Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to zmień forum :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spróbuj nitro.. albo palnikiem rozgrzej :gwizdanie: mówisz z doświadczenia Na szczęście nie... Gdzie Ty fure postawileś ze ci ją tak za***ali?? jechałem remontowanym odcinkiem drogi To niech wypłacą Ci odszkodowanie.. Albo zwrócą koszta usunięcia tego gówna z Audiszona (jak to pieszczotliwie mówi moja chrześnica) Pewnie "kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków" i klops .... Tak też może być..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spróbuj nitro.. albo palnikiem rozgrzej :gwizdanie: mówisz z doświadczenia Na szczęście nie... Gdzie Ty fure postawileś ze ci ją tak za***ali?? jechałem remontowanym odcinkiem drogi To niech wypłacą Ci odszkodowanie.. Albo zwrócą koszta usunięcia tego gówna z Audiszona (jak to pieszczotliwie o AUDI mówi moja chrześnica)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z czego zaciesz ??? :kox: :kox: :kox: Ze Ty niby cięzko pracujesz.. a skąd wiesz co ja takiego robie i czy faktycznie nie haruje jak wół Jakby to powiedzieć... .. widze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z czego zaciesz ??? :kox: :kox: :kox: Ze Ty niby cięzko pracujesz..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taa.. Magłajers dobry na wszystko.. [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 13:47_________________________________________________ pracuje w pocie czoła :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spróbuj nitro.. albo palnikiem rozgrzej :gwizdanie: mówisz z doświadczenia Na szczęście nie... Gdzie Ty fure postawileś ze ci ją tak za***ali??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widzieliście to: http://www.kingston.com/plroot/flash/dt300.asp Pendrajw od kingstona.. za 3,5K PLN DT300 o pojemności 256GB
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spróbuj nitro.. albo palnikiem rozgrzej :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z metra cięte ??? Tylko gorzej jakbyś takiego rozjechał.. Co jest bardzo prawdopodobne..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://wiadomosci.onet.pl/131473,21,11,pokaz.html Ludzie są pojeb.ani!! Teraz tacy niebiescy bedą nas zatrzymywać... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Więc napijmy się
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko pamietaj że byle czego nie pijemy..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tam 10 lat juz mieszkam.. albo raczej mieszkałem bo teraz w wawie urzeduje. Tak wogole to Bry [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 19:28_________________________________________________ Brynia nie martw sie jak zajrzysz nastepnym razem to bedzie powyżej 3k. A jak bedzie trzeba u Was pomóc to mów.. Z moskalem zrobimy spam atack- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jedzie ktoś może do Legionowa na koncert IRY?? Specu moze Ty?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale ta jedna jest biała..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Korzeń uważaj bo to możesz być Ty..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziś juz strzeli 3 tysie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poszukaj tej w W-wie. To się odbywa na Ząbkowskiej w W-wie Wróć!! Na Ząbkowskiej w koneserze jest Tattoo Fest. Koncert IRY i Sexbomby jest w LEgionowie pod Wawą.. [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2009, 14:53_________________________________________________Konkrety: http://www.legionowo.pl/index.php?cmd=wydarzenia&opt=pokaz&id=1235[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2009, 14:55_________________________________________________Bang Bang to taki punc rock. Goście w obicłych czerwonych spodniach ;p- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem za . Co do maguaiersa pamietaj o mnie (ten do szyb). Jakie zespoły dziś mają być? [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2009, 10:46_________________________________________________Pytam, bo niewiem co dziś robić.. Obok mnie na Ząbkowskiej jest dziś Tattoo Fest, a wieczorkiem poza OWMF jest w LEgionowie koncert SEXBOMBY (zespół z Lwo) i IRY.. Kto chętny? :gwizdanie:- Spotkania na drodze
Granatowy sedan na WLI o ile dobrze pamietam widziany w czwartek przy wjezdzie na grota z wislostrady, z naklejkami klubowymi. Ten który się wpierda*** na samym końcu wjazdu przyznać się kto to??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskala nie ma to można sie wyspać nikt nie spamuje z samego rana Bry [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2009, 10:20_________________________________________________ Oskar kiedy wracasz? Bierzesz Maguaiersa? Co bedzie dziś na Oragne WMF?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba ktos do mnie pije..[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2009, 00:18_________________________________________________ - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.