Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. Zależy z której strony jedziesz Prawda
  2. Krzyniek przeciez obie juz byly.. a ten link juz chyba ostatnio ktos podawał..
  3. Mówisz i masz.. Kurde gdyby to mialobyc w watku Warszawskim to musialobybyć czesciej jak w co 2 poscie ;p
  4. A ile to jest? pincet razy tyle co masz palców u jednej ręki nie licząc kciuka, pomnożone przez 100 dodane palce u drugiej ręki bez wskazującego i podzielone przez magiczną liczbę 7 [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 14:13_________________________________________________ A ile to jest? 28572
  5. A ile to jest?
  6. http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1624066,0,,bielany_most_polnocny_utrudni_zycie_kierowcom,wiadomosc.html
  7. http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1623978,0,,drogowka_buspas_dziala,wiadomosc.html
  8. DZieki Spanky
  9. Spasiba.. Niech Ci to bozia w dzieciach wynagrodzi..
  10. dunlop m3 winter sport 205/55R16, 440zł komplecik Kolkov gdzie dokladnie jest ten gosc od oponek, daj jakis namiar na niego jak mozesz
  11. http://www.youtube.com/watch?v=QK3Gqy9kjKA&feature=related [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 09:31_________________________________________________Co to za sjesta znowu?
  12. Kali a kto z naszych był u tego Twojego znajomka?
  13. Zawodowo walcze m.in. ze spamem to i tutaj trzeba A pośladeczki luźniutkie tylko troche owłosione Kali sadząc po futerku to raczej nie troche
  14. ja juz nie pamietam jak sie jedzi na łyżwach..
  15. Przyniosę kije i krążek i ponapierdalamy w hokeya Ok jak w hokeya to ja jestem za
  16. Sierpniowa jest fajna.. :gwizdanie: A grudniowa to dla Raggusia [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 16:13_________________________________________________ TORWAR!!!!!!!!!! Taa.. Bedziemy na spocie na łyżwach śmigać..
  17. Brak czasu niestety. Do tamtego tematu dorzucilem kontakt znajomego który mi prał autko. Zrobil to b. ładnie zaplacilem 140zl
  18. W legionowie, przy Przystanku (Legionowo Przystanek) jest gosc u którego prałem tapicerke, jestem zadowolony. 791 002 432 Adam
  19. Kali Slicki zakladaj[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 16:05_________________________________________________letallec wyprałes autko?
  20. Chrcynne?? czy skład amunicyjny w Legionowie? Ani jedno ani drugie.. ;p Kajetany
  21. Co to za okoliczność, że AndyN we flecktarnie? Ostatnie spotkanie w opuszczonej bazie wojskowej na PB
  22. Gajowy Rogatko.. Zla odpowiedź, zobacz ze to szwab jest..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.