nie rozumiem ... przecież ECU masz z przodu samochodu w podszybiu to po co chcesz rozbierać tunel
  11. Wyciągnij bezpiecznik od radia - wtedy powinieneś się połączyć z ECU w trybie awaryjnym
  12. maruda69 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Co lepsze to prostsze ---> no nie .... mniej wysiłku = więcej satyfakcji i czasu wolnego
  13. maruda69 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Jakby nie patrzeć - to tak
  14. De facto ten rocznik A3, powinien już latać na szynie CAN, ale można spróbować
  15. Próbowałeś nie naciskać punktowo tylko "nacisnąć i przytrzymać" wciśnięte ? ? ?
  16. Jak zegary były wymieniane, trzeba ns nowo zaadoptoewać funkcje wyświetlacza
  17. Stare i poprzecierane, w interku chodzą po około 100 zł
  18. Poprawić lutowanie na płytce ... przełacznik świateł wyciągamy w sposób następujący : przeł acznik w pozycji "0" - potem przełaczniuk wciskamy do środka (wpychamy do lekkiego oporu) - następnie przełącznik przekęcamy w prawo do lekkiego oporu (około 3-5 mm) - przełącznich w takiej pozycji wyciągamy "do siebie" - odłączamy kostkę połączeniową - ... przełacznik jest "nasz"
  19. Mówisz... i masz ... ... i najważniejsze --> zdjęcie osłony pod kierwonicą ... W/wym. wymiana i technika dotyczy również B6
  20. Wrzuć na PW numer VIN, a potem daj mi 2 minuty na sprawdzenie + 10 minut na wklejenie zdjątek
  21. spanky - :gwizdanie: Sam zdajesz sobie sprawę, że wiekszośc ludzi jak coś bierze z internetu, to jest przekonana, że ma full wersję ....
  22. Cześć !!! To, że nie ma połączenia z grupą 000 oznacza, że masz niepełną wersję programu - wersję z ograniczeniami Trochę czasu trzeba poświęcić, żeby odszukać w interku wersję "śmigającą" w 100 %
  23. Cześć Wam Czujnik F36 --> InterCars w KR cena - 43 złote .... Zacząłem rozgryzać temat i "odkryłem", że przy pomocy VAG-a można sprawdzić czy ten czujnik działa ... podobny czujnik jest przy pedale hamulca. Sprawdziłem swój i jest "walnięty". Dziwne - bo jak pisałem wcześniej - VAG nie wykazuje błędów
  24. Sorry, że sie podepne pod temat . W mojej B6 wymieniono poduszke pod skrzynią i od tej pory nie działa tempomat .... jest mozliwość, że przypadkowo poluzowali kable od tego czujnika. Nadmieniam, że na VAG-u nie ma żadnych błędów a adaptacja tempomatu jest zgodna z modelem mojej \OOOO/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.