Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. Bez znaczków lepiej..
  2. Potwierdzam, potwierdzam. Chłopaki znaja się na rzeczy i do tego sa bardzi mili i pomocni. A ceny tez mają bardzo przystepne .i.Kali.i. widze ze z Legionowa jestes A obiadek by sie przydał.. Moze jakiś chinol.. Np. Złoty smok [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 14:31_________________________________________________http://www.mototube.pl/film/59/oslepiony-przez-fotoradar-1/[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 14:32_________________________________________________ O ku*** dużo z niego zostało.. :/
  3. W legionowie na Warszawskiej, w pawilonach na górze jest niezły sklepik. Ja sie tam zaopatrywałem i jestem zadowolony. Instalacja przebiegła szybko i pomyślnie..
  4. Trzeba by bylo wtedy jakies gustowne, klubowe dresy zamówić :gwizdanie: Co jak co.. Ale ja kur** dresu nie założe.. No chyba że będzie różowy.. yrB [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 09:23_________________________________________________Oskaro, a tak swoją drogą to chciałbym cie w dresie zobaczyc.. Napewno wyglądałbyś seksownie.. ;p :polew:
  5. To i ja sie dołacze - najlepszego!! [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 14:12_________________________________________________ Krzyniu.. to przeciez gra w HEYAH ;p Ja mam 736 :>
  6. Pętla tramwajowa ma zniknąć, autobusy też inaczej będą kursować, wolne miejsce do zaparkowania będzie jeszcze trudniej znaleźć Horror Trzeba sobie znalezc prace blisko domu Ja mam 4 min na piechotę Oskaro mnie i tak nie pobijesz.. Ja mam ok 1 min ;p i to wolnym krokiem po schodach 1,5 pietra niżej.. ;pp
  7. No ładnie.. Ciekawy jestem jak ta sprawa sie zakończy..
  8. Aydaho czepiasz sie szczegółów..
  9. Siema buba siema raggaman[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 09:46_________________________________________________
  10. Co jak co, ale ta dupcia to łaaadddnnaa jest.. Zawsze uważałem że brazylia to fajny kraj.. :>
  11. Bry again. "wypoczęty" po weekendzie
  12. Oby nie śledziem a śledź to niby co To mi raczej na dorsza wygląda.
  13. A ja myślałem że to był mix syrenki z warszawą ;p
  14. Dzieki - przyjemna mamuśka Zawsze możesz na mnie liczyć..
  15. Oskaro teraz..
  16. Oskaro.. Ja niestety też nie.. Niewiem o co kaman.. zaraz linka dam[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 12:20_________________________________________________Poprawione
  17. http://www.milflab.com/galleries/kayla/yvbma6ydo4/06.jpg
  18. AndyN Masz racje, tylko nie mam uprawnień do wstawiania spojlerów :/
  19. Mówisz i masz.. :>
  20. Buba chciałbyś.. Oczywiście że mam, a jak myślisz kto robił zdjęcia?? ;>[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 10:21_________________________________________________Moskal, specjalnie dla Ciebie..
  21. [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 02:32_________________________________________________ [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 02:40_________________________________________________ Zajebi**y pokój :>
  22. ścisłą pochwą
  23. Zdrowia szczęscia pomarańczy, niech Ci Adecneo tańczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.