Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. :polew: :polew: Spanky zawsze ma VAGa ze sobą Vag to moj breloczek do kluczykow .... Spanky bedziesz dziś w promenadzie? Chciałbym sprawdzić autko..
  2. Koledzy, bedzie ktoś dziś w Promenadzie z Vagiem?
  3. MoorPH opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam serdecznie, potrzebuje informacji gdzie w mazowieckim mozna dobrze wykonać wymiany rozrządu. Dobrze i w miarę rozsądnej cenie. Mi w jednym z serwisów krzykneli 500 za samą wymianę, bo podobno ciężko się tam dostać. Niewiem czy to cena wygórowana czy ok. Więc pytam bo moze ktoś ma jakiś inny dobry serwis.
  4. Chodzi o to ze silnik na benzynie chodzi ok. Przy przełączeniu na gaz gaśnie, co to moze byc? Dodam ze reduktor był wymieniany w listopadzie. Co moze być tego przyczyną? Na co zwrócic uwagę? CZy od razu jechac do gazownika??
  5. O kurcze, a ja myślalem ze mój duzo pali.. A zeby było śmieszniej to mam automat. A pali mi 15 w mieście przy ostrej jezdzie. normalnie to ok 11-12 w mieście a na trasie nawet do 8l schodze. Przy tak ok 120km/h
  6. yrB [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 09:22_________________________________________________Swoją drogą chciałbym widzieć tą sytuację z ochroniarzem zeszłego tygodnia..
  7. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bry Brynia :kwiatek:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 09:22_________________________________________________Bry cała reszta
  8. Kur**, nigdy bym na to nie wpadł.. :polew:
  9. Siema Kali. To napewno nie ja zajeba*** tą pogode, bo też w Wawie siedze. Jesteś jutro na spocie?
  10. Na pewno chętnie pojedzie i zabierze koleżanki - tylko trzeba troche odbic z trasy - do Koszyc :naughty chu...j tam trochę się nadrobi ale warto Które koszyce? Te niedaleko SZCZUROWEJ ?? ;p Jakby co to ja sie pisze..
  11. Malik masz mój głos..
  12. yrB [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 09:29_________________________________________________ Oskar trzeba ją było zabrać stamtąd na spota.. ;p A tak swoją drogą to podobna jest do mojej znajomej..
  13. Plaża w pracy To ja rozumiem.. ;D Fajny aparat ;p
  14. taa.. dokladnie.. A ten krzyż jest fajny )
  15. Ziomki, kumple OxiX'a
  16. :>[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 10:51_________________________________________________
  17. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    do kwadratu to mało powiedziane.. Niezły jest..
  18. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Normalnie co ja bym bez Ciebie zrobił.. Mordo Ty moja..
  19. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dzieki Nosfer.. Od dawna o tym marzyłem..
  20. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A co.. Nie można?? ;p
  21. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Juz się poprawiam.. :kwiatek: :notworthy: I króla też witam.. :notworthy:
  22. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    yrB Pozdr oZix, Brynia
  23. Nie taka mała.. Wiem coś na ten temat. A co do obiadku, to gdzie takie pyszności serwują??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.