Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. On żyje!! Ja pewnie bede..
  2. Korleone www.google.pl to nie boli. A moze znajdziesz zanim ktoś odpowie. A tak wogole szukałeś na forum??
  3. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wtrąciłem po prostu swoje zdanie.. :>
  4. No dokladnie.. :>
  5. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siódemki są ładne, ale nadają się tylko do podróżowania lub niedzielnego lansu. A gdzie mi sie spieszyć?? Nie ciągnie mnie juz palenie gumy.. No chyba ze motorkiem ;D Podoba mi sie "7" Bo jest duża taka majestatyczna, jak to brynia powiedziala "rządówka". Nie chodzi przecież o to by pierwszym spod światel wystartować, a szybko ze średnią min 120 dotrzeć na miejsce ;D[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 10:30_________________________________________________Tylko dać jej duze faje fele i nic wiecej nie potrzeba.. :>
  6. chyba 50000..
  7. Pije, bo przecież miał slub brać.. Pewnie na zmiane decyzji było juz za poźno ;D [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 12:58_________________________________________________ Mnie to on na pewno nie kochał, ja go zresztą też.. Nie chce by mnie posądzili o pedalstwo..
  8. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Czasem zmiany są wskazane i konieczne Co by nie powiedzieć, widziałem zdjęcia.. Niezła bryka. Ale jak bede zmieniał to na 735, albo 740 bo mi sie marzy..
  9. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bry wszystkim.. Brynia.. Cos Ty sobie kupiła?? Audiolke sprzedałaś?? Jak moglaś to zrobić.. :szok:
  10. Wituś starość Ci sie chyba udziela , skleroza te sprawy.... Młodzieniaszek sie odezwał [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 10:55_________________________________________________ A wracając do tematu, to pewnie dlatego że lato sie zrobiło pełną gębą.. i nikt nie chce patrzeć na laski naszpikowane photoshopem..
  11. Bry Wit.s coś mi sie kojarzy że taki pytanie juz padło. Ale nie dam sobie ręki uciąć..
  12. Co tu taka cisza..??
  13. Niestety ten czas zawsze nadchodzi.. Michał co tam słychać. Kiedy rajd po LWO robimy ;p
  14. MoorpH przecież ja sie z Tobą drocze Wiem , ale i tak masz ode mnie kulke w sierpniu
  15. Zawsze chciałem tuningować transita ;p Foto z dziś ok 6:30[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 10:57_________________________________________________ istnieją istnieją Moorph , tylko Ty poprostu obracasz się nie w tym towarzystwie :polew: :polew: Jaki cwaniak z ciebie.. A tego co było w nawiasie to juz nie cytowałeś.. ;p
  16. Moskal a Ty myślałeś że będą tam same laski z playboya? Takie nie istnieją (no dobra moze kilka), je wszystkie możesz nazwać "dobra lustrzanka + photoshop "
  17. Nosfer, takie "wieprzowinki" (albo raczej wieprzowiny) są na Torwarze.. Ja nie jade.. ;p[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 07:44_________________________________________________Bry
  18. Moskal, zdjęcie tych wieprzowinek mialeś na forum kilka stron wcześniej.. Poziu wlasnie dla nich grillije. ;p
  19. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    "Kólowa" ?? WTF?? Bry wszystkim
  20. yrB wszystkim
  21. zdaje się że ktoś tu jest wyposzczony :gwizdanie: :gwizdanie: Krzyniu wiesz jak to jest.. 3 dni bez kobiety...
  22. chyba z torbą chipsów a nie "gruchą" Ma majka w lewej rece.. ;p
  23. DObre..
  24. "Mamy państwo policyjne.. " http://moto.onet.pl/5160040,0,4,filmy.html?node=28
  25. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.