Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY RADOMSKIE
To chyba do Was zawitam któregoś pięknego dnia..
-
SPOTY RADOMSKIE
Przyciemnic.. [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 10:54_________________________________________________Masz na niego jakiś namiar? I jakaś cene? Przed chwilą dzwoniłem w Warszawie do jednego zakładu to krzyknał bagatela.. 1600 zł
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomek u mnie w samochodzie nie ma i nie przypominam sobie żebyś wsiadał z aparatem do mojego samochodu :?: [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 10:08_________________________________________________ możesz śmiało jechać (nord glas 350 zł , securit 450 zł), jeśli chodzi o szyby to też na traugutta (nord glass 290 zł) i warszawskiej w auto fenix (ja tam ostatnio wymieniałem Pilkington 410 zł) No właśnie dzwoniłem do nich i za całość chcą 350 zł. TO bede musiał tam podjechać skoro mowisz ze jest ok. Zadowolony jestes??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Możesz próbować. Oskar ma wziać lapka chyba, więc moze i weźmie VAG'A
-
SPOTY RADOMSKIE
Koledzy, koleżanki, Królu oraz przecudowna Królowo :> pytanko mam, miał ktoś moze doczynienia z tą firmą? http://www.autoszyby.net ??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
A co to za buraki w tle? Pewnie z Warszawy :polew: Widze że zabawa była przednia.. Szkoda że mnie tam nie bylo. Teraz żałuje..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB wszystkim
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aydahoo pozdrowienia z Warszawy dla jadących A2 oraz wszyskich Audiolek które będą w Pile )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
JaroD, wiesz.. im też się urlop należy.. Sam wiesz jak one ciężko pracują.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
100 lat, 100 lat..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB Padłem :polew: Złapał gume.. Dobry temat, a ja jeszcze śmiać się nie mogę, chory jestem..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfer ile za poduszki pod silnik i skrzynie placisz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB Siema wszystkim. [br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 09:22_________________________________________________Oderwała mi się wczoraj na myjce listwa z lewych przednich drzwi, na co najlepiej ją przykleić ponownie? Bo ten klej jest do kitu już i nie trzyma.. A jeszcze jedno pyt, znacie gdzieś kogoś kto myje silnik? Po ostatnich przygodach przydało by się go oczyścić.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ooo.. Ale chłopaki spokojnie bo nie nadążam czytać.. A tak serio. Ale lipa jest.. Nikogo nie ma.. :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB Wszystkim
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W końcu coś na temat :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: Mogłbym być tam w jury.. ;p [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 09:21_________________________________________________ To akurat możliwe..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WTF ???? monitory..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj.. 2 laski chcą przyjechac a wy juz na baczność.. Niech nie myślą koleżanki że my tacy łatwi jesteśmy.. Pamiętajcie ze jesteśmy wręcz niedostępni :> A swoją drogą to niedzielny paintball chyba mnie wykluczył z dzisiejszego spota..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to z deszczu ??? czy jakaś awaria ??? Z deszczu. yrB wszystkim