Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A to spoko. Ja koncze robote o 17 (teoretycznie) wiec z mińska dojade w ok 20 min. Bede na 18
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe co jego kobieta na to..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 15:33_________________________________________________Ja dziś jade od mińska. Ale pojade wcześniej do domu, bo nie bede na was tam czekal 2h. Moze mój browarek juz przyjedzie do tego czasu.. [br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 15:34_________________________________________________Waldek bedziesz dziś na spocie? Mam jeszcze wobec Ciebie niespłacony dług wdzięczności..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tego byczka to ja widzialem ale z innej strony.. ;p tej drugiej..[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 15:25_________________________________________________ nie pierdziel, że byś nie zakisił :tongue4: Szczerze?? Niee.. Silikon + solarium +dziurawe spodnie.. ;p Wyglada jakby sie dostala w Twoje ręce Chciałbyś ją, prawda? Ja wole bardziej naturalne..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kur** sam silikon
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No powiedzmy ze dziś nie mam czasu na takie pierdoły.. Jak dla mnie w Playboyu za duzo reklam jest (a przynajmniej kiedys bylo). Jakbym chcial ogladac reklamy to kupilbym sobie wyborczą.. albo jakieś babskie Avanti[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 14:54_________________________________________________Oskar bedziesz moze na spocie z VAGiem dziś? Moze kur** uda mi sie w koncu tam dotrzeć, choć dziś to stoi pod znakiem zapytania.. Ludziki mają sie do mnie zwalic, a mialem jeszcze po swój prowiant na weekend wyskoczyć do kumpla do hurtowni..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Śmiem twierdzić ze CKM lepszy jest..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najwyżej rozłożysz jej na plecach jakiegoś świerszczyka... czy Auto-Sport... co kto lubi :gwizdanie: Wole TopGear ;D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty tam widzisz jakiś cyc? Chyba musze soczewki zmienić na mocniejsze.. Wg. mnie to jakieś lekkie (bardzo lekkie) wzniesienia. fejs - nada się.. Co do "ass'a" to ok. A jak masz ass to po co Ci reszta i tak nie bedziesz widział jak bedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Solarium to mój drugi dom..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Carlos w takim razie GRATULACJE!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ewentualnie blachy.. [br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 14:40_________________________________________________Oskar tak jak obiecałem, masz rudą.. Ta druga moim zdaniem lepsza.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
yrB wszystkim Brynia juz wrócilaś z urlopu?? Mam dla Ciebie fajne zdjęcie różowej BieMdablju ;p tylko muszę z tel zrzucić a czasu nie mam..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to ładnie dałeś.. Oj.. Nie jest dobrze.. Ostatnio sie nam fury wysypują.. Rozumiem ze przez to nie bedzie Cie 8-9sierpnia? Wylecz sie najpierw chłopie, potem Cie ostrzelamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hornet Ty nie masz co w domu robic?? godz 5:55?? yrB
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciemne dlugie włosy.. Dla kogo? Żeby nie bylo że samolub jestem, to niech każdy sobie coś wybierze.. Może blondi na deser? Świetne buty Ja to bym się chętnie pościgał.. .. albo raczej patrzyl w tyle lusterko A po wszystkim, czas na impreze [br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 16:30_________________________________________________Oskar nie martw sie.. bedzie i ruda.. znajde cos specjalnie dla Ciebie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakies specjalnie zamówienia?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiesz , brak Ragusia , brak d*p i sie czepiają byle gówna No wlasnie - MoorPH Ty zawsze jechales leb w leb z Ragusiem w zdjeciach - co się stało, brak rywalizacji Cie zniechęca ? Ragga to żaden dla mnie rywal.. Po prostu czasu nie mam.. Poczekaj poczekaj.. Jak będę miał wenę to nie wyciągniesz reki spod biurka.. ;p [br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 19:55_________________________________________________Poza tym wiesz.. Trzeba bylo zastosować płodozmian . Nie mozna sie trzymać za długo przy jednej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koledzy przyznać się czyja bryka stoi u mnie na Chocimskiej pod arbaitem? Granatowa a4 bodajże 1.9 tdi w kombi na WPI ? Mam zdjęcie.. Przyznawać się szybciutko.. A tak wogóle, kogo mam się czepiać jeśli chce klubowe ramki? i naklejki? Macie może jakieś na zbyciu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB [br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 07:26_________________________________________________ Namawiam Oskara żebyśmy pojechali w nocy na Bronx porobić sobie fotki, ale nie wiem czemu on nie chce Dziwne ... a byliście na Tarchominie albo na Szmulkach z aparatem ... bronks to przy tym cywilizacja wysokich lotów Co Wy wiecie o szmulkach.. ;D Z aparatem też tu chodziłem..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kali bedziesz dzis?? Bede w Lwo wiec mozemy pojechać z lwo razem..