Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kur** nawet nie wiem czy nie gorzej jak w czołgu.. Przy 1.000rpm bylo głośno a powyżej to juz masakra.[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 12:49_________________________________________________zamknięte okna i głośna muzyka nawet nic nie dawała..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
F1 to ja byłem wczoraj. Wracając z Błonia mam nadzieje ze Was nie pobudziłem.. Urwał mi się łącznik elastyczny i B5 wyło lepiej jak wszystkie bolidy F1 razem wzięte.. Ale teraz juz chodzi tak ze wogole jej nie słychać.. Jeśli kogoś obudziłem to sory..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Są ludzie i taborety.. A ten pies ile sie nabiegał..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ładny kolorek - jak mój..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żona usneła, ragga sie rozkręcił..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajny motorek [br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 16:15_________________________________________________Słyszeliście że nową walutę w Polsce chcą wprowadzić?? Oto nowe 2 zeta :- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A czym poprawiliśmy Ci humor?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfer jak poczytasz kilka stron wcześniej bedziesz wiedział kto ma być kierowcą..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak wogóle.. Oskar lubi rude..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Teraz to bedzie sie tłumaczył że L4 ma.. [br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:22_________________________________________________ [br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:23_________________________________________________[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:24_________________________________________________ Dobra starczy już na dziś.[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:24_________________________________________________Wybieramy laske dzisiejszego dnia..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:17_________________________________________________[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:18_________________________________________________[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:19_________________________________________________- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie z prywatnej kolekcji..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
15kPLN drogą nie chodzi :polew: ale nie mam podstaw musiałbyś mieć partnera z którym byś mieszkał.. [br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:06_________________________________________________ Flyer daj spokój.. Wole obejrzeć jakąś fajną cipk.e a nie to cos..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
100lat.. 100lat.. Wszystkiego naj..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj, dobra, dobra. Tylko nie krzycz.. Bo będę się jąkał..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wlaśnie.. Ja nie chce dużego wesela.. Na szczęście jeszcze mi się nic nie szykuje..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba basen koksu.. [br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 11:10_________________________________________________ 24 osoby to może trochę mało.. ale dla mnie to max100-120 osób bo już się tłoczno robi.. Nie lubię takich dużych imprez na których jestem w centrum uwagi..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszyscy tak mówią, a jak przychodzi co do czego to szybko GPS'a wkładają na paluch..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko obawiam sie ,ze ta "Evka" moze nie doczekać tej chwili Moskal pożyjemy zobaczymy..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema wszystkim- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zgadza się. Auto miałem umyte, wiec dobra okazja by uwiecznić ten moment. A że ręka niepewna i niecelna to się inne furaki załapały JaroD Dobrze że chociaż szybki umyłem.. Trzeba było mówić.. W bagażniku mam d60 i statyw.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
J.a.r.o.D Kiedy żeś mnie tam złapał?? nawet nie widzialem kiedy robiłeś tą fote.. Pewnie jeszcze przed 19 jak poszlismy do kejefsi..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj grubo było.. Kupa ludzi w sumie ok 25 audików i 2 mustangi. A jutro wóda u Kaliego- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ty sobie tak wychowałeś ze na Paintballa nie jedziesz :polew: :polew: :polew: Bo jadę nad morze podrywać laski w Heinekenie. cwaniaczku! No tak, bo w Pile już jesteś spalony Jak to bylo z tym telefonem?? [br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 15:57_________________________________________________ Jak wjedziesz na promke od ostrobramskiej to dawaj na parking wielopoziomowy, znaki Cie poprowadzą.. A potem to juz na sama góre.. Ja pewnie bede wcześniej, ale pójde może coś wszamać.. Bo głodny juz zaczynam być.. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.