Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko.. Wiesz ze na spocie zawsze z nami mozesz pogadać.. Ja Kali Oskar napewno z tobą pogada.. Jawosz'a też ostatnio widzialem jak był wsród Nas.. Zresztą jak bylo to napisane kilka stron wcześniej.. Jesteśmy Elita.. Jedna "rodziną".. A co do zartów - to ja jestem zawsze otwarty - lubie zartować.. [br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 00:38_________________________________________________PIXI co do logo to juz widzę.. Nie zauważylem.. Wiesz.. te cycki A co do logo.. to popieram.. niezbyt fajne..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja po prostu chce by nie bylo żadnych niedomówień.. [br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 00:21_________________________________________________PIXI a że tak zapytam o jakie logo Ci chodziło?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak mnie dobudzi.. to po niego przyjade.. Czego My Nowi nie zrobimy dla Klubowicza PIXI nie przesadzaj.. To bylo powiedziane/napisane z ironią.. Mnie obudzić się nie da.. Mi granat mógłby "wybuchnąć" pod uchem i nic by to nie dalo..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak mnie dobudzi.. to po niego przyjade..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 22:18_________________________________________________Oskar wywieziony na zadupie.. Takie gdzie jadąc 20km/h można urwać zawieszenie.. Jak będzie rano wracał nawalony to mam tylko nadzieje ze nie złamie nogi.. :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:doh1:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba muszę was troche naprostować.. Zapominacie się..[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 18:29_________________________________________________
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 16:16_________________________________________________ Od razu cały kombinezon. Tylko szukaj w kolorze nadwozia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ty sie z choinki urwałeś ?? http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,95190,6973870,Kobieta_wypadla_z_Trasy_Lazienkowskiej_i_zaklinowala.html no to chociaż mógł zacytować Trzeba bylo czytać co pisalem wcześniej..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poszli w piz*u..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1616858,0,,szybowiec_rozbil_sie_na_chomiczowce,wiadomosc.html[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 12:33_________________________________________________http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1616840,0,,masa_krytyczna_zagosci_na_bielanach_i_na_pradze,wiadomosc.html I znów korki.. :/ Nie mogli jezdzić jak były wakacje? w zeszłym roku jechalem tramwajem, jechalem to za duzo powiedziane.. Bo stalem na światłach 30min zanim się łaskawie przemieszczą z goworka na puławską.. [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 12:37_________________________________________________http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1604852,wiadomosc.html I tak nikt tego nie przestrzega.. :/ [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 12:38_________________________________________________ Odpadłem..[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 12:49_________________________________________________Ooo.. Jaka cisza.. wszyscy na lancz poszli Może i ja bym coś zjadł? [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 12:50_________________________________________________http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1616793,0,,wypadla_z_mostu_lazienkowskiego_zobacz__jak_strazacy_wyciagaja_auto,wiadomosc.html To trzeba umieć jeździć..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"zamiast szukać sobie żony wole chodzić nawalony.. " [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 12:26_________________________________________________ Lipa - nic nie ma..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niezła, niezła..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakbyś nic nie znalazł to dzwoń. Moze do FashionHouse bym sie przejechał..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Obie są dobre - ale na Pory jest lepsza - pozniej mozesz wpasc na papieroska do mnie - mieszkam tuz za torem stegny. A tak przy okazji :hi: Oskar nie zawcześnie jak dla Ciebie?? [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 11:18_________________________________________________Jesteśmy 3600postów za poznaniem..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może nie chciał być stronniczy.. Dlatego usiadł po środku..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
conajwyżej "siedział" :naughty: :naughty: :naughty: Taa.. Jasne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jedno i drugie widać jak na dłoni.. [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 10:43_________________________________________________ Dlatego moskal siedzi w kącie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja jestem jeszcze młody.. Przecież mam 13 lat (urodzilem sie 13 w piatek ) ja chce jeszcze żyć.. A co do avatara to zostaw - dobry jest..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niezła analiza :> No widzisz.. Wchodzisz na forum i od samego rana mozesz skórą pobujać.. I nie musisz specjalnie szukać.. Bo wszystko jest na miejscu [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 10:29_________________________________________________ A co Ty taki bojowy z samego rana? ja tak zawsze Już Cię lubię.. (bez podtekstów proszę!! )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co Ty taki bojowy z samego rana?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Juz sie rozjaśniało u mnie [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 10:15_________________________________________________ Piotr nie stresuj.. To w końcu Warszawskie :gwizdanie: nie tylko nauczycielki.... jeszcze ciężkie zabawki i pod górkę do szkoły Ciekawe czy nikt nie wywrócił wózka z moskalem jak był mały..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lekko przesadziłeś.. A tak wogole to Moskal jestem pierwszy.. [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 03:31_________________________________________________Dla tych którzy wstaną pozniej niż ja.. Coś na miłe rozpoczęcie dnia..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najlepsze na tym drążku.. ja odpadam nie lapie.. Ale rzucać moge [br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 17:19_________________________________________________Dziś po raz kolejny stwierdziłem ze kobiety nie są nam potrzebne do życia.. Miałem okazję przejechać się Q7 Przez jakies 3-4h jak nim jezdziłem morda mi sie nie zamykala ( taki banan). Orgazm przeżywałem jak prawiczek. Byłooo CCCUUUUUDDDOOOOWWNIIIIEEE!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A Ty pewnie z drewnem w lesie tak , ale moje drewno jeszcze się trzyma wiec nie było źle to musiała byś na prawdę krótka skoro maszynę było widać :polew: fakt ,całe urządzenie na wierzchu :polew: :polew: Trzeba było dać swojej kilka kieliszków na szybko i zająć się koleżanką od maszyny..