Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniek zdjecie bylo tylko wykadrowane, bo obok stal jej facet.. a jego raczej nie chcemy ogladać.. bynajmniej ja.. Niewiem jak tam inni..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BRY Świeza dupeczka w banku PKO BP. Jak ja lubię swoją pracę..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kolkov to disco bylo na starych żarówkach..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 17:49_________________________________________________Widzieliście kiedyś takie disco z postojówek? Nikogo nie bylo w samochodzie i to nie bylo dzialanie zadnego programu etc. Po prostu migały.. http://www.youtube.com/watch?v=78VEQrxLZ64 Wymiana zarówek na LED dała efekt: Hmm... Lewa świeci ok. Prawa natomiast padła.. :/ Shit!!
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Troche wyglada na Mitasubiszi L200, ale ten znaczek.. Skoda??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ale wlasnie mi to nieraz by sie przydalo.. Wiec chce wiedzieć (choć moze nie bede tego używać), jak i czy mozna zmienić ta jeb.ana czestotliwość..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To powinno być inaczej.. Turbodymomen zawstydził Boberka, przepedałował 150 km, a Boberek tylko 100 :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niemieckom a co Ci potrzeba? A potrzeba mi wiedzieć jak ustawić to cholerstwo.. Bo jak słucham TAPE ( u mnie emulator mp3 - przez adapter) to o pelnych godz wlacza sie radyjko na wiadomosci.. Wszystko fajnie pieknie.. Ale wlacza sie stacja której nie slucham a mianowicie JEDYNKA polskiego radia.. I ciekawy jestem jak to zmienić..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry.. Dawno mnie tu nie bylo.. Kolkov masz moze instrukcje do swojego radyjka??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Litr nitro i paczka zapalek na fure starczy mam nadzieje :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 23:01_________________________________________________ bajk gratki calkiem niezle to wyszlo..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eech.. Szkoda gadać..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal nie martw sie.. Ja teraz mam L4 )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BRY
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BRY [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 08:46_________________________________________________
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dosłownie wszystko.. nawet sex :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba trzeba założyć klub obrońców "ukochanych córeczek tatusia", ja co prawda dzieciaka nie mam (moze i lepiej, i narazie nie planuje, aczkolwiek mam chrześnicę 5 letnią) ale pisze się - mogę być w plutonie egzekucyjnym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to GRATULACJE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zamiast się przekomarzać stańcie oko w oko i sie przekonacie jak jest naprawde..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rozprawka na temat cyfry 7 Jeszcze dziś wiele osób pisze ręcznie cyfrę 7 z poziomą kreską w połowie wysokości. Kreska ta zanikła w większości stylów pisma maszynowego i komputerowego - co można było zauważyć powyżej. Ale czy wiecie dlaczego ta kreska przetrwała do naszych czasów? Trzeba powrócić do czasów biblijnych, kiedy to Mojżesz wspiął się na górę Synaj. Gdy zostało mu podyktowane 10 przykazań zszedł do swego ludu i zaczął odczytywać im donośnym głosem każde przykazanie. Gdy doszedł do siódmego odczytał: "Nie wolno Ci cudzołożyć" - na co z tłumu odezwały się liczne głosy: "Skreśl siódemkę, skreśl siódemkę!".
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fly tu raczej o browar chodzi.. A nie o niemki.. Osobiście to chyba jeszcze nie widzialem ladnej niemki..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry dziewczyny 176 Oktoberfest czas zacząć..