Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko, to sie jakoś dogadamy ;p Przywioze najwyżej całą krate ;D [br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 09:55_________________________________________________ Taa.. Ja mam juz 3 dni imprezy za sobą.. Dobrze że dziś wolne mam..
-
Spotkania na drodze
Koło godz 9:00, widziany czarny avant na WU przy Żeraniu FSO na światłach z klubowymi ramkami, mijany przez Moją rudą B5 na WL(kierunek Legionowo).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak też może być..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przychodzi druga sarenka.. i sie bzykają .. Ciekawe czy jak kogoś bedzie szef opierdalał, to też działa.. Wyobraźmy sobie.. Przychodzi szef, coś narozrabiałeś i Cie opierda**. Wyobraź sobie ze szef zmienia się w sarenke, która stoi przed Tobą i sie na Ciebie patrzy. Po chwili przychodzi druga sarenka (pewnie też facet) i sie bzykają, albo robią sobie laske nawzajem. Eee.. . Kur** mało przyjemne. Trzeba to zmodyfikować.. Zamiast szefa przychodzi szefowa.. w nic sie nie zamienia.. Jest za***ista laską. Po chwili przychodzi druga sztuka. I zaczynają sie o siebie ocierać.. Teraz mi bardziej odpowiada. Juz radzę sobie z krytyką..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Al.. do tego jeszcze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lol
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak.. zapomniałęm. Ty Oskar lubisz takie w przedziale 7-11
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak one mają po 14 lat to ja tez sie na to pisze.. Jakie tam miałes?? Bo ja chce kupić coś wiekszego..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdzie robiłeś? Dobrze chociaż było to zrobione?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jebać to Poziu - żebyśmy nie wychodzili na debili musiałbyś jeden budynek na Wiejskiej zdetonować ... Pod warunkiem że wszystkie osły będą w środku..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na mnie nie licz Ja też w to nie wchodzę..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Litra ;p Jak na impreze 2 dniową, gdzie po wczorajszym balem się wsiąść do samochodu a puściło mnie dopiero kolo 13. A co do mojej wydajności to powiem tak. Po tych 2 dniach jest lepiej niż mogło by mi się wydawać.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja dziś poszedlem spać po 6 a na 9 arbait. Ale jeszcze 0,5 zostało jakimś cudem w domku- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty też? Kur** panowie, przecież to środek tygodnia [br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 10:35_________________________________________________ Co tam wyrezałes??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry Oskaro co Ty tu robisz tak wcześnie?? Spać nie możesz?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
właściciel nie znał angielskiego i do teraz nie wie o co chodzi. chłopaki szybko schowali Vaga i tyle Mowisz o koledze Migdałekcostamkurwa ??? :polew: Pyta się - masz Vag'a ? - odpowiedź - NIE !!! Zaczałem Vag'ować Moskalowi furę - podchodzi - "mówiłeś że nie masz VAG'A" - odpowiadam "To Kokosa" a Kokos "ku***a przecież ja nawet nie wiem jak z tego korzystać" - ale nie skumał- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A żebyś wiedział.. Tragednia wczoraj była.. Następnym razem biore Was ze sobą.. O 4 nad ranem jeszcze ostro piliśmy.. :gwizdanie: Dziś bałem się jechać do pracy.. Ale górala przepiłem..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja potrzebuje 400.000 pln żeby mieszkanie spłacić cos sie wymyśłi Dobrze sie składa.. Bo pracuje w pośrednictwie kredytowym ;p WIec jak coś to wal do mnie. A co do smyczy to nacieszyłem się nią przez max 5 min. Wszedłem do samochodu i moja Monika mi zabrała ją, bo ojciec ma tez A4 avanta- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry. sory że zmyłem się wczoraj tak szybko.. Ale imprezka trwała.. O kur** jeszcze dziś mam chyba wiecej % jak krwi.. Dobrze że udało mi się dojechać do roboty.. moskal.. jeszcze jedna smycz potrzebuje..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"Przedmiotem sprzedaży jest DIESEL SYSTEM CLEAN przeznaczony do silników benzynowych."- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rozruchowa, 10 min..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O kur**, gdyby nie było podpisane i w tle nie leciał oryginał to miałbym nielada problem by poznać co to jest..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A nie mówiłem że jak sie pogada to jeszcze sie przeciągnie?? ;p moskal jedna smyczke dla mnie rezerwuj - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.