Treść opublikowana przez maruda69
-
Jakie auto zamierzacie kupić następne, dlaczego i co polecacie ?
A4 All Road
-
[ALL B6] Jakie problemy mogą się pojawić po odłączeniu akumulatora?
Po naładowaniu akumulatora i ponownym jego podłączeniu w aucie, mogą świecić się cały czas kontrolki ESP ew. ABS (gasną po przejechaniu kilkunastu metrów i zahamowaniu) oraz obligatoryjnie kontrolka AirBag-ów (skasowanie jedynie VAG-iem)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Halusio dla użytkowników Galicji
-
[B5 1Z] A4 by Grzesiekkbc
Nie chę się doktoryzować, ale w temacie kółek GrzeskaKBC napisałem co najmniej jeden post, ale jakoś go tutaj i teraz nie widzę. Może mi ktos powiedzieć o co chodzi ; w czym zawiniłem, że moje posty skasowano ?!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jarko - czy mam się w tej chwili poczuć obrażony i "strzelić focha", bo jakoś nie rozumiem do czego pijesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Autka teraz nie mam bo jest u lekarza Po hospitaliuzacji wróci dopiero za tydzień czasu. Jak dam radę to podjadę w niedzielę do Galerii w jakiś inny sposób
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Kolegów z KR Tak czytam ten temat ( w końcu trochę świeży jestem) , o co chodzi z tym drugim klubem gdzie jest RS-ka rasowana na 320 PH - nie lubicie się
-
[B6 ALT] Mam problem z kluczykiem
Po co cały kluczy - wystarczy pilot do scyzoryka ... zaadoptować go i wszystko będzie gites ... sam tak zrobiłem
-
[B6 ALT] Mam problem z kluczykiem
Można spokojnie wymienić transponder, tylko po tym (jak nie ma się oryginalnego zamówionego przez ASO) trzeba przypisać go do centralki VAG-iem
-
[B6 ALT] Mam problem z kluczykiem
Wina może leżeć po stronie transpondera w kluczykach ... ja tak miałem
-
[B6 AVF] Vag nie łączy się z ECU
Czekaj bo nie rozumiem ... przecież ECU masz z przodu samochodu w podszybiu to po co chcesz rozbierać tunel
-
[B6 AVF] Vag nie łączy się z ECU
Wyciągnij bezpiecznik od radia - wtedy powinieneś się połączyć z ECU w trybie awaryjnym
-
[B5 APT] Pytanko o akumulator
Co lepsze to prostsze ---> no nie .... mniej wysiłku = więcej satyfakcji i czasu wolnego
-
[B5 APT] Pytanko o akumulator
Jakby nie patrzeć - to tak
-
[Inne] Brak wskazań na fisie
De facto ten rocznik A3, powinien już latać na szynie CAN, ale można spróbować
-
[B6 AVF] Brak regulacji podświetlenia wskaźników.
Próbowałeś nie naciskać punktowo tylko "nacisnąć i przytrzymać" wciśnięte ? ? ?
-
[Inne] Brak wskazań na fisie
Jak zegary były wymieniane, trzeba ns nowo zaadoptoewać funkcje wyświetlacza
-
[ALL B6] Nie świeci włącznik świateł
Stare i poprzecierane, w interku chodzą po około 100 zł
-
[ALL B6] Nie świeci włącznik świateł
Poprawić lutowanie na płytce ... przełacznik świateł wyciągamy w sposób następujący : przeł acznik w pozycji "0" - potem przełaczniuk wciskamy do środka (wpychamy do lekkiego oporu) - następnie przełącznik przekęcamy w prawo do lekkiego oporu (około 3-5 mm) - przełącznich w takiej pozycji wyciągamy "do siebie" - odłączamy kostkę połączeniową - ... przełacznik jest "nasz"
-
[B7 BRE] Tempomat nie działa
Mówisz... i masz ... ... i najważniejsze --> zdjęcie osłony pod kierwonicą ... W/wym. wymiana i technika dotyczy również B6
-
[B7 BRE] Tempomat nie działa
Wrzuć na PW numer VIN, a potem daj mi 2 minuty na sprawdzenie + 10 minut na wklejenie zdjątek
-
[B6 BKE] Brak grupy 000 w Vag-Com311n
spanky - :gwizdanie: Sam zdajesz sobie sprawę, że wiekszośc ludzi jak coś bierze z internetu, to jest przekonana, że ma full wersję ....
-
[B6 BKE] Brak grupy 000 w Vag-Com311n
Cześć !!! To, że nie ma połączenia z grupą 000 oznacza, że masz niepełną wersję programu - wersję z ograniczeniami Trochę czasu trzeba poświęcić, żeby odszukać w interku wersję "śmigającą" w 100 %
-
[B7 BRE] Tempomat nie działa
Cześć Wam Czujnik F36 --> InterCars w KR cena - 43 złote .... Zacząłem rozgryzać temat i "odkryłem", że przy pomocy VAG-a można sprawdzić czy ten czujnik działa ... podobny czujnik jest przy pedale hamulca. Sprawdziłem swój i jest "walnięty". Dziwne - bo jak pisałem wcześniej - VAG nie wykazuje błędów
-
[B7 BRE] Tempomat nie działa
Sorry, że sie podepne pod temat . W mojej B6 wymieniono poduszke pod skrzynią i od tej pory nie działa tempomat .... jest mozliwość, że przypadkowo poluzowali kable od tego czujnika. Nadmieniam, że na VAG-u nie ma żadnych błędów a adaptacja tempomatu jest zgodna z modelem mojej \OOOO/