Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Masz wp***dol :naughty: Nie mów do mnie Pawełku!! A o moją pupke to sie niemartw.. Z nią wszystko wporządku. Nie jestem taki łatwy jak Ci sie wydaje :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jedno jest pewne.. "Małego" nie oddam.. Ale Ciebie, albo Kaliego.. Albo nie.. Was zatrzymam.. Możecie sie jeszcze do czegos przydać.. Oddam żone.. Wróc.. Źle przeczytałem.. Przeczytalem ze za polerke nie tylko samochód oddam. POPRAWKA. Oczywiście że nie tylko bym oddal samochód do polerki. To chyba proste i logiczne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Obawiam sie ze nie :polew: [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 01:21_________________________________________________ Do tej różowej koszulki złoty kajdan.. Mniam.. A co do panien, to jestem za.. Tak jak juz mówilem moge dać samochód do polerki..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I na koniec gruppen sex Czyli klubowicze A4-klub.pl z koleżanką Moniką z A3 na Cargo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przecież nas znasz.. Nic zlego jej nie zrobimy.. [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 01:09_________________________________________________ Oskaro i zdjecie z serii "Kurw* melanż byl świetny" [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 01:11_________________________________________________ Ciąg dalszy rypania na samochodzie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wygladales w nim jak alfons ;p
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja wiedziałem że tak będzie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty sie tak nie przyzwyczajaj.. ;p Koleżanka z Audi A3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie 0.1 sek po starcie sie zorientował ze tak nie jest..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeszcze chwila.. Mała modyfikacja jest prowadzona.. Widze, że Kali juz do nas dołączył..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam juz zdjęcia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niemożliwe.. Jechałem najwolniej. Potem problemy z kompem a na forum jestem pierwszy [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 00:04_________________________________________________ Hmm... Dla mnie standard Moje byłe miejsce pracy ) Siedzialem tam przez szybe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będę Wit.s czy Ci sie kur** kierunki poje.bały?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba 2110. Albo jak przesiądziemy się do samolotów..[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 10:24_________________________________________________ Ja. i wieprzowinki :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry z zajebanej modlinskiej. Koledzy korkuje sie juz od obrazkowej, kominy i wiadkukty obstawione. A na jagiellońskiej pod kladka w kier starzyńskiego laser.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ze mnie nie bylo na forum to nie znaczy ze mnie sprowadził na ziemie.. Ja wlasnie koncze sobie winko.. Czyli napierdalam sie po raz któryś w tym miesiącu.. [br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 23:42_________________________________________________ My name is Bond, James Bond...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Od tygodnia nie musi, bo go nie już ma :naughty: Nie martw sie.. Radio mam na miejscu.. Panela nie wyciagam.. ;p A żeby było śmieszniej to antene od CB mam ciagle na dachu [br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 21:54_________________________________________________ Sam Taka prawda. Prawda w oczy kole?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja nie wiem co Wy chcecie od Pragi. Sam mieszkam na szmulkach od niedawna i twierdze że jest to bardzo spokojna dzielnica
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ostatni był chyba RAgga
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a tak na poważnie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu Specjalnie dla Ciebie wysoka blondynka z ciężkim cyckiem..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przy wpłacie na konto 10% rabatu. Pieniądze wpłacać proszę na mój numer konta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na CB gość chciał sprzedać 3 bilety za 100zł. Słyszalem bo akurat jechałem na Poznań.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BRY
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie o to chodzi ze tył jest najgorszy.. Ostatnio musiałem sobie umyć ją od wewnątrz.. po 10 min wk***i** się i zostawilem ją..