Treść opublikowana przez Zidan22
-
Dobrzy chiptunerzy
Panowie, znacie kogoś z lubuskiego kto pomógł by mi zdiagnozować tego mojego boxa??
-
[B5 AJM] 103 kw 140KM wbite w dowód. Ggdzie szukać chipa?
a mogę go sobie po prostu wypiąć i jeździć bez?
-
Dobrzy chiptunerzy
Odkryłem, że w nowym aucie mam boxa Alpina i chciałbym dowiedzieć się jak wpływa na silnik. Kogo polecicie z lubuskiego lub okolic??
-
[ALL B5] Ogrzewanie elektryczne auta
no dokładnie, webasto najlepsze. Tylko, że nowa instalacja droga...
-
Polecane opony zimowe
A gdzie kupowałeś? Pisz na pw jako coś.
-
[B5 AJM] 103 kw 140KM wbite w dowód. Ggdzie szukać chipa?
na tej stronce to urządzenie kosztuje z 700Euro, kto wie może jest w porządku. Kto z lubuskiego pomoże mi w tym temacie?? są jacyś spece od chipowania??
-
[B5 AJM] 103 kw 140KM wbite w dowód. Ggdzie szukać chipa?
dowiedziałem sie, że box to zło i że zwykłe wypięcie go nie wystarczy. Więc jak sie za to zabrać? tzn jak go wypiąć, żeby zostało "po staremu"? Jest jakaś sznasa, żeby sprawdzić na hamowni jak ten box wpływa na moje auto? Jest jakasz szansa, że w niemczech podeszli do tego poważnie i prawidłowo dobrali boxa pod auto? [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 22:20_________________________________________________W ogóle znacie kogoś na forum kto ma boxa fabrycznego?? MOje auto musiało być wyposażone w tego boxa w momencie jego rejestracji czyli na samym początku jak go Niemiec kupił. Panowie poradźcie co i jak mam zadziałać z tym boxem... Chciałbym go sobie zostawić, ale nie wiem czy dobrze robi mojemu autu.. bo jeśli tylko psuje sprawę to trzeba go wyrzucić.
-
[ALL B5] Ogrzewanie elektryczne auta
Myślę, że to urządzenie nie da tyle ciepła ile byś chciał, ale może na forum jest ktoś kto już coś takiego wypróbował i pochwali powyższy pomysł.
-
[B5 AJM] 103 kw 140KM wbite w dowód. Ggdzie szukać chipa?
mam się już zacząć martwić?? o co chodzi z tymi boxami?? dlaczego box gorszy od chip'a??
-
[B5 AJM] 103 kw 140KM wbite w dowód. Ggdzie szukać chipa?
http://www.jms-fahrzeugteile.de/product_info.php?language=en&products_id=135501 znalazłem w brifie nawet numer tego czegoś, i w linku macie co na 100%wpływa na moc mojego auta, to jest box czy chip?
-
[B5 AJM] 103 kw 140KM wbite w dowód. Ggdzie szukać chipa?
dziś majstrowalem kolo akumulatora i zauważyłem jakieś zawiniątko !! zaklejone taśma srebrną i w torebce foliowej!! wychodza z tego kabelki + , - oraz jakaś wiązka... jeśli to ""coś daje mi moc w aucie to czy to jest box czy chip??
-
[B5 AJM] 103 kw 140KM wbite w dowód. Ggdzie szukać chipa?
ECU????
-
Polecane opony zimowe
dwie oponki na przód NOKIAN wrg2 a na tył jakieś dwie dębice da rade taki zestaw? czy lepiej 4 nokiany?? osobiście nie jestem fanem dwóch różnych typów opon, ale fundusze słabe a chciałbym mieć z przodu coś dobrego.
-
[ALL B5] Ogrzewanie elektryczne auta
pokaż zdjęcie, lub aukcje tego cuda chyba że jest to jakiś autorski projekt...
-
[B5 AJM] 103 kw 140KM wbite w dowód. Ggdzie szukać chipa?
Witam Audi A4 B5 103 kw 140KM od niedawna jest moją własnością. Podczas tłumaczenia brief'ów zauważyłem, że w dowód wbita jest pojemność 1.9 TDi oraz moc 103kw z adnotacją na dole, podwyższenie mocy z dodatkowym urządzeniem. W tych notatkach zapisane jest również producent ALPIN. A teraz moje pytanie brzmi, czy któryś z kolegów natknął się już na sytuację, kiedy w dowód wpisywana jest ta wzmacniana moc, a nie rzeczywista ?, oraz czy któryś z was słyszał coś o firmie ALPIN zajmującej się chiptuningiem. Na 100% mam chipa, albo boxa, ale nie wiem jak go zlokalizować... wiecie gdzie pod maską montowane są takie urządzenia? POZDRO W ogóle panowie w celnym 10minut próbowali dopasować jakieś auto, żeby prawidłowo obliczyć mi podatek wyobrażacie sobie jaką miałem polewkę ? :polew: Do dziś pamiętam ich pytania "na pewno to nie jest QUATRO??" :polew:
-
[B5 AJM] Nie można uruchomić silnika, wyładowany akumulator
w sobote bylo kolo 16V a teraz jak wrocilem z roboty juz 12V .. jutro sprawdze czy ma wody aku bo jescze tego nie zrobiłem
-
[B5 AJM] Nie można uruchomić silnika, wyładowany akumulator
Panowie, wogóle znacie firme ALPIN???? jakies wskazówki czym oni sie zajmują?? [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 20:07_________________________________________________nie mylić z audio...
-
[B5 AJM] Nie można uruchomić silnika, wyładowany akumulator
Panowie, aku sie ładuje. Niestety miernik mi padł i nie sprawdziłem ani ładowania ani czy coś mi prąd żre. Ale jestem dobrej myśli bo kilka razy w innych autach miałem zwarcie w celach i aku do wyrzucenia a teraz "odpukać" zimne aku jest.
-
[B5 AJM] Nie można uruchomić silnika, wyładowany akumulator
a jakbym sam sobie takie kable zarobil, to jaka średnica najlepsza?? 25mm2 podejdzie??
-
[B5 AJM] Nie można uruchomić silnika, wyładowany akumulator
ale nie ma drugiego, chyba zd wyciagne od ojca... a moge włożyc swój to forda focusa i żeby sie ppodładował troche w aucie?? i wtedy spróbowac w moim??? ale chyba lepsze kable co?
-
[B5 AJM] Nie można uruchomić silnika, wyładowany akumulator
koles co ma 1.9 110KM podpowiada, że 14V powinno być ładowanie... mam andzieje, że nie będzi trzeba nowego aku...[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 20:51_________________________________________________teraz muszę go czymś odpalić, tylko nie mam kabli. Czytałem ze można samemu sobie zrobić takie z linki 25mm2, próbował ktos już takie cuda?
-
[B5 AJM] Nie można uruchomić silnika, wyładowany akumulator
stracham sie pały jeżdżą po okolicy... a wiecie ile napięcie łądowanai powinno wynosić w audi?? to moje pierwsze audi i już takie przeboje [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 20:45_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d6498162aac6161.html to jest link do zdjecia
-
[B5 AJM] Nie można uruchomić silnika, wyładowany akumulator
ponizej 12v a wczoraj kiedy ogladalismy auto i jedzilismy nim mial powyzej 12stu... pozniej muza grala... w aucie system helix wiec byc moze spowodowal duzy pobor prądu... ale az tak ze audiczki nie moge odpalić?? może jakieś zwarcie wzmacniacz robi!!?? ;(
-
[B5 AJM] Nie można uruchomić silnika, wyładowany akumulator
ale co z aku panowie, nowy zakup i juz siadł... pokazał bym wam zdjęcie wskaźnika na desce ale nie wiem jak je wrzucić żeby było duże i widoczne dla wszystkich...
-
[B5 AJM] Nie można uruchomić silnika, wyładowany akumulator
103 kw czyli 140KM, ale nie sprawdzałem na hamowni