Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. Masz wp***dol :naughty: Nie mów do mnie Pawełku!! A o moją pupke to sie niemartw.. Z nią wszystko wporządku. Nie jestem taki łatwy jak Ci sie wydaje :>
  2. Jedno jest pewne.. "Małego" nie oddam.. Ale Ciebie, albo Kaliego.. Albo nie.. Was zatrzymam.. Możecie sie jeszcze do czegos przydać.. Oddam żone.. Wróc.. Źle przeczytałem.. Przeczytalem ze za polerke nie tylko samochód oddam. POPRAWKA. Oczywiście że nie tylko bym oddal samochód do polerki. To chyba proste i logiczne
  3. Obawiam sie ze nie :polew: [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 01:21_________________________________________________ Do tej różowej koszulki złoty kajdan.. Mniam.. A co do panien, to jestem za.. Tak jak juz mówilem moge dać samochód do polerki..
  4. I na koniec gruppen sex Czyli klubowicze A4-klub.pl z koleżanką Moniką z A3 na Cargo
  5. Przecież nas znasz.. Nic zlego jej nie zrobimy.. [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 01:09_________________________________________________ Oskaro i zdjecie z serii "Kurw* melanż byl świetny" [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 01:11_________________________________________________ Ciąg dalszy rypania na samochodzie..
  6. Wygladales w nim jak alfons ;p
  7. Ja wiedziałem że tak będzie..
  8. Ty sie tak nie przyzwyczajaj.. ;p Koleżanka z Audi A3
  9. pewnie 0.1 sek po starcie sie zorientował ze tak nie jest..
  10. Jeszcze chwila.. Mała modyfikacja jest prowadzona.. Widze, że Kali juz do nas dołączył..
  11. Mam juz zdjęcia
  12. Niemożliwe.. Jechałem najwolniej. Potem problemy z kompem a na forum jestem pierwszy [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 00:04_________________________________________________ Hmm... Dla mnie standard Moje byłe miejsce pracy ) Siedzialem tam przez szybe
  13. Będę Wit.s czy Ci sie kur** kierunki poje.bały?
  14. Chyba 2110. Albo jak przesiądziemy się do samolotów..[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 10:24_________________________________________________ Ja. i wieprzowinki :gwizdanie:
  15. bry z zajebanej modlinskiej. Koledzy korkuje sie juz od obrazkowej, kominy i wiadkukty obstawione. A na jagiellońskiej pod kladka w kier starzyńskiego laser.
  16. To ze mnie nie bylo na forum to nie znaczy ze mnie sprowadził na ziemie.. Ja wlasnie koncze sobie winko.. Czyli napierdalam sie po raz któryś w tym miesiącu.. [br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 23:42_________________________________________________ My name is Bond, James Bond...
  17. Od tygodnia nie musi, bo go nie już ma :naughty: Nie martw sie.. Radio mam na miejscu.. Panela nie wyciagam.. ;p A żeby było śmieszniej to antene od CB mam ciagle na dachu [br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 21:54_________________________________________________ Sam Taka prawda. Prawda w oczy kole?
  18. Ja nie wiem co Wy chcecie od Pragi. Sam mieszkam na szmulkach od niedawna i twierdze że jest to bardzo spokojna dzielnica
  19. Ostatni był chyba RAgga
  20. a tak na poważnie..
  21. Poziu Specjalnie dla Ciebie wysoka blondynka z ciężkim cyckiem..
  22. Przy wpłacie na konto 10% rabatu. Pieniądze wpłacać proszę na mój numer konta
  23. Na CB gość chciał sprzedać 3 bilety za 100zł. Słyszalem bo akurat jechałem na Poznań.
  24. Właśnie o to chodzi ze tył jest najgorszy.. Ostatnio musiałem sobie umyć ją od wewnątrz.. po 10 min wk***i** się i zostawilem ją..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.