Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jutro na zlocie zrzutka i puszczamy systema
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zmieniłes bryke? Kumpel wczoraj kupił Calibre i przejechał ok 80km, po czym musieliśmy stanąć. Bo przewody mu padły od chłodnicy i chłodnica. Dobrze ze nie odjechałem mu, bo jeszcze telefon mu sie rozładował.. [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 14:18_________________________________________________ to by była bardzo trudna decyzja No dobra.. Nieraz bym sie zawachał..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kowal w skrócie Ci opisze.. za***iste autko którego nie wymieniłbym na te fajne laseczki których zdjęcia tu często zamieszczamy.. :>[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 13:58_________________________________________________Ragga jak tam Twoja karoca?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nice ;>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oziu co cie tu przywiało?? ;p Pozdr. oZiX, oskaro, raggaman, Aydaho, Kolkov, ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To i ja sie przyłącze.. Wszystkiego naj.. <hr> A ja wczoraj bylem w trójmieście i spotkałem: [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 09:27_________________________________________________ Co to kur** jest?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 00:54_________________________________________________
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj, Moskal. Widzę ze masz na nią ochote..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na trzeciej fotce chyba blizny widać Gdzie?? Na lewej piersi? Niee to tak sie światło załamuje..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dupeczka na dziś..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Napisałem ci przecież : Polske buduje [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 10:51 Ty ją budujesz, a ja na to kredyty daje- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 09:50_________________________________________________ Smiejesz sie.. Taka jest prawda.. Im bardziej laske ignorujesz tym bardziej ona lgnie do ciebie.. :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W pracy jestem 6:15 , ktoś musi kur.wa tą Polske budować :kox: To co Ty robisz ze tak wcześnie do roboty jezdzisz?? Ja tam normalnie od 9 do 17 ;p- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: JA tam chce.. Kupie z 5 szt. dam ojcu bratu siostrze szwagrowi :polew: No i sam bede oczywiscie smigał jakże rozbudowanymi naszymi autostadami.. [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 08:52_________________________________________________Na wyspach będzie ciężko uciec.. http://moto.wp.pl/kat,106636,title,Poscigowy-kociak-z-wysp,wid,11172172,wiadomosc.html[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 08:53_________________________________________________Chyba mu się pić chciało :> http://studio.wp.pl/i,Test-trzezwosci,mid,578657,wideo.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry.. Moskal o której Ty kur** zaczynasz robote? Spac nie mozesz??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nara oskaro.. Do bani. Zdejmie stanik a cycki *świst* o podłogę! Ale mordke ma fajną.. podoba mi się.. Ma w sobie coś.. [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 00:54_________________________________________________Dobra, Malik ide jeszcze zapalić i spadam spać. Nara- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adamoo teraz to pojechałeś po bandzie.. A juz myślalem że tak dobrze będzie mi się spało.. Ale moją faworytką narazie jest gitara.. [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 00:48_________________________________________________- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A tu z koleji mamy fajną gitarę.. [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 00:39_________________________________________________ Moze i papier ścierny.. Ale ja tam bym sie poświęcił by zobaczyć wszystko "czarno na białym" :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale ma duze... oczy :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O żesz kuuuuuuuuuuuuuuurwa!!!!! Człowieku miej litość! Apeluje do modów o kropka dla tych, którzy będą wklejać takie fotki!!!! Malik. JEstem za.. [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 00:14_________________________________________________[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 00:15_________________________________________________ A moze azjatka?[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 00:18_________________________________________________Albo czekoladke.. [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 00:20_________________________________________________ [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 00:23_________________________________________________- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
erotomani gawędziarze.. [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 23:45_________________________________________________ Buba teraz to przesadziłeś..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oskaro.. Nie wrzuca sie byle czego.. ) :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 15:43_________________________________________________a moskala nie ma.. zaginał.. [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 15:44_________________________________________________ LAto :) :> :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Użyj mocy Luke. (moskal) ;D - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.