Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spetsnaz "Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro."
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu wstydz sie.. Pamietaj królowa patrzy..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kolkov a żałuj.. żałuj..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wrócilem juz cieszycie sie??[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 11:17_________________________________________________ Laseczki na dziś.
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam ponownie wrócilem. Cieszycie sie??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra ja musze zmykać. Wracam za jakieś pół godziny. Nie odchodźcie.. i will be back No i nie traćcie dobrego humoru..
-
SPOTY RADOMSKIE
:bicz: :bicz: :bicz2: :bicz2: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :baseball: :baseball: Auaa... To bolalo... Królu złoty.. Nie bij O padam do Twych stóp.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z krzesla spadłem :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kodeks Drogowy dla Warszawy 1. Pamietaj, ze celem kazdego kierowcy jest byc pierwszym, cokolwiek to oznacza 2. Im szybciej przejedziesz na czerwonym swietle, tym mniejsze prawdopodobienstwo, ze ktos cie stuknie z boku. 3. Wlaczenie kierunkowskazu ujawnia wszystkim twój zamiar wykonania manewru. Prawdziwy kierowca nigdy tego nie zdradza. 4. Nigdy nie wymuszaj pierwszenstwa, ani nie zajezdzaj drogi starszemu samochodowi. Tamten gosc prawdopodobnie nie ma nic do stracenia. 5. Predkosc w km/h widniejaca na znakach drogowych jest jedynie wielkoscia sugerowana dla przecietnych kierowców. Prawdziwy kierowca dopasowuje predkosc do mozliwosci wlasnego samochodu. 6. Nigdy nie utrzymuj takiego odstepu od poprzedzajacego pojazdu, aby moglo tam wjechac inne auto. 7. Hamowac nalezy w ostatniej chwili i tak mocno, aby bezwzglednie zadzialal ABS, powodujac odprezajacy masaz stopy. W przypadku aut bez ABS''u cwiczymy rozciaganie nogi. 8. Nie faworyzuj mniejszosci. Wpuszczajac przed siebie auto wyjezdzajace z podporzadkowanej uszczesliwiasz jednego, a wkurzasz dziesiatki jadacych za toba. 9. Pamietaj, ze wsród pieszych, których przepuszczasz na pasach lub wysepce tramwajowej moze byc terrorysta. 10. Zauwaz, ze, jezeli zaparkujesz samochód na srodku trawnika, na pewno zaden pies nie zrobi w tym miejscu kupy. 11. Jezeli nie potrafisz prowadzic samochodu jednoczesnie nadajac SMS''a, jedzac hamburgera, pijacy cole i zmieniajac cd - nigdy nie zostaniesz sales representative. 12. Blondynka napotkana za kierownica innego pojazdu jest równowazna 100 czarnym kotom przebiegajacym droga. 13. Wyrzucanie smieci za okno samochodu urozmaica krajobraz oraz nadaje sens istnieniu sluzb porzadkowych. 14. Inteligentna sygnalizacja drogowa nie jest po to, aby ulatwic ci zycie, ale po to by pokazac, iz odpowiednie sluzby sa na biezaco z postepem technicznym. 15. Pamietaj, ze zmienne warunki pogodowe nie sa w zadnym wypadku powodem dla zmiany powyzszych regul. Sa one naturalnym czynnikiem wzrostu gospodarczego w biznesie samochodowym oraz medycznym.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Andy Kaszpirowski??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kiedy i gdzie?! To może i ja dołączę? Tyle że będę przeciwieństwem dla was Co boisz się, że czyta :polew: :polew: Zastraszony jest i tyle. Widny wieczor to jak to bedzie godzina?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozia wystarczy przytulic i juz cieszy sie jak glupi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Białołeka RLZ ;p
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry Jak na moj gust to bedzie 6000W ;D Filmik przedstawiający działanie http://patrz.pl/filmy/jackhammer-subwoofer-6000-watt-worlds-biggest-creation Specyfikacja http://www.woofersetc.com/p3343/T992244--MTX-Audio-22%22-6000-Watt-JackHammer-Subwoofer.htm A i jeszcze ta jakże skromna cena.. Baa.. Tylko niecale 7'000$ Chyba sobie kupie malucha i ten woofer i bede sie lansowal po wawce skaczącym malarem ;p
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć Wszystkim. Dzień dobry. Ja tez juz zaczałem prace Co widac, odpalam kompa i od razu www.a4-klub.pl Pozdrawiam wszystkich.
-
SPOTY RADOMSKIE
Narazie. JA tez juz spadam. PZDR Do jutra, a raczej do rana _________________________________________________ Dokladnie Wuju. NAjpierw rozrząd. Co ci z programu czy hamulcow jak rozrząd pojdzie w diabla..
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu podzielilbys sie tym za***istym dojsciem Inni tez by chcieli. Tak wogole to bede musial rozrząd wymienic ;/ Znacie jakiegos dobrego i taniego majstra? Bo jak pytalem pod wawką to chcą 500 za sama wymiane. A pod krakowem 300.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co do tego przyciemniania koledzy to jakby co to dajcie znac tez na warszawskim.. Bo moze i ja bym sie zalapal, a moze i wiecej osob z Wawki Pozdrawiam i spadam ogladac The Crank 2 <hr> Siema oZiX <hr> Dobra jednak jeszcze nie ide ogladac filmu. Zawsze moge go jutro np w pracy zobaczyc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A to tak na dobranoc
-
SPOTY RADOMSKIE
A co powiecie na połaczenie sil i zrobienie jakiegos wiekszego spota np. w Wawie? Mam na mysli wszystkich z radomskiego i warszawskiego. A moze nawet cos wiecej.. Pozdr dla Bryni i oZiXa ;p
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widze ze reagujesz podobnie jak ja za pierwszym razem. Tylko ja dodatkowo jeszcze kawe pilem i o maly włos nie mialbym jej na laptopie ;D xD LEcimy dalej z koksem: Leci sobie orzeł. Macha majestatycznie skrzydłami. Rozkoszuje się pięknem przyrody. Nagle spostrzega w dole zająca. Śmiga za szarakiem, szuuuu... A tam okazuje się, że zając cały we krwi. Żal się orłu zrobiło zajączka: - Co ci się stało mój mały? - Słonica mnie użyła, jako tamponu. - Żesz, kurcze... I odleciał orzeł, majestatycznie machając skrzydłami, kontemplując naturę. Następnego dnia biegnie sobie zajączek. Już czyściutki, bielutki, mięciutki. Strzyże uszkami, przyrodę śledzi. Patrzy, a tam w górze leci orzeł cały we krwi uj***ny. - Co ci się stało o wielki ptaku? - Co się stało? Co się kurcze, stało? Szukam tego skur......, co powiedział słonicy, że podpaska ze skrzydełkami jest lepsza od tamponu!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to moze jakims kawalem zarzuce bo zaraz uśniemy jak Ci wyżej. Wraca mąż do domu i od progu woła do żony: - Rozbieraj się i do łóżka! Żona nieco zdziwiona, 20 lat pożycia i nigdy się tak nie zachowywał... Zaciekawiona wyskoczyła z fatałaszków i do wyrka. Mąż też raz-dwa pozbył się ubrania, wskakuje do łóżka, nakrywa żonę i siebie kołdrą, razem z głowami i pokazuje: - Patrz! Zegarek kupiłem! Fluorescencyjna tarcza! O albo ten.. W czasie wizyty u dentysty dzwoni komórka pacjentki ,ale ta nie może odebrać . Kobitka bezradna . Dentysta w końcu się zlitował i odebrał . -Halo ,kto mówi ? -Jak to kto ?Mąż . -Aaaa ,mąż. Zaraz kończymy ... żona wypluje i zaraz oddzwoni.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj tam w photoshopie sie poprawi i bedzie gites majonez Widzę, że wiesz więcej ode mnie Po prostu różne preferencje Każdy lubi/robi to na co ma ochote
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BRy wszystkim
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No dobra, ale jak go sprawdzic?? i gdzie on dokladnie jest?