Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
On żyje!! Ja pewnie bede..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Korleone www.google.pl to nie boli. A moze znajdziesz zanim ktoś odpowie. A tak wogole szukałeś na forum??
-
SPOTY RADOMSKIE
Wtrąciłem po prostu swoje zdanie.. :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No dokladnie.. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Siódemki są ładne, ale nadają się tylko do podróżowania lub niedzielnego lansu. A gdzie mi sie spieszyć?? Nie ciągnie mnie juz palenie gumy.. No chyba ze motorkiem ;D Podoba mi sie "7" Bo jest duża taka majestatyczna, jak to brynia powiedziala "rządówka". Nie chodzi przecież o to by pierwszym spod światel wystartować, a szybko ze średnią min 120 dotrzeć na miejsce ;D[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 10:30_________________________________________________Tylko dać jej duze faje fele i nic wiecej nie potrzeba.. :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba 50000..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pije, bo przecież miał slub brać.. Pewnie na zmiane decyzji było juz za poźno ;D [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 12:58_________________________________________________ Mnie to on na pewno nie kochał, ja go zresztą też.. Nie chce by mnie posądzili o pedalstwo..
-
SPOTY RADOMSKIE
Czasem zmiany są wskazane i konieczne Co by nie powiedzieć, widziałem zdjęcia.. Niezła bryka. Ale jak bede zmieniał to na 735, albo 740 bo mi sie marzy..
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry wszystkim.. Brynia.. Cos Ty sobie kupiła?? Audiolke sprzedałaś?? Jak moglaś to zrobić.. :szok:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wituś starość Ci sie chyba udziela , skleroza te sprawy.... Młodzieniaszek sie odezwał [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 10:55_________________________________________________ A wracając do tematu, to pewnie dlatego że lato sie zrobiło pełną gębą.. i nikt nie chce patrzeć na laski naszpikowane photoshopem..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry Wit.s coś mi sie kojarzy że taki pytanie juz padło. Ale nie dam sobie ręki uciąć..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co tu taka cisza..??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niestety ten czas zawsze nadchodzi.. Michał co tam słychać. Kiedy rajd po LWO robimy ;p
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
MoorpH przecież ja sie z Tobą drocze Wiem , ale i tak masz ode mnie kulke w sierpniu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zawsze chciałem tuningować transita ;p Foto z dziś ok 6:30[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 10:57_________________________________________________ istnieją istnieją Moorph , tylko Ty poprostu obracasz się nie w tym towarzystwie :polew: :polew: Jaki cwaniak z ciebie.. A tego co było w nawiasie to juz nie cytowałeś.. ;p
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal a Ty myślałeś że będą tam same laski z playboya? Takie nie istnieją (no dobra moze kilka), je wszystkie możesz nazwać "dobra lustrzanka + photoshop "
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfer, takie "wieprzowinki" (albo raczej wieprzowiny) są na Torwarze.. Ja nie jade.. ;p[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 07:44_________________________________________________Bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal, zdjęcie tych wieprzowinek mialeś na forum kilka stron wcześniej.. Poziu wlasnie dla nich grillije. ;p
-
SPOTY RADOMSKIE
"Kólowa" ?? WTF?? Bry wszystkim
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB wszystkim
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zdaje się że ktoś tu jest wyposzczony :gwizdanie: :gwizdanie: Krzyniu wiesz jak to jest.. 3 dni bez kobiety...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba z torbą chipsów a nie "gruchą" Ma majka w lewej rece.. ;p
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
DObre..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"Mamy państwo policyjne.. " http://moto.onet.pl/5160040,0,4,filmy.html?node=28
- SPOTY RADOMSKIE