Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To chyba do Was zawitam któregoś pięknego dnia..
  2. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Przyciemnic.. [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 10:54_________________________________________________Masz na niego jakiś namiar? I jakaś cene? Przed chwilą dzwoniłem w Warszawie do jednego zakładu to krzyknał bagatela.. 1600 zł
  3. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomek u mnie w samochodzie nie ma i nie przypominam sobie żebyś wsiadał z aparatem do mojego samochodu :?: [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 10:08_________________________________________________ możesz śmiało jechać (nord glas 350 zł , securit 450 zł), jeśli chodzi o szyby to też na traugutta (nord glass 290 zł) i warszawskiej w auto fenix (ja tam ostatnio wymieniałem Pilkington 410 zł) No właśnie dzwoniłem do nich i za całość chcą 350 zł. TO bede musiał tam podjechać skoro mowisz ze jest ok. Zadowolony jestes??
  4. Możesz próbować. Oskar ma wziać lapka chyba, więc moze i weźmie VAG'A
  5. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Koledzy, koleżanki, Królu oraz przecudowna Królowo :> pytanko mam, miał ktoś moze doczynienia z tą firmą? http://www.autoszyby.net ??
  6. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bry
  7. A co to za buraki w tle? Pewnie z Warszawy :polew: Widze że zabawa była przednia.. Szkoda że mnie tam nie bylo. Teraz żałuje..
  8. yrB wszystkim
  9. Aydahoo pozdrowienia z Warszawy dla jadących A2 oraz wszyskich Audiolek które będą w Pile )
  10. JaroD, wiesz.. im też się urlop należy.. Sam wiesz jak one ciężko pracują.
  11. 100 lat, 100 lat..
  12. yrB Padłem :polew: Złapał gume.. Dobry temat, a ja jeszcze śmiać się nie mogę, chory jestem..
  13. Nosfer ile za poduszki pod silnik i skrzynie placisz?
  14. yrB Siema wszystkim. [br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 09:22_________________________________________________Oderwała mi się wczoraj na myjce listwa z lewych przednich drzwi, na co najlepiej ją przykleić ponownie? Bo ten klej jest do kitu już i nie trzyma.. A jeszcze jedno pyt, znacie gdzieś kogoś kto myje silnik? Po ostatnich przygodach przydało by się go oczyścić.
  15. Ooo.. Ale chłopaki spokojnie bo nie nadążam czytać.. A tak serio. Ale lipa jest.. Nikogo nie ma.. :/
  16. yrB Wszystkim
  17. W końcu coś na temat :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: Mogłbym być tam w jury.. ;p [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 09:21_________________________________________________ To akurat możliwe..
  18. WTF ???? monitory..
  19. Oj.. 2 laski chcą przyjechac a wy juz na baczność.. Niech nie myślą koleżanki że my tacy łatwi jesteśmy.. Pamiętajcie ze jesteśmy wręcz niedostępni :> A swoją drogą to niedzielny paintball chyba mnie wykluczył z dzisiejszego spota..
  20. to z deszczu ??? czy jakaś awaria ??? Z deszczu. yrB wszystkim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.