Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga to tak dla ochłody.. [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 13:50_________________________________________________tak swoją drogą to na azjatkę to ona mi nie bardzo wygląda..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na każdego przyjdzie czas i pora..
-
Ile pali Wam gazu?
qrde też mam automata ale nie zejde poniżej 10-11, w mieście 15 Miike, powiem Ci tak, jak dlugo masz automat? Do niego trzeba się przyzwyczaic i wiele nauczyc.. Na początku to bardzo trudne i wali niemiłosiernie po kieszeni.. A nie powiem bym nie lubił sobie depnąć.. I to nieraz bardzo często.. Zależy co w radyjku aktualnie leci.. Bo wiadomo ze dobra muza = szybka jazda. Powiem Ci ze w centrum wawy nieraz zapierdziela sie 120.. Oczywiście jak nie ma korków:/ A o to akurat u mnie nie trudno.. Niewiem jak Ty jezdzisz.. i jaką masz skrzynię. JA mogę narzekać bo moja jest tylko 4 biegowa, gdyby byla 5 to podejrzewam ze jeszcze troche bym z tego spalania urwał.. No.. Ale.. i tak nie ma za bardzo na co narzekac.. Moj sposób na jazdę automatem jest taki.. Rozpędzasz się.. Puszczasz gaz.. On sobie przerzuca bieg by miał lżej.. i potem delikatnie dociskam by tylko utrzymac daną prędkość. Niewiem czy tak powinno sie robic. Ale ja tak robię i spalanie niejest najgorsze co chyba juz napisalem wcześniej.. Dziś będę leciał w Twoje strony ok. 50km od Krk. Więc pewnie na zbiorniku 30l dolece bez problemu i jeszcze się tam pokręcę. Pozdro[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 09:07_________________________________________________Tak wogole to jeszcze dzis podjadę do kumpli gazowników bo nawet nie sprawdzałem tej instalacji.. Niewiem jak u ciebie ale u mnie praktycznie nie ma różnicy czy jadę na gazie czy na benzynie. Różnica zaczyna się przy ok 140km/h gdzie na gazie juz wolniej sie rozpędza.. Ale to wiadome.. A tak do 100-120km/h nie widzę zbytniej różnicy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB Wentyl witamy w mazowieckim..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba raczej posuwisto-zwrotnym
-
[B5 ADR] Wymiana rozrządu
Jest dobrze.. Po "negocjacjach" zeszli do 300zł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
k**wa jaka pogoda..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A Tila mogła juz założyć inny ten stanik, ten mi sie nie podoba ;p
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Kami%C5%84ski [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 16:11_________________________________________________Albo właściciel firmy AutoSzkoła http://twojajazda.com.pl/
-
[B5 ADR] Wymiana rozrządu
Cena taka bo rzekomo cieżkie dojscie do samego paska. Trzeba sciagać zderzak itp..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga jak dotrzesz do centrum albo gdzies to moge cie zabrac do LWO a potem na spota polecimy.. ja o 17 koncze prace na mokotowie
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Jeszcze go nikt nie podpieprzył??[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 15:06_________________________________________________stoi sobie tak samotny..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 14:30_________________________________________________Koleżanka z Koszyc - mam nadzieje ze nie bedzie wyglądała tak: Choć niektórym jej zderzak, mógłby się podobać.. Albo ta, bo byłbyś biedny Oskar
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja bede z VAG'EM - opłaty pobieram w naturze - LACHENMACHEN i jestesmy kwita Oskaro uderzam na spocie do Ciebie, wystaw fakture to zapłaci Ci koleżanka z Koszyc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty masz WL ?? :shocked: :shocked: To masz przeje.bane Byś przyjechał w niedziele to sie zmierzymy..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aaa.. To widziałem.. Twoja karoce..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty masz WL ?? :shocked: :shocked: To masz przeje.bane Why??[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 12:12_________________________________________________ Niewiem czy bede do końca, bo pewnie do Torunia pojade. Ostatnio po ok godz musialem sie zerwac. Telefony komórkowe to straszna rzecz.. ;p
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Ja moge polecic gości pod Wawą. W legionowie na ulicy wrzosowej. 0 602 759 619. Wszystko szybko milo tanio i solidnie.
-
[B5 ADR] Wskazania ilości gazu
Mam podobnie. Z tymi diodami to dziwna sprawa, nie ma za bardzo co na nie liczyc. Nie zawsze gasną równomiernie. Raz po 80km mi gaśnie jedna a raz po 160-180. A potem w krótkim odstępie czasu kolejne. Jedno jest pewne. JAk mam jedną to mam jeszcze ok 100km do przejechania na gazie. To jest prawie pewne. Ale podobnie jak koledy wyżej. Licze km i przy 300 +/- 30 kasuje i tankuje na max.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja jestem zawsze :doh1: Tylko muszę odebrać ją z Legionowa Ostatnio byłes? na LLS albo jakiś takich dziwnych tablicach? A co ona w Lwo robi?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra pojawie sie na spocie to bede krzyczał by ktos mi zvagował tą b5 na WL[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 11:24_________________________________________________ Mam. Pomógłbym. Ale dzisiaj mnie nie będzie na spocie. Tak jak i na co najmniej dwóch następnych. Mówi się trudno.. Widocznie bede musiał jeszcze poczekać. odkąd sie zarejestrowałem na forum nie pamiętam żeby Spankej był na spocie Aaa... Rozumiem.. Kali trafisz ?? Bede pewnie w okolicy Lwo jakby co to mozemy sie razem gdzies zgadać.. Zobaczymy czy pojawisz się tą swoją Hondziną.. ;p Byłeś tydzień temu? Pieniądze też przyjdą pocztą.. ;p
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aydaho co cie tak śmieszy?