Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. To jutro na zlocie zrzutka i puszczamy systema
  2. Zmieniłes bryke? Kumpel wczoraj kupił Calibre i przejechał ok 80km, po czym musieliśmy stanąć. Bo przewody mu padły od chłodnicy i chłodnica. Dobrze ze nie odjechałem mu, bo jeszcze telefon mu sie rozładował.. [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 14:18_________________________________________________ to by była bardzo trudna decyzja No dobra.. Nieraz bym sie zawachał..
  3. Kowal w skrócie Ci opisze.. za***iste autko którego nie wymieniłbym na te fajne laseczki których zdjęcia tu często zamieszczamy.. :>[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 13:58_________________________________________________Ragga jak tam Twoja karoca?
  4. Oziu co cie tu przywiało?? ;p Pozdr. oZiX, oskaro, raggaman, Aydaho, Kolkov, ono
  5. To i ja sie przyłącze.. Wszystkiego naj.. <hr> A ja wczoraj bylem w trójmieście i spotkałem: [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 09:27_________________________________________________ Co to kur** jest?
  6. [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 00:54_________________________________________________
  7. Oj, Moskal. Widzę ze masz na nią ochote..
  8. Na trzeciej fotce chyba blizny widać Gdzie?? Na lewej piersi? Niee to tak sie światło załamuje..
  9. Dupeczka na dziś..
  10. Napisałem ci przecież : Polske buduje [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 10:51 Ty ją budujesz, a ja na to kredyty daje
  11. Bry[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 09:50_________________________________________________ Smiejesz sie.. Taka jest prawda.. Im bardziej laske ignorujesz tym bardziej ona lgnie do ciebie.. :>
  12. W pracy jestem 6:15 , ktoś musi kur.wa tą Polske budować :kox: To co Ty robisz ze tak wcześnie do roboty jezdzisz?? Ja tam normalnie od 9 do 17 ;p
  13. :polew: JA tam chce.. Kupie z 5 szt. dam ojcu bratu siostrze szwagrowi :polew: No i sam bede oczywiscie smigał jakże rozbudowanymi naszymi autostadami.. [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 08:52_________________________________________________Na wyspach będzie ciężko uciec.. http://moto.wp.pl/kat,106636,title,Poscigowy-kociak-z-wysp,wid,11172172,wiadomosc.html[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 08:53_________________________________________________Chyba mu się pić chciało :> http://studio.wp.pl/i,Test-trzezwosci,mid,578657,wideo.html
  14. Bry.. Moskal o której Ty kur** zaczynasz robote? Spac nie mozesz??
  15. Nara oskaro.. Do bani. Zdejmie stanik a cycki *świst* o podłogę! Ale mordke ma fajną.. podoba mi się.. Ma w sobie coś.. [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 00:54_________________________________________________Dobra, Malik ide jeszcze zapalić i spadam spać. Nara
  16. Adamoo teraz to pojechałeś po bandzie.. A juz myślalem że tak dobrze będzie mi się spało.. Ale moją faworytką narazie jest gitara.. [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 00:48_________________________________________________
  17. A tu z koleji mamy fajną gitarę.. [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 00:39_________________________________________________ Moze i papier ścierny.. Ale ja tam bym sie poświęcił by zobaczyć wszystko "czarno na białym" :>
  18. Ale ma duze... oczy :>
  19. O żesz kuuuuuuuuuuuuuuurwa!!!!! Człowieku miej litość! Apeluje do modów o kropka dla tych, którzy będą wklejać takie fotki!!!! Malik. JEstem za.. [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 00:14_________________________________________________[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 00:15_________________________________________________ A moze azjatka?[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 00:18_________________________________________________Albo czekoladke.. [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 00:20_________________________________________________ [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 00:23_________________________________________________
  20. erotomani gawędziarze.. [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 23:45_________________________________________________ Buba teraz to przesadziłeś..
  21. Oskaro.. Nie wrzuca sie byle czego.. ) :>
  22. [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 15:43_________________________________________________a moskala nie ma.. zaginał.. [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 15:44_________________________________________________ LAto :) :> :>
  23. Użyj mocy Luke. (moskal) ;D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.