Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. Fajny masz profil.. :polew: Płeć: Kobieta Wiek: -2991 Russian Federation Russian Federation Województwo: - Model: A4 B5 Silnik: ARM 1.6 100PS Instalacja LPG: Tak Rodzaj napędu: RWD Nadwozie: Cabrio Rocznik: 1994 Wiadomości: 16 :polew: A do tego stylowy podpis.. "mam mało chajsu i słabo sie rucham..." Tak wogóle to SIEMA
  2. :doh1: :doh1: :doh1:
  3. http://www.youtube.com/watch?v=dfcO597U26o&feature=related [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 15:18_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=XRXbwWpiGtQ&feature=related [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 15:23_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=jQ2Yhu2W9FA&feature=related
  4. [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 15:11_________________________________________________ W końcu lubelski węgiel..
  5. Ale miało być z polotem.. A nie zmieszcze sie w 2 zdaniach :gwizdanie:
  6. Ech.. a juz sie rozpisywałem..
  7. A co nie złowisz na taka? wedke na bok i juz ją
  8. ....bujnąć sobie skórą A co na to Paulina?
  9. Szkoda czasu na gadanie..
  10. Trzeba mieć jeszcze dobrą wędkę Sądzę ze ta wystarczy :gwizdanie: http://www.allegro.pl/item787978724_wedka_daiwa_mission_carp_x_3_90m_3_5lb_3_skl.html
  11. Wybaczamy.. Swoją drogą Fly zmień sobie podpis.. Bo tak troche nieaktualny masz.. :naughty:
  12. BTW boisz sie odleglosci? Czy tego ze esa nie dojedzie :polew:
  13. Zielona góra 18 lat http://nasza-klasa.pl/profile/28143585
  14. TY nie patrz tylko ruch.aj
  15. Oniak te wszystkie zdjecia to jedna laska jest :kox:
  16. w w sam raz tym razem ty wchodzisz w te ślicznotkę pierwszy bo ostatnim razem narzekałeś, że po mnie jakoś luźno masz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  17. [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 12:56_________________________________________________ [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 12:57_________________________________________________
  18. Buba to działaj w tym temacie. Ja jestem ciekawy co z tego wyjdzie..
  19. Ale komórka to rozumiem ze z komisu?
  20. Nie czyta bo pewnie ktos przechwytuje Poziek dałbym sobie rękę uciąć że go nie bylo..
  21. Bierz, podpasuje na pewno! a jak nie to się wygnie Palnik mam na budowie , na miejscu moge dogiąć do odpowiedniego kształtu Panowie.. Zniknał najbardziej czytany wątek , z Poźkiem w roli głównej..
  22. Potrzebuje szyby tylnej prawej od pasażera przyciemnionej do Q7. Ma ktoś jakies namiary??
  23. Niech kroczy..butelkie schłodzem Jakby co to i o mnie nie zapomnijcie.. Woże krowe w bagażniku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.