Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: Spanky zawsze ma VAGa ze sobą Vag to moj breloczek do kluczykow .... Spanky bedziesz dziś w promenadzie? Chciałbym sprawdzić autko..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koledzy, bedzie ktoś dziś w Promenadzie z Vagiem?
-
[B5 ADR] Wymiana rozrządu
Witam serdecznie, potrzebuje informacji gdzie w mazowieckim mozna dobrze wykonać wymiany rozrządu. Dobrze i w miarę rozsądnej cenie. Mi w jednym z serwisów krzykneli 500 za samą wymianę, bo podobno ciężko się tam dostać. Niewiem czy to cena wygórowana czy ok. Więc pytam bo moze ktoś ma jakiś inny dobry serwis.
-
[B5 ADR] Problem z instalacją gazową - gaśnie silnik
Chodzi o to ze silnik na benzynie chodzi ok. Przy przełączeniu na gaz gaśnie, co to moze byc? Dodam ze reduktor był wymieniany w listopadzie. Co moze być tego przyczyną? Na co zwrócic uwagę? CZy od razu jechac do gazownika??
-
Ile pali Wam gazu?
O kurcze, a ja myślalem ze mój duzo pali.. A zeby było śmieszniej to mam automat. A pali mi 15 w mieście przy ostrej jezdzie. normalnie to ok 11-12 w mieście a na trasie nawet do 8l schodze. Przy tak ok 120km/h
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 09:22_________________________________________________Swoją drogą chciałbym widzieć tą sytuację z ochroniarzem zeszłego tygodnia..
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry Brynia :kwiatek:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 09:22_________________________________________________Bry cała reszta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kur**, nigdy bym na to nie wpadł.. :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema Kali. To napewno nie ja zajeba*** tą pogode, bo też w Wawie siedze. Jesteś jutro na spocie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na pewno chętnie pojedzie i zabierze koleżanki - tylko trzeba troche odbic z trasy - do Koszyc :naughty chu...j tam trochę się nadrobi ale warto Które koszyce? Te niedaleko SZCZUROWEJ ?? ;p Jakby co to ja sie pisze..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik masz mój głos..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 09:29_________________________________________________ Oskar trzeba ją było zabrać stamtąd na spota.. ;p A tak swoją drogą to podobna jest do mojej znajomej..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Plaża w pracy To ja rozumiem.. ;D Fajny aparat ;p
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
taa.. dokladnie.. A ten krzyż jest fajny )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ziomki, kumple OxiX'a
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:>[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 10:51_________________________________________________
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB
-
SPOTY RADOMSKIE
do kwadratu to mało powiedziane.. Niezły jest..
-
SPOTY RADOMSKIE
Normalnie co ja bym bez Ciebie zrobił.. Mordo Ty moja..
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzieki Nosfer.. Od dawna o tym marzyłem..
-
SPOTY RADOMSKIE
A co.. Nie można?? ;p
-
SPOTY RADOMSKIE
Juz się poprawiam.. :kwiatek: :notworthy: I króla też witam.. :notworthy:
-
SPOTY RADOMSKIE
yrB Pozdr oZix, Brynia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie taka mała.. Wiem coś na ten temat. A co do obiadku, to gdzie takie pyszności serwują??